(Note: "gifted" indicates character given from personal
collection. "given" indicates unclaimed character chosen for
another player.) ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ Looking for a
particular character? Try using Ctrl+F to find them faster! List not updating?
Try pressing Crtl+F5 to force your browser to reload the page. If you notice any errors,
or inconsistencies between the lists, please PM Hornet65 so he can fix
it. -THANKS!-
Notice: 12/15/2023 After more than 11 years, this is the end of Claim Your Bishoujo/Bishounen: The Reboot. It's been a lot of fun, and we'd like to thank each and every one of you who made this journey with us. CYB/B would've been nothing without you. Hopefully we've left you with some good memories. So, until we meet again... Stay Gold. -The CYB/B Team
Kurei
from Do it Yourself (round 595) Shii
from Do it Youself (round 596) Jobuko
from Do it Yourself (round 597) Purin
from Do it Yourself (round 598) Takumi
from Do it Yourself (round 599) Serufu
from Do it Yourself (round 600) Tsukii
Honoka from Cue! (round 601a) Mutsuishi
Haruna from Cue! (round 601a) Maruyama
Rie from Cue! (round 601b) Myoujin
Rinne from Cue! (round 601b) Haruka
from Sorairo Utility (round 601c) Ayaka
from Sorairo Utility (round 601c) Kappei
from Ninjala (round 601d) Lucy
from Ninjala (round 601d) Mafuneko
from On Air Dekinai (round 601e) Yori
Chan from On Air Dekinai (round 601e) Takatori
Maika from Cue (round 602) Yanagida
Kaoruko from Pride of Orange (round 603) Akagawa
Chisa from CUE! (round 605) Hibino
Matsuri from Waccha PriMagi (round 606) Miyaji
Mahoro from CUE! (round 607) Tennouzu
Nazuna from Irodorimidori (round 608) Yayoi
Hina from Waccha PriMagi (round 609) Amauri
Miruki from Waccha PriMagi (round 610) Maymu
from Wacchia PriMagi (round 611) Miyama
Suzune from Selection Project (round 612) Satori
Utsugi from Cue! (round 613 gift from Newshawk) Eve
from Birdie Wing Golf Girls Story (round 613) Aoi
from Birdie Wing (round 614) Kuga
Seiko from Pride of Orange (round 615) Ami
Enan from Lupin III (round 618) Fujishiro
Mona from Pride of Orange (round 619) Ren
Furutachi from OshiRabu (round 621) Marie
Fou LaFan from Trapped in a Dating Sim (round 622) Tian
Enya from Pause! Let Me Check the Walkthrough First (round
623) Vestemona
Lauren from Mars Daybreak (round 624) Aileen
Lauren D'Autrice from I'm the Villainess, So I'm Taming the
Final Boss (round 627) Hamaguri
Hiromi from Selection Project (round 628) Shirakawa
Kiyosumi from Call of the Night (round 637) Sunaookami
Shiroko from Blue Archive (round 638) Kirigiri
Kyoko from Danganronpa (round 639) Kiriya
Aoi from Aikatsu (round 641) Marnie from Make My Day (round 646) Yao Tao from Fairies Albums (round 647) Kizuna Ai from Kizuna no Allele (round 650) Sae Niijima claimed by AnimePoster (round 651) Shizuka from World Dai Star (round 654) Sonia from Pokemon (round 664) Wendy Sato from High Card (round 665) Suguo Nobuyuki from Sword Art Online (round 666 gift from OneWayDevil) Yuu Takasaki from Love Live (round 680)
Revy
from Black Lagoon (round
19)
(released
in round 20b) Yuki
Nagato from The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 20a) Haruhi
Suzumiya from
The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 20b) Kyon
from
The
Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 20b) Itsuki
Koizumi from
The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 20c) Mikuru
Asahina from The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 20d) Angelique
from Neo Angelique Abyss/Neo Angelique Abyss-Second Age (round 21) (released in
round 51c) Mai
Zaiaen from The
Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 22) Mizuki
Okajima from
The
Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 23) Takako
Nakanishi from The
Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 24) Miyuki
Enomoto from
The
Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 25) Jose
Croce
from Gunslinger
Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (round 26)
(traded
to Newshawk in round 40) Claes
from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (round 27)
(traded
to Newshawk in round 40) Jean
Croce
from Gunslinger
Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (round 27)
(traded
to Newshawk in round 40) Sanada
Yukimura from Hyakka
Ryouran Samurai Girls (round 28) Eureka
from Eureka Seven (round
29) (traded to
Newshawk in round 136) Renton
Thurston
from Eureka Seven (round
30) (traded to
Newshawk in round 137) Mao
Mizusawa
from Kimikiss-Pure Rouge (round 31) (gifted to
Newshawk in
round 64) Yuumi
Hoshino from Kimikiss-Pure Rouge (round 32) Koume
Suzukawa from Taisho Baseball Girls (round 33) Nana
Aihara from KimiKiss: Pure Rouge (round 34) Kino
from Kino's Journey (round 35) Ayumu
"Osaka" Kasuga from Azumanga Daioh (round 36) Tomo
Takino from Azumanga Daioh (round 37) Saya
Takagi from High School of the Dead (round 37 gift from
redshirt1) Sae
from Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 38) Hiro
from
Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 39) Chika
from Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 40) Miyako
from Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (received
from Newshawk in round 40) Yoshinoya
from Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (received
from Newshawk in round 40) Yuno
from Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (received
from Newshawk in round 40) Oyasan
(Landlady)
from Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 41) Yamabuki
High School Principal from Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 42) Natsume
from Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 43) Kuwahara
from
Hidamari
Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 44a) Ai
Tanabe from Planetes (round 44b) Hachirota
Hoshino from Planetes (round 44b) Ennis
from Baccano! (round 45) Sara
Werec
from STR.A.IN: Strategic Armored Infantry (round 46) (released in
round 64) Kirino
Kousaka from Oreimo (round 47) Ruri
Gokou from Oreimo (round 48) Saori
Bajeena from Oreimo (round 49) Kyousuke
Kousaka from Oreimo (round 50) Konata
Izumi from Lucky Star (round 51a) Sojiro
Izumi from Lucky Star (round 51b) Kagami
Hiragi from Lucky Star (round 51c) Tsukasa
Hiragi from Lucky Star (round 51c) Miyuki
Takara from Lucky Star (round 51d) Haruko
Kamino from Air (given to sbitzer
in round
51e) Kanata
Izumi from Lucky Star (round 51e) Nanako
Kuroi from Lucky Star (round 51e gift from sbitzer) Riru
Roukakuji from
Needless (round
51e gift
from LadyOfWicca) Tsuruya
from The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round
51e gift
from Mystic) Chiaki
Minami from Minami-ke (round 51f) Kana
Minami from Minami-ke (round 51g) Haruka
Minami from Minami-ke (round 52) Lloyd
Asplund from Code
Geass: Lelouch of the Rebellion (round
53) Cecile
Croomey from Code
Geass: Lelouch of the Rebellion (round
54) Koyomi
Mizuhara from Azumanga Daioh (round 55) Chihiro
from Azumanga
Daioh (round 56) Firo
Prochainezo
from Baccano! (round
57)
(traded to shadycat in round 108) Yutaka
Kobayakawa from Lucky Star (round 58) Minami
Iwasaki from Lucky Star (round 59) Inori
Hiragi from Lucky Star (round 60) Matsuri
Hiiragi from
Lucky Star (round 61) Miki
Hiiragi from
Lucky Star (round 62) Tadao
Hiragi from Lucky Star (round 63) Lucia
Nahashi from Venus Versus Virus (round 64) Mao
Mizusawa from Kimikiss-Pure Rouce (gifted to Newshawk in
round 64) Nazuna
from Hidamari Sketch x Hoshimittsu (round 64) Nori
from Hidamari
Sketch x Hoshimittsu (round 64) Kanata
Sorami from So Ra No Wo To/Sound of the Sky (round 65) Sara
Werec from STR.A.IN:
Strategic
Armored Infantry (reclaimed in round 66) Jimmy
Kudo from Case Closed (round 67) Rachel
Moore from Case Closed (round 68) Aoi
Ogiyama from Ro-Kyu-Bu! (round 69) Natsumi
Tsujimoto
from You're Under Arrest! (round 70) (traded to
Newshawk in
round 91) Tomoka
Minato from Ro-Kyu-Bu! (round 71) Cherry
from Lucky Star (round 72) Subaru
Hasegawa from Ro-Kyu-Bu! (round 73)
(Released in round 384b) Arisawa
from Hidamari Sketch x Hoshimittsu (round 74) Sumrie
Takahara from Venus Versus Virus (round 75) Misaki
Suzuhara from Angelic Layer (round 76) Noël
Kannagi from So Ra No Wo To/Sound of the Sky (round 77) Chie
Satonaka from Persona 4 (round 78) Yukiko
Amagi from Persona 4 (round 79) Yosuke
Hanamura from Persona 4 (round 80) Kanji
Tatsumi from Persona 4 (round 81) Rise
Kujikawa from Persona 4 (round 82) Teddie
from Persona 4 (round 83) Naoto
Shirogane from Persona 4 (round 84) Nanako
Dojima from Persona 4 (round 85) Ryotaro
Dojima from Persona 4 (round 86) Tamaki
Kawazoe from Bamboo Blade (round 87) Kirino
Chiba from Bamboo Blade (round 88) Miyako
Miyazaki from Bamboo Blade (round 89) Ririchiyo
Shirakiin from Inu x Boku Secret Service (round 90) Marika
Katou from Bodacious Space Pirates (received from Newshawk in
round 91) Sayoko
Kuwahara from Bamboo Blade (round 91) Schnitzer
from Bodacious Space Pirates (round 92) Coorie
from Bodacious Space Pirates (round 93) Luca
from Bodacious Space Pirates (round 94) Misa
Grandwood from Bodacious Space Pirates (round 95) Sandaime
from Bodacious Space Pirates (round 96) Hyakume
from Bodacious Space Pirates (round 97) Mahiru
Inami from Wagnaria!! (round 98) Souta
Takanashi from Wagnaria!! (round 99) Kyoko
Mogami
from Skip Beat! (round
100) (gifted to
shadycat in round 135) Kanae
Kotonami from Skip Beat! (round 101) Yume
Kikuchi from Someday's Dreamers (round 102) Homura
Akemi from Puella Magi Madoka Magica (round 103) Madoka
Kaname from Puella Magi Madoka Magica (round 104) Sig
from Upotte!! (round 105) Ichiroku
from Upotte!! (round 106) Taiga
Aisaka from Toradora! (round 107a) Ryuji
Takasu from Toradora! (round 107b) Ironbeard
from Bodacious Space Pirates (round 108) Yu
Narukami from Persona 4: The Animation (received from
shadycat in round 108) Gonzaemon
Kato
from Bodacious Space Pirates (round 109)Claim
no longer valid Yūko
Aioi from Nichijou/My Ordinary Life (round 110) Rin
Ogata from Rideback (round 111) Nano
Shinonome from Nichijou/My Ordinary Life (round 112) Oda
Nobuna from The Ambition of Oda Nobuna (round 113) Yoshiharu
Sagara from The Ambition of Oda Nobuna (round 114) Nagahide
Niwa from The Ambition of Oda Nobuna (round 115) Goemon
Hachisuka from The Ambition of Oda Nobuna (round 116) Inuchiyo
Maeda from The Ambition of Oda Nobuna (round 117) Hanbei
Takenaka from The Ambition of Oda Nobuna (round 109
replacement) Nobukatsu
Oda from The Ambition of Oda Nobuna (round 118) Nene
from The Ambition of Oda Nobuna (round 119) Katsuie
Shibata from The Ambition of Oda Nobuna (round 119 gift from
rish11) Dōsan
Saitō from The Ambition of Oda Nobuna (round 120) Mitsuhide
Akechi from The Ambition of Oda Nobuna (round 121) Bontenmaru
from The Ambition of Oda Nobuna (round 122) Himiko
from The Ambition of Oda Nobuna (round 123) Louise
Frois from The Ambition of Oda Nobuna (round 124) Miho
Nishizumi from Girls und Panzer (round 125) Hana
Isuzu from Girls und Panzer (round 126) Saori
Takebe from Girls und Panzer (round 127) Alucard
from Hellsing (round 128) Mako
Reizei from Girls und Panzer (round 129) Yukari
Akiyama from Girls und Panzer (round 130) Erwin
from Girls und Panzer (round 131) Caesar
from Girls und Panzer (round 132) Saemonza
from Girls und Panzer (round 133) Oryou
from Girls und Panzer (round 134) Yuzuko
Koyama from Girls und Panzer (received from redshirt1 in
round 134) Anzu
Kadotai from Girls und Panzer (round 135) Momo
Kawashima from Girls und Panzer (round 100 replacement) Sodoko
from Girls und panzer (round 136) Azusa
Sawa from Girls und Panzer (received from Newshawk in round
136) Pazomi
from Girls und Panzer (round 137) Gomoyo
from Girls und Panzer (round 30 replacement) Ayumi
Yamagou from Girls und Panzer (round 138) Aya
Oono from Girls und Panzer (round 139) Saki
Maruyama from Girls und Panzer (round 140) Karina
Sakaguchi from Girls und Panzer (round 141) Yuuki
Utsugi from Girls und panzer (round 142) Nakajima
from Girls und Panzer (round 143) Suzuki
from Girls und Panzer (round 144) Mao
from Shining Tears X
Wind (round
144 gift from OneWayDevil)
(gifted to LadyOfWicca in round 145) Hoshino
from Girls und Panzer (round 145) Tsuchiya
from Girls und Panzer (round 144 gift replacement) Noriko
Isobe from Girls und Panzer (round 146) Taeko
Kondou from Girls und Panzer (round 147) Shinobu
Kawanishi from Girls und Panzer (round 148) Akebi
Sasaki from Girls und Panzer (round 149) Nekonya
from Girls und Panzer (round 150) Piyotan
from Girls und Panzer (round 151) Momoga
from Girls und Panzer (round 152) Ayase
Aragaki from Oreimo (round 153) Mami
Tamura from Oreimo (round 154) Kanako
Kurusu from Oreimo (round 155) Rei
Kuroki from Vividred Operation (round 156) Sayoko
Shinozaki from Code Geass: Lelouch of the Rebellion (round
157) Watashi
from Humanity Has Declined (round 158) Assistant
from Humanity Has Declined (round 159) Mei
Tachibana from Say "I Love You" (round 160) Yamato
Kurosawa from Say "I Love You" (round 161) Honoka
Kōsaka from Love Live! School Idol Project (round 162) Umi
Sonoda from Love Live! School Idol Project (round 163) Kotori
Minami from Love Live! School Idol Project (round 164) Niko
Yazawa from Love Live! School Idol Project (round 165) Eri
Ayase from Love Live! School Idol Project (round 166) Nozomi
Tōjō from Love Live! School Idol Project (round 167) Maki
Nishikino from Love Live! School Idol Project (round 168) Hanayo
Koizumi from Love Live! School Idol Project (round 169) Rin
Hoshizora from Love Live! School Idol Project (round 170) Link
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 171) Princess
Zelda from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 172) Rauru
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 173) Saria
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 174) Darunia
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 175) Princess
Ruto from The Legend of Zelda: Ocarina of TIme (round 176) Impa
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 177) Nabooru
from The legend of Zelda: Ocarina of Time (round 178) Yui
Ichii from Yuyushiki (round 179) Yukari
Hinata from Yuyushiki (round 180) Yuzuko
Nonohara from Yuyushiki (round 181) Saki
Watanabe from From the New World (round 182) Satoru
Asahina from From the New World (round 183) Maria
Akizuki from From the New World (round 184) Mamoru
Itō from From the New World (round 185) Shun
Aonuma from From the New World (round 186) Kintaro
Oe from Golden Boy (round 187) Nonon
Jakuzure from Kill la Kill (round 188) Ira
Gamagoori from Kill la Kill (round 189) Houka
Inumuta from Kill la Kill (round 190a) Uzu
Sanageyama from Kill la Kill (round 190b) Amy
from Gargantia on the Verdurous Planet (round 191) Ledo
from Gargantia on the Verdurous Planet (round 192) Kiki
from Kiki's Delivery Service (round 193) Sheeta
from Castle in the Sky (round 194) Pazu
from Castle in the Sky (round 195) Malon
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 196a) Talon
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 196b) Totoro
from My Neighbor Totoro (round 197) Catbus
from My Neighbor Totoro (round 198) Satsuki
Kusakabe from My Neighbor Totoro (round 199) Asuka
Langley from Neon Genesis Evangelion (round 200) Minamo
Kurosawa from Azumanga Daioh (round 201) Katyusha
from Girls und Panzer (round 202) Vash
the Stampede from Trigun (round 203) Mari
Kusakabe from Tokyo Magnitued 8.0 (round 204 gift from
OneWayDevil) Nonna
from Girls und Panzer (round 204) Kay
from Girls und Panzer (round 205) Ringo
Noyamano from Air Gear (round 206) Naomi
from Girls und Panzer (round 207) Alisa
from Girls und Panzer (round 208) Ami
Chōno from Girls und Panzer (round 209) Maho
Nishizumi from Girls und Panzer (round 210) Erika
Itsumi from Girls und Panzer (round 211) Anchovy
from Girls und Panzer (round 213) Carpaccio
from Girls und Panzer (round 215) Pepperoni
from Girls und Panzer (round 218) Kyon's
Sister from The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 223) Shamisen
from The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 224) Ryoko
Asakura from The Melancholy of Haruhi Suzumiya (round 225) Ichiro
"Icchan" Mihara from Angelic Layer (round 226) Hatoko
Kobayashi from Angelic Layer (round 227) San
from Princess Mononoke (round 228) Villetta
Nu from Code Geass (round 229) Rakshata
Chawla from Code Geass (round 230) Olivier
Mira Armstrong from Fullmetal Alchemist: Brotherhood (round
231) Shio
Ogura from Nobunagun (round 232 Ganondorf
from The Legend of Zelda: Ocarina of Time (round 233) Oda
Nobunaga from Nobunagun (round 235) Lemon
from Nobunagun (round 236) Jess
Beckham from Nobunagun (round 237) Inko
Amifumi from Aldnoah.Zero (round 239) Yuki
Kaizuka from Aldnoah.Zero (round 240) Rayet
Areash from Aldnoah.Zero (round 241) Inaho
Kaizuka from Aldnoah.Zero (round 242) Slaine
Troyard from Aldnoah.Zero (round 243) Nina
Klein from Aldnoah.Zero (round 245) Koichirō
Marito from Aldnoah.Zero (round 247) Darzana
Magbaredge from Aldnoah.Zero (round 248) Kaoru
Mizusaki from Aldnoah.Zero (round 249) Sōma
Yagarai from Aldnoah.Zero (round 251) Soichi
Negishi from Detroit Metal City (round 252) Jiji
from Kiki's Delivery Service (round 253) Chihiro
Ogino from Spirited Away (round 254) No-Face
from Spirited Away (round 255) Haku
from Spirited Away (round 257) Kayo
Gōtokuji from Sabagebu (round 258) Maya
Kyōdō from Sabagebu (round 259) Videl
from Dragon Ball Z (round 261) Amuro
Ray from Mobile Suit Gundam (round 262) Fraw
Bow from Mobile Suit Gundam (round 263) Char
Aznable from Mobile Suit Gundam (round 264) Sayla
Mass from Mobile Suit Gundam (round 265) Hayato
Kobayashi from Mobile Suit Gundam (round 266) Mirai
Yashima from Mobile Suit Gundam (round 275) Bright
Noa from Mobile Suit Gundam (round 276) Ramba
Ral from Mobile Stuit Gundam (round 283) Kai
Shiden from Mobile Suit Gundam (round 284) Ryu
Jose from Mobile Suit Gundam (round 287) Sleggar
Law from Mobile Suit Gundam (round 288) Kamille
Bidan from Mobile Suit Zeta Gundam (round 289) Fa
Yuiry from Mobile Suit Zeta Gundam (round 290) Emma
Sheen from Mobile Suit Zeta Gundam (round 291) Henken
Bekkener from Mobile Stuit Zeta Gundam (round 292) Haman
Karn from Mobile Suit Zeta Gundam (round 293) Jerid
Messa from Mobile Suit Zeta Gundam (round 295) Reccoa
Londe from Mobile Suit Zeta Gundam (round 297) Paptimus
Scirocco from Mobile Suit Zeta Gundam (round 299) Mouar
Pharaoh from Mobile Suit Zeta Gundam (round 300) RX-178
Gundam Mk-II from Mobile Suit Zeta Gundam (round 301) Mineva
Lao Zabi from Mobile Suit Zeta Gundam (round 302) Sarah
Zabiarov from Mobile Suit Zeta Gundam (round 303) Four
Murasame from Mobile Suit Zeta Gundam (round 304) Lalah
Sune from Mobile Suit Gundam (round 305) Lila
Milla Rira from Mobile Suit Zeta Gundam (round 306) Bask
Om from Mobile Suit Zeta Gundam (round 307) Judau
Ashta from Mobile Suit Gundam ZZ (round 308) Wakana
Sakai from Tari Tari (Saved for Mystic) Leina
Ashta from Mobile Suit Gundam ZZ (round 309) Lina
Inverse from Slayers (Rescued from ShawnMerrow) Roux
Louka from Mobile Suit Gundam ZZ (round 310) Haruhi
Fujioka from Ouran High School Host Club (Saved for Mystic) Elle
Vianno from Mobile Suit Gundam ZZ (round 312) Azusa
Nakano from K-On! (Rescued from Kyoya)
(gifted
to Newshawk in round 325b) Elpeo
Ple from Mobile Suit Gundam ZZ (round 313) Revy
from Black Lagoon (Rescued from ShawnMerrow) Ple
Two from Mobile Suit Gundam ZZ (round 314) Kallen
Statdfeld from Code Geass (Saved for Mystic) Beecha
Oleg from Mobile Suit Gundam ZZ (round 316) Tomoko
Kuroki from Watamote (rescued from Kyoya) Christina
Mackenzie from Mobile Suit Gundam 0080 (round 317) Popura
Taneshima from Wagnaria (Saved for Mystic) Bernard
Wiseman from Mobile Suit Gundam 0080 (round 318) Aoba
Suzukaze from New Game! (round 319) Kō
Yagami from New Game! (round 320) Hajime
Shinoda from New Game! (round 321) Rin
Toyama from New Game! (round 322) Yun
Iijima from New Game! (round 323) Shizuku
Hazuki from New Game! (round 324) Umiko
Ahagon from New Game! (round 325a) Nene
Sakura from New Game! (round 325b) Alfred
Izuruha from Mobile Suit Gundam 0083 (round 325b) Hifumi
Takimoto from New Game! (round 325b gift from Series5Ranger) Kou
Uraki from Mobile Suit Gundam 0083 (round 325c) Eagle
Jump from New Game! (round 325d) Nina
Purpleton from Mobile Suit Gundam 0083 (round 326) Shōko
Nishimiya from A Silent Voice (round 327) Shōya
Ishida from A Silent Voice (round 328) Yukino
Miyazawa from Kare Kano (round 329) Soichiro
Arima from Kare Kano (round 330) Makoto
Saeki from Gingitsune (round 331) Gintaro
from Gingitsune (round 332) Cecily
Fairchild from Mobile Suit Gundam F91 (round 333) Seabook
Arno from Mobile Suit Gundam F91 (round 334) Shakti
Kareen from Mobile Suit Victory Gundam (round 335) Üso
Ewin from Mobile Stuit Victory Gundam (round 336) Marbet
Fingerhat from
Mobile Suit Victory Gundam (round 337) Shirayuki
from Snow White with the Red Hair (round 338) Zen
Wistalia from Snow White with the Red Hair (round 339) Jinn
Gehenam from Mobile Suit Victory Gundam (round 340) Aina
Sahalim from Mobile Suit Gindam: 08th MS Team (round 341) Shiro
Amada form Mobile Suit Gundam: 08th MS Team (round 342) Maron
Yanagiwara from High School Fleet (round 343a) Shima
Tateishi from High
School Fleet (round 343b) Mei
Irizaki from High
School Fleet (round 343c) Terry
Sanders Jr. from Mobile Suit Gundam: 08th MS Team (round 344) Rin
Shiretoko from High School Fleet (round 345) Machiko
Noma from High School Fleet (round 347) Hōzuki
from Hōzuki no Reitetsu
(round 349) Kaede
Marikouji from High School Fleet (round 350) Hikari
Ogasawara from High School Fleet (round 354) Konatsu
Miyamoto from Tari Tari (round 355) Sawa
Okita from Tari Tari (Saved for Mystic) Taichi
Tanaka from Tari Tari (round 356) Yachiyo
Todoroki from Wagnaria!! (Saved for Mystic) Hiromi
Kuroki from High School Fleet (round 357) Satsuki
Kiryuin from Kill la Kill (Rescued from Kyoya) Reo
Wakasa from High School Fleet (round 358) Android
18 from Dragon Ball Z (Rescued from
ShawnMerrow) (released in round 372) Makoto
Niijima from Persona 5 (round 359) Eda
from Black Lagoon (Rescued
from ShawnMerrow) (released in round 372) Sakura
Ise from High School Fleet (round 360) Lucina
from Fire Emblem Awakening (round 361) Celica
from Fire Emblem Gaiden (round 362) Alm
from Fire Emblem Gaiden (round 363) Arlette
Almage from Mobile Suit Gundam Twilight Axis (round 367) Danton
Hyleg from
Mobile Suit Gundam Twilight Axis (round 368) Komari
Koshigaya from Non Non Biyori (round 369) Renge
Miyauchi from Non Non Biyori (round 370) Aki
Asukai from Convenience Store Boy Friends (round 371)
(released in round 372) Tsubame
Narumi from New Game (round 372) Momoji
Michizuki from New Game (round 372) Wako
Christina
Yamato from New Game (round 372) Elze
Silhoueska from In Another World With My Smartphone (round
373) Linze
Silhoueska from In Another World With My Smartphone (round
374) Hotaru
Hoshikawa from New Game! (round 375a) Milly
Ashford from Code Geass (Saved for Mystic) Chinatsu
Hidaka from New Game! (round 375b) Shirley
Fenette from Code Geass (Saved for Mystic) Mika
from Girls und Panzer (round 375c) Aki
from Girls und Panzer (round
375d) Mikko from
Girls und Panzer (round 375e) Alice
Shimada from Girls und
Panzer (round 375f) Rosehip
from Girls und Panzer (round
375g) Klara
from Girls und Panzer (round
375h) Rumi
from Girls und Panzer (round 377) Natsumi
Koshigaya from Non Non Biyori (round 381) Hotaru
Ichijo from Non Non Biyori (round 382) Morioka
Moriko from Recovery of an MMO Junkie (round 383) Yuta
Sakurai from Recovery of an MMO Junkie (round 384a) Kazuomi
Fujimoto from Recovery of an MMO Junkie (round 384b) Homare
Koiwai from Recovery of an MMO Junkie (round 384b) Hikage
Miyauchi from Non Non Biyori (round 384c) MS-07B-3
Gouf Custom from Mobile Suit Gundam The 08th MS Team (round
384d) Kazuho
Miyauchi from Non Non Biyori (round 385) Konomi
Fujiyama from Non Non Biyori (round 386) Photo
from Kino's Journey (round 388) Shizu
from Kino's Journey (round 389) Lilac's
Player from Recovery of an MMO Junkie (round 390) Ti
from Kino's Journey (round 393) Mari
Tamaki from A Place Further Than The Universe (round 395) Rin
Shima from Laid-Back Camp (round 395) Ena
Saitou from Laid-Back Camp (round 396) Nadeshiko
Kagamihara from
Laid-Back Camp (round 397) Aoi
Inuyama from
Laid-Back Camp (round 398) Chiaki
Oogaki from
Laid-Back Camp (round 399) Sakura
Kagamihara from
Laid-Back Camp (round 400) Yuzuki
Shiraishi from A Place Further than the Universe (round 401) Shirase
Kobuchizawa from A Place Further than the Universe (round 402) Hinata
Miyake from A Place Further than the Universe (round 403) Rin's
Grandfather from Laid-Back Camp (round 404) Minami
Toba from Laid-Back Camp (round 405) Takako
Kobuchizawa from A Place Further than the Universe (round 406) Kana
from FLCL Alternative(round 407) LLENN
from Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online (round 408) Momoka
Yashiro from Gundam Build Divers (round 409) Sarah
from Gundam Build Divers (round 410) Riku
Mikami from Gundam
Build Divers (round 410) Nanami
Nanase from Gundam
Build Divers (round 410) Ayame
from Gundam Build Divers (round 411) Kaoruko
Moeta from Comic Girls (round 412) Miyu
Shinohara from Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
(round 413) Yukio
Hidaka from Gundam Build Divers (round 414) Nyaos-sensei
from Comic Girls (round 415) Tsubasa
Katsuki from Comic Girls (round 416) Koichi
Nanase from Gundam Build Divers (round 417) Lillie
from Pokemon Sun & Moon (round 419) Mallow
from Pokemon Sun & Moon (round 420) Ayano
Hanesaki from Hanebad! (round 421) Red
Blood Cell AE 3803 from Cells at Work!(round 422) Chio
Miyamo from Chio's School Road (round 423) Manana
Nonomura from Chio's School Road (round 424) Mast
Cell from Cells at Work! (round 425) Olivia
from Asobi Asobase (round 426) Hanako
Honda from Asobi Asobase (round 427) Yui
Akamatsu from Mitsuboshi Colors (round 428a) Sat-chan
from Mitsuboshi Colors (round 428b) Kotoha
from Mitsuboshi Colors (round 428b) Lana
from Pokemon Sun & Moon (round 428c) EMS-10
Zudah from Mobile Suit Gundam MS IGLOO (round 428d) Saki
Nitobe from Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
(round 431) Moe
Annaka from Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
(round 432) Red
Blood Cell NT 4201 from Cells at Work (round 433) Rimuru
Tempest from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round
434) Sophie
Twilight from Ms. Vampire Who Lives in my Neighborhood (round
435) Yuri
Fujishiro from Double Decker! (round 436) Belphegor
from As Miss Beelzebub Likes (round 437a) Ellie
from Ms. Vampire Who Lives in my Neighborhood (round 437b) Akari
Amano from Ms. Vampire Who Lives in my Neighborhood (round
437c) Hinata
Natsuki from Ms. Vampire Who Lives in my Neighborhood (round
437d) Maxine
Silverstone from Double Decker! Doug & Kirill (round
437f) Misha
Takanashi from Uzamaid (round 438) Noguchi
Shiori from Sword Art Online Alternative (round 440) Fujisawa
Kana from Sword Art Online Alternative (round 442) Kusunoki
Risa from Sword Art Online Alternative (round 443) Milana
Sidorova from Sword Art Online Alternative (round 444) Shigure
from Kemono Michi (round 446) Haru
from My Roommate is a Cat (round 447) Nana
Okami from My Roommate is a Cat (round 448) Raphtalia
from The Rising of the Shield Hero (round 449) Filo
from The Rising of the Shield Hero (round 450) Arisa
Ichigaya from BanG Dream! (round 451)
(gifted
to Newshawk in round 452) Fu
Sawatari from
Tamayura (round 452) Kaoru
Hanawa from
Tamayura (round 452) Maon
Sakurada from
Tamayura (round 452) Norie
Okazaki from Tamayura (round 451 replacement) Kanae
Mitani from Tamayura (round 453) Kaguya
Shinomiya from Kaguya-sama: Love is War (round 454) Melty
Melromarc from The Rising of the Shield Hero (round 455) Miyuki
Shirogane from Kaguya-sama: Love is War (round 456) Naofumi
Iwatani from The Rising of the Shield Hero (round 457) Subaru
Mikazuki from My Roommate is a cat (round 458) Kei
Shirogane from Kaguya-sama: Love is War (round 459) Bulma
from Dragon Ball (rescued from ShawnMerrow) Bocchi
Hitori from Hitoribocchi (round 460) Neptunia
from Hyperdimension Neptunia (rescued from Kyoya) Amane
Katagiri from Senryu Girl (round 461) Mako
Mankanshoku from Kill la Kill (rescued from kyoya) Nako
Sunao from Hitoribocchi (462) Aru
Honshou from Hitoribocchi (gift replacement) Kino
Yakobe from Senryu Girl (round 463) Satoka
Rakita from Hitoribocchi (round 464) Teruyo
Oshie from Hitoribocchi (round 466) Kako
Kurai from Hitoribocchi (round 467) Maïne/Urano
Motosu from Ascendance of a Bookworm (round 468) Kaoru
from I Shall Survive Using Potions (round 469) Latina
from If It's for My Daughter, I'd Even Defeate a Demon Lord (round 470) Dale
from If It's for My
Daughter, I'd Even Defeate a Demon Lord (round 471) Rita
from If It's for My
Daughter, I'd Even Defeate a Demon Lord (round 472) Kaori
Shirasaki from Arifureta (round 473) Yue
from Arifureta (round 474) Ayaka
Uehara from Dumbbell nan Kilo Moteru? (round 475) Carole
Stanley from Carole & Tuesday (round 476a) Tuesday
Simmons from Carole & Tuesday (round 476b) Shizuku
Yaegiashi from Arifureta (round 477) Hajime
Nagumo from Arifureta (round 478) Genzo
Shibata from Kemono Michi (round 479a) Hanako
from Kemono Michi (round 479b) Carmilla
from Kemono Michi (round 479b) Kenneth
from If It's For My Daughter, I'd Even Defeat a Demon Lord (round 479c) RX-78NT-1
Gundam "Alex" from Mobile Suit Gundam 0080: War in the Pocket
(round 479d) Miki
Takekasa from After School Dice Club (round 485) Aya
Takayashiki from After School Dice Club (round 486) Mile
from Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!
[AbilAverage!] (round 487) Reina
from AbilAverage! (round 488) Mavis
from AbilAverage! (round 489) Pauline
from Abilaverage! (round 490) Midori
Ono from After School Dice Club (round 491) Emilia
from After School Dice Club (round 492) Azusa
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed out my Level
(round 493) Laika
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed out my Level
(round 494) Falfa
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed out my Level
(round 497 Shalasha
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed out my Level
(round 498) Tsubame
Mizusaki from Keep Your Hands Off Eizouken (round 499) Banagher
Links from Mobile Suit Gundam Unicorn (round 500a) Tatsu
from The Way of the Househusband (round 500b) Miku
from The Way of the Househusband (round 500b) Maple
from BOFURI: I Don't Want to Get Hurt, So I'll Max Out My Defense
(round 500c) Sally
from BOFURI (round 500c) Iz
from BOFURI (round 500c) Kasumi
from BOFURI (round 500d) May from
BOFURI (round 500d) Yui
from BOFURI (round 500d) Kuromu
from BOFURI (round 500d) New
World Online from BOFURI (round 500e) Kanade
from BOFURI (round 501) Midori
Asakusa from Keep Your Hands Off Eizouken (round 502) Sayaka
Kanamori from Keep Your Hands Off Eizouken (round 503) Halkara
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed out my Level
(round 504) Beelzebub
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed out my Level
(round 505) Doumeki
from Keep Your Hands Off Eizouken (round 507) Hina
Tsurugi from Houkago Teibou Nisshi (round 512) Natsumi
Hodaka from Houkago Teibou Nisshi (round 513) Yuki
Kuroiwa from Houkago Teibou Nisshi (round 514a) Makoto
Ohno from Houkakgo Teibou Nisshi (round 514b) Mira
Konohata fom Asteroid in Love (round 514c) Ao
Manak from Asteroid in Love (round 514d) Mai
Inose from Asteroid in Love (round 514e) Mikage
Sakurai from Asteroid in Love (round 514f) Chikage
Sakurai from Asteroid in Love (round 514g) Mari
Morino from Asteroid in Love (round 514h) Yuu
Nanami from Asteroid in Love (round 514i) Yuki
Endo from Asteroid in Love (round 514j) Iina
from The 8th Son? Are You Kidding Me? (round 515) Elise
from The 8th Son? Are You Kidding Me? (round 516) Louise
from The 8th Son? Are You Kidding Me? (round 517) Vilma
from The 8th Son? Are You Kidding Me? (round 518) Wendelin
from The 8th Son? Are You Kidding Me? (round 519) Natsume
from Deca-Dence (round 526) Yuna
from Kuma Kuma Kuma Bear (round 530) Fina
from Kuma Kuma Kuma Bear (round 531) Noire
from Kuma Kuma Kuma Bear (round 532) Misana
from Kuma Kuma Kuma Bear (round 533) Kumoko
from So I'm a Spider, So What? (round 534a) Ariel
from So I'm a Spider, So What? (round 534a) Sophia
from So I'm a Spider, So What? (round 534b) Merazophis
from So I'm a Spider, So What? (round 534b) Shun
from So I'm a Spider, So What? (round 534c) Katia
from So I'm a Spider, So What? (round 534c) Ael
from So I'm a Spider, So What? (round 534d) Sael
from So I'm a Spider, So What? (round 534d) Riel
from So I'm a Spider, So What? (round 534d) Fiel
from So I'm a Spider, So What? (round 534d) D
from So I'm a Spider, So What? (round 534e) Sakura
Adachi from Adachi and Shimamura (round 537) Hougetsu
Shimamura from Adachi and Shimamura (round 538) Hina
Sato from The Day I Became a God (round 539) Telmina
from Kuma Kuma Kuma Bear (round 541) Shuri
from Kuma kuma Kuma Bear (round 542a) Lelouch
Lamperouge from Code Geass (round 542b) Arsene
Lupin III from Lupin III (round 542c) Shia
from Kuma Kuma Kuma Bear (round 543a) Kyoko
Mogami from Skip Beat (round 543b Eleanora
from Kuma Kuma Kuma Bear (round 544a) Dandy
from Space Dandy (round 544b) Celestine
from I Shall Survive Using Potions (round 545a) Rock
from Black Lagoon (round 545b) Francette
from I Shall Survive Using Potions (round 546a) Firo
Prochainezo from Baccano (round 546b) Kamina
from Gurren Lagann (round 546c) Toriko
Nishina from Otherside Picnic (round 547a) Tamaki
Suoh from Ouran High School Host Club (round 547b) Sorawo
Kamikoshi from Otherside Picnic (round 548a) Alicia
Melchiott from Valkyria Chronicles (round 548b) Kozakura
from Otherside Picnic (round 549a) Miria
Harvent from Baccano (round 549b) Shiroe
from Log Horizon (round 549c) Akari
Seto from Otherside Picnic (round 550a) Feirune
from So I'm a Spider, So What? (round 550b) Kyoya
Ootori from Ouran High School Host Club (round 550c) Shiori
from Non Non Biyori (round 552) Ai
Ohto from Wonder Egg Priority (round 553) Ayano
Toki from Laid Back Camp (round 554) Akari
Inuyama from Laid Back Camp (round 555) Momoe
Sawaki from Wonder Egg Priority (round 556) Filimøs
from So I'm a Spider, So What? (round 558) Sue
from So I'm a Spider, So What? (round 559) Anna
from So I'm a Spider, So What? (round 560) Provato
Pecora Airés from I've Been Killing Slimes for 300 Years and
Maxed Out My Level (round 561) Rosalie
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level
(round 563) Himeno
Toyokawa from Let's Make a Mug Too (round 564) Shii
Eniwa from Super Cub (round 565) Ariane
from Skeleton Knight in Another World (round 566) Chiyome
from Skeleton Knight in Another World (round 567) Mika
Kukuri from Let's Make a Mug Too (round 568 gift from
MaouSadao) Naoko
Naruse from Let's Make a Mug Too (round 568) Sariel
from So I'm a Spider, So What? (rouind 569) Flatorte
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level
(round 570) Kuku
from I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level
(round 574) Fena
Houtman from Fena: Pirate Princess (round 575) Frau
from Peach Boy Riverside (round 576) Noella
from Drugstore in Another World (round 577) Mina
from Drugstore in Another World (round 578) Fuka
Miyazawa from The Aquatope on White Sand (round 579) Mira
from She Professed Herself Pupil of the Wiseman (round 584) Rit
from Banished from the Hero's Party (round 585) Ruti
from Banished from the Hero's Party (round 586) Red
from Banished from the Hero's Party (round 587) Fran
from Reincarnated as a Sword (round 588) Teacher
from Reincarnated as a Sword (round 589) Cosette
from Takt Op. Destiny (round 590) Memenpu
from Sakugan (round 591) Tisse
from Bansihed from the Hero's Party (round 592) Maomao
from The Apothecary Diaries (round 593) Jinshi
from The Apothecary Diaries (round 594) Mister
Crawly Wawly from Banished from the Hero's Party (round 595) Hiyori
Minagi from Slow Loop (round 598) Koharu
Minagi from Slow Loop (round 599) Dahlia
Rosetti from Dahlia in Bloom (round 601a) Volfred
Scalfarotto from Dahlia in Bloom (round 601a) Astrid
von Oldenberg from Villainess: Reloaded (round 601b) Mia
Luna Tearmoon from Tearmoon Empire (round 601b) Marielle
Clarac from The Tales of Marielle Clarac (round 601c) Simeon
Flaubert from The Tales of Marielle Clarac (round 601c) Laetitia
Gramwell from Since I Was Abandoned After Reincarnating, I
Will Cook With My Fluffy Friends (round 601d) Glenreed
WolfvarteSince I Was Abandoned After
Reincarnating, I Will Cook With My Fluffy Friends (round
601d) Grevillea
from Her Majesty's Swarm (round 601e) Sérignan
from Her Majesty's Swarm (round 601e) Mai-Mai
from In the Land of Leadale(round 601f) Lukafrom
In the Land of Leadale(round
601f) Mimily
from In the Land of Leadale (round 601g) Lytt
from In the Land of Leadale (round 601g) Komichi
Akebi from Akebi's Sailor Uniform (round 602) Erika
Kizaki from Akebi's Sailor Uniform (round 604) Ichika
Fukumoto from Slow Loop (round 605) Futaba
Fukumoto from Slow Loop (round 606) Touko
Usagihara from Akebi's Sailor Uniform (round 607) 2B
from Nier: Automata (round 608) Hotaru
Hiraiwa from Akebi's Sailor Uniform (round 609) Kei
Tanigawa from Akebi's Sailor Uniform (round 611) Minakami
Riri from Akebi's Sailor Uniform (round 612) Hiyori
Suzumu from Heroines Run the Show (round 615) Tokatechi
Kurikara from So You Want to Live the Slow Life (round 616) Mikura
Moriya from So You Want to Live the Slow Life (round 617) Togegushi
Ayumi from Akebi's Sailor Uniform (round 619) Tomono
Kojou from Akebi's Sailor Uniform (round 620) Oshizu
Hebimori from Akebi's Sailor Uniform (round 621) Fuyutsuki
from Ice Guy and His Cool Female Colleague (round 625) Himuro
from Ice Guy and His Cool Female Colleague (round 626) Yaeka
Sakuragi from The Yakuza's Guide to Babysitting (round 627) Asahina
Samidare from Lucifer and the Biscuit Hammer (round 628) Euphyllia
Magenta from The Magical Revolution of the Reincarnated
Princess (round 636) Anisphia
von Palletia from The Magical Revolution of the Reincarnated
Princess (round 637) Suletta
Mercury from Mobile Suit Gundam -- The Witch from Mercury
(round 640) Miorine
Rembran from Mobile Suit Gundam -- The Witch from Mercury
(round 641) Hitori
Gotō from Bocchi the Rock (round 642) Mitsuha
Yamano from Saving 80,000 Gold in Another World for my
Retirement (round 643) Ryō Yamada from Bocchi the Rock (round 644) Nijika Ijichi from Bocchi the Rock (round 645) Ikuyo Kita from Bocchi the Rock (round 646) Futari Gotō from Bocchi the Rock (round 647) Amanda from Reincarnated as a Sword (round 648) A2 from Nier Automata (round 651) Ninrir from Campfire Cooking in Another World with My Absurd Skill (round 652) Kisharle from Campfire Cooking (round 653) Agni from Campfire Cooking (round 654) Rafinha Bilford from Reborn to Master the Blade (round 655) Rusalka from Campfire Cooking (round 656) Ai Mie from The Girl I Like Forgot Her Glasses (round 657) Kaede Komura from The Girl I Like Forgot Her Glasses (round 658) Sui from Campfire Cooking (round 659) Kanako Nishino from Happy Kanako's Killer Life (round 660) Vahagn from Campfire Cooking in Another World (round 661) Hephaestos from Campfire Cooking (round 663) Demiurge from Campfire Cooking (round 665) Akane Kinoshita from My Love Story with Yamada-kun at Lv999 (round 666) Akito Yamada from My love Story with Yamada-kun at Lv999 (round 667) Sariphi from Sacrificial Princess and the King of Beasts (round 668) Leonhart from Sacrificial Princess and the King of Beasts (round 669) Reisalin Stout from Atelier Ryza (round 672) Klaudia Valentz from Atelier Ryza (round 673) Lila Decyrus from Atelier Ryza (round 674) Angeline from My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank Adventurer (round 679) Ericht Samaya from Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury (round 680) Saku Fukuzawa from The Masterful Cat Is Depressed Again Today (round 681) Alina Clover from I May Be a Guild Receptionist, But I'll Solo Any Boss to Clock Out on Time (round 682) Claire Francois from I'm in Love with the Villainess (round 683) Rae Taylor from I'm in Love with the Villainess (round 684) Nema from Fluffy Paradise (round 685)
Akio
Ohtori from Revolutionary Girl Utena (carryover)
Byakuya
Kuchiki from Bleach (carryover)
Touga
Kiryuu from
Revolutionary Girl Utena (carryover) Sesshoumaru from
InuYasha (round 1) Kuroudo
Akabane (A.K.A. Dr. Jackal) from GetBackers! (round 2) Alex
Row from Last Exile (round 3) Gwendal
Von Voltaire from Kyo Kara Maoh! (round 4/1) Kougaiji
from Saiyuki (round 4/2) Kenshin
Himura from Rurouni Kenshin (round 5) Ren
Ichimoku from Hell
Girl/Hell Girl-Two Mirrors
(round
6) Nyx
from Neo Angelique Abyss (round 7) C.C.
from Code
Geass: Lelouch of the Rebellion
(round
8) Rayne
from Neo Angelique Abyss (round 9) Duero
McFile from Vandread (round 10) Mathias
from Neo
Angelique Abyss (round 11) Klein
Sandman from
Gravion/Gravion Zwei (round 12) Gennosuke
Kouga from Basilisk (round 14a) Muroga
Hyoma from Basilisk (round 14b) Durand
from Le Chevalier D'Eon (round 15) Novem
from Gilgamesh (round 16) Sha
Gojyo from Saiyuki (round 17) Luka
Crosszeria from Uragiri
wa Boku no Namae O Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round
18) Claude
"K." Winchester
from
Gravitation (round 19) Takashiro
Giou from Uragiri wa Boku no Namae O Shitteiru/Betrayal Knows
My
Name (round 20a) Tsukumo
Murasame from
Uragiri wa Boku no Namae O Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round 20b) Suzuka
Kureha
from Tokko
(round 20c) Zastin
Deviluke from To Love-Ru (round 20d) Leon
Oswald from Kaleido Star: New Wings (round 21) Dr.
Isuzu Fujiwara from Uragiri
wa Boku no Namae O Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round 22) Cadenza
from Uragiri
wa Boku no Namae O
Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round 23) Hotsuma
Renjou from
Uragiri wa
Boku no Namae O
Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round 24) Shusei
Usui from
Uragiri wa
Boku no Namae O
Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round 25) Reiga
the Necromancer from where else? (round 26) Joji
"George" Koizumi from Paradise Kiss (round 27) Yukari
"Caroline" Hayasaka from Paradise Kiss
(round 27) Gunther
Von Christ from Kyo Kara Maoh! (round 28) Luze
Crosszeria from Uragiri
wa Boku no Namae O Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round
29) Toga
Yagari from Vampire
Knight/Vampire
Knight: Guilty (round
30) Massamune
Shinmei from
Uragiri wa
Boku no Namae O Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (round
31) Li
Tsuan Chen (AKA Dr. Li) from Tytania (round 32) Ichiru
Kiryu from Vampire
Knight/Vampire
Knight: Guilty (round
33) Kazuma
Sohma
from Fruits Basket (round 34) Takenaga
Oda from The Wallflower (round 35) Nano
from Togainu no Chi ~Bloody Curs~ (round 36) Claude
"K." Winchester from
Gravitation (gifted to Slowhand in round
37) Haruka
Kuran from Vampire
Knight/Vampire
Knight: Guilty (round
37) Rido
Kuran from Vampire
Knight/Vampire
Knight: Guilty (round
37 replacement) Shiki
from
Togainu no Chi ~Bloody Curs~ (round 37 gift from shadycat) Kaien
Cross from Vampire
Knight/Vampire
Knight: Guilty (round
38) Akatsuki
Kain from Vampire
Knight/Vampire
Knight: Guilty (round 39) Kagura
Tennouzu from Speed
Grapher (received from Newshawk
in round 40) Klein
Sandman from
Gravion/Gravion Zwei (traded
to Newshawk in round 40) Senri
Shiki from
Vampire
Knight/Vampire
Knight: Guilty (round 40) Suzuka
Kureha from Tokko
(traded
to Newshawk in round 40) Tatsumi
Saiga from Speed Grapher (received
from Newshawk in round 40) Shintaro
Sinjuku from Miracle Train (round 41) Onyx
from Dragon Crisis (round 42) Blade
from Needless (round 43) Conductor
#12
from Miracle Train (round 44a) Madoka
Otowa
from GetBackers (round 44b) Shido
Fuyuki from GetBackers (round 44b) Sophia
Forrester from Last Exile (round 44b gift from Newshawk) Toh
Ryuga from Mahoromatic: Automatic Maiden/Mahoromatic:
Something
More Beautiful (round 45) Hajime
Shinjuku-nishiguchi from Miracle Train (round 46) Tetsuya
Daimon from Miracle Train (round 47) Adam
Archlight from Needless (round 48) Seijirou
Sugishita from Alane Iro no Somaru Saka (round 49) Yoshihiko
Tokugawa from Hyakka Ryouran Samurai Girls (round 50) Muneakira
Yagyu from
Hyakka Ryouran Samurai Girls (round 51a) Uno
from Gilgamesh (round 51b) J.D.
from Neo Angelique Abyss (round 51c) Jet
from Neo Angelique Abyss (round 51c) Madoka
Otowa from GetBackers (released in round 51c) Ranmaru
Morii
from The Wallflower (round 51d) Brian
Roscoe from Gosick (round 51e) Conductor
#12 from Miracle Train (gifted to Slowhand in round
51e) Grimmjow
Jaegerjaquez from Bleach (round
51e gift from Mystic) Honne
Onna from
Hell Girl (given to SpaceCobraJoe in round 51e) Kanako
Miyamae from Maria
Holic/Maria Holic Alive (round 51e gift from tonka) (Released in round
325b) Kazuma
Sohma from Fruits Basket (gifted to PretearHimeno in
round 51e) Kuchinashi
from
Needless (given
to tonka in round 51e) Kuro
Daijuji from Demonbane (round 51e) Lia
de Beaumont from Le Chevalier D'Eon (given
to Shakujou in round
51e) Lin
Koujo from Ghost Hunt (round
51e gift from shadycat) Luke
Ainsworth
from The
Sacred Blacksmith (round
51e gift from ShawnMerrow) Medusa
from Demon
Lord Dante (given to ZakuAce in round 51e) Mio
from Needless (given
to tonka in round 51e) Miwako
Sakurada from Paradise Kiss (given to Newshawk in round 51e) (gifted
to LadyOfWicca in round 414) Natsu
Tanimoto (A.K.A. Hermit) from
Kenichi the Mightiest
Disciple/Shijo Saikyo no Deshi Kenichi (round
51e gift from rish11) Near
from Death Note (given to Newshawk in round 51e) Ogin
from Requiem From the Darkness
(given
to sbitzer in round
51e) Ranmaru
Morii from The Wallflower (gifted to shadycat in
round 51e) Rau
Le Creuset from Mobile Suit Gundam SEED (round 51e gift from
Gatchaman4ever) Riru
Roukakuji from
Needless (given
to Hornet65 in round 51e) Sailor
Pluto from Sailor
Moon (given to Gatchaman4ever in round 51e) Saori
Utesgi from Demon Lord Dante (given to MrBoomba in round 51e) Shoryu
from The Twelve Kingdoms (round
51e gift from MrBoomba) Shuji
Sumimura from Kekaishi (round
51e gift from ShawnMerrow) Master
Therion from
Demonbane (round 51e) Titus
from
Demonbane (round 51e) Toko
Murasame from Uragiri
wa
Boku no Namae O Shitteiru/Betrayal Knows My
Name (given to ShawnMerrow in round 51e)
Winfield
from
Demonbane (round 51e) Yamato
Kotobuki from Super Gals (round
51e gift from
dragonrider_cody) Yukari
"Caroline" Hayasaka from Paradise Kiss (gifted to Mystic in
round
51e) King
of the Night (A.K.A. Yoruno) from Kore wa Zombie Desu ka?
(round
51f) Grevil
de Blois from Gosick (round 51g) Velad
from 11 Eyes (round 54) Tajima
Takahisa from 11 Eyes (round 55) Akatsuki
Izumo from Aria the Animation/Aria the Natural (round 56) Nagase
(Father) from Akane Iro ni Somaru Saka (round 57) Kada
of the Way of Fire Grains from Koihime+Muso/Shin
Koihime+Muso
(round 58) Sayonaki
from Aria the Scarlet Ammo (round 59) Saten
from Needless (round 60) Maxim/Kurian
from Gosick (round 61) Karato
Hijiri from Glass Mask (round 62) Ryo
Utsugi from Demon Lord Dante (round 63) Ukitsu
from Shin Kohime + Muso (round 65) Duke
Norisse from Guin Saga (round 66) Ichinose
Tokiya from Uta no Prince-sama (round 67) Jinguji
Renfrom Uta no Prince-sama (round
68) (gifted
to Slowhand in round 336) Hyuga
Ryuyafrom Uta no Prince-sama (round
69) Hugh
Anthony Disward from The Mystic Archives of Dantalian (round
70) Rat
(A.K.A.
Nezumi) from No. 6 (round 71) Cecile,
the Prince of Agnapolis from Uta no Prince-sama (round 73) Gekkou
Kurenai from A Dark Rabbit Has Seven Lives/Itsuka Tenma no
Kuro
Usagi (round 75) Hinata
Kurenai - A Dark Rabbit Has Seven Lives/Itsuka
Tenma no Kuro
Usagi (round 76) Naito
(Knight) Kijima from Sacred Seven (round 77) Hasga
Entolio from A Dark Rabbit Has Seven Lives/Itsuka
Tenma no Kuro
Usagi
(round 78) Serge
Entolia from A Dark Rabbit Has Seven Lives/Itsuka
Tenma no Kuro
Usagi
(round 79) Lancer
(aka Diarmuid Ua Duibhne) from Fate/Zero (round 80) Archer
(aka Gilgamesh) from Fate/Zero (round 81) Gai
Tsutsugami from Guilty Crown (round 83) Herbert
Muller from Phi-Brain (round 84) Makoto
Kagami from Sacred Seven (round 85) Alma
Tandouji from Sacred Seven (round 86) Akaya
Kodai from Maken-ki! (round 87) Kirigakure
Saizo from Brave 10 (round 88) Soushi
Miketsukami from Inu x Boku Secret Service (round 89) Renshou
Sorinozuka from Inu x Boku Secret Service (round 90) Unno
Rokuro from Brave 10 (round 91) Kakei
Juzo from Brave 10 (round 92) Date
Masamune from Brave 10 (round 93) Hodr
from Broken Blade (round 94) Sanada
Yukimura from Brave 10 (round 95) Nezu
Jinpachi from Brave 10 (round 96) Zange
Natsume from Inu x Boku Secret Service (round 97) Ishido
Mitsunari from Brave 10 (round 98) Yuri
Kamanosuke from Brave 10 (round 99) Sarutobi
Sasuke from Brave 10 (round 100) Takuma
Onizaki from Hiiro no Kakera (round 101) Yuichi
Komura from Hiiro no Kakera (round 102) Suguru
Ohmi from Hiiro no Kakera (round 103) Masami
Oyamada from Someday's Dreamers (round 105) Shuichi
Kuze from ef: A Tale of Memories/Melodies (round 106) Eins
from Hiiro no Kakera (round 107a) Zwei
from Hiiro no Kakera (round 107b) Kouki
Akune from Medaka Box (round 108) Yu
Himura from ef: A Tale of Memories/Melodies (round 111) Kiritsugu
Emiya from Fate/Zero (round 112) Shusuke
Wakatsuki from Myself; Yourself (round 113) Ariwara
no Narihira from Utakoi (round 114) Epsilon
from Towa no Quon (round 115) Mahiro
Atori from Hiiro no Kakera (round 117) Joe
Katsuragi from Innocent Venus (round 131) Toraji
Shiba from Innocent Venus (round 132) Shuya
Arisada from Princess Princess (round 133) Takahiro
Tadasu from Princess Princess (round 134) Wataru
Harue from Princess Princess (round 135) Masayuki
Koshino from Princess Princess (round 136) Harumi
Sakamoto from Princess Princess (round 137) Yuya
Bridges from Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (round 138) Valerio
Giacosa from Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (round 140) Leon
Kuze from Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (round 141) Sinbad
from Magi: The Labyrinth of Magic (round 142) Ikki
from Amnesia (round 143) Shin
from Amnesia (round 144) Mao
from Shining Tears X Wind (round 145 gift from Hornet65) (Gifted
to MaouSadao in round 588) Toma
from Amnesia (round 145) Kent
from Amnesia (round 146) Waka
from Amnesia (round 147) Rio
Satomi from Hakkenden (round 148) Kaname
Osaki from Hakkenden (round 149) Keno
Inusaka from Hakkenden (round 150) Ukyo
from Amnesia (round 151) Samon
Kusaribe from Blast of Tempest (round 152) Mahiro
Fuwa from Blast of Tempest (round 153) Yoshino
Takigawa from Blast of Tempest (round 154) Sosuke
Inukawa from Hakkenden (round 155) Dosetsu
Inutyama from Hakkenden (round 156) Yakumo
Saito from Psychic Detective Yakumo (round 157) Camus
from Uta no Prince-sama (round 158) Ranmaru
Kurosaki from Uta no Prince-sama (round 159) Reiji
Kotobuki from Uta no Prince-sama (round 160) Ai
Mikaze from Uta no Prince-sama (round 161) Syo
Kurusu from Uta no Prince-sama (round 162) Genpachi
Inukai from Hakkenden (round 163) Shino
Inuzuka from Hakkenden (round 164) Kobungo
Inuta from Hakkenden (round 165) Taichi
Mashima from Chihayafuru (round 166) Arata
Wataya from Chihayafuru (round 167) Hero
from Maoyu (round 168) Vincent
Lowell from Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (round 169) Dantalion
from Makai Ouji (round 170) Nachi
Hinozuka from Hakkenden (round 171) Claude
Claudel from Croisee in a Foreign Labyrinth (round 172) Camio
from Makai Ouji (round 173) Hazuki
from Hakkenden (round 174) Kagetsu
from Hakkenden (round 175) Shu
Sakamaki from Diabolik Lovers (round 176) Raito
Sakamaki from Diabolik Lovers (round 177) Richter
from Diabolik Lovers (round 178) Uroko
from Nagi no Asukara (round 179) Cicinho
from Galilei Donna (round 180) Reiji
Sakamaki from Diabolik Lovers (round 181) Galius
N. Cordval from Outbreak Company (round 182) Masayoshi
Hazama from Samurai Flamenco (round 183) Jou
Hibiki from Gatchaman Crowds (round 184) Lord
Dimitrie Vatler from Strike the Blood (round 185) Hidenori
Goto from Samurai Flamenco (round 186) Erecpyle
Dukakis from Ixion Saga DT (round 187) Leon
from Ixion Saga DT (round 189) Kanetsugu
Naoe from Gifu Dodo!! Kanetsugu and Keiji (round 190) Keiji
Maeda from Gifu
Dodo!! Kanetsugu and Keiji
(round 190) Oda
Nobunaga from Nobunaga the Fool (round 191) Akechi
Mitsuhide from Nobunaga the Fool (round 192) Raito
from Hamatora (round 193) Honey
from Hamatora (round 194) Murasaki
from Hamatora (round 194) Kyosuke
Hyobu from The Unlimited: Hyobu Kyosuke (round 196a) Andy
Hinomiya from The Unlimited: Hyobu Kyosuke (round 196b) Kojou
Akatsuki from Strike the Blood (round 197) Prince
from Space Dandy (round 198) Arthur
Auguste Angel from Blue Exorcist (round 199) St.
Germain from Nobunagun (round 200) Kirihime
Natsuno from Dog & Scissors (round 201 gift from
OneWayDevil) Ignacio
Axis from The Pilot's Love Song (round 201) Rindo
from Z/X Ignition (round 202) Baldr
Hringhorni from Kamigami no Asobi (round 203) Loki
Leviathan from Kamigami no Asobi (round 204) Thoth
Caduceus from Kamigami no Asobi (round 205) Reiji
Myoga from La Corda d'Oro: Blue Sky (round 206) Chiaki
Tougane from La Corda d'Oro: Blue Sky (round 207) Housei
Toki from La Corda d'Oro: Blue Sky (round 208) Takeru
Totsuka from Kamigami no Asobi (round 209) Sutemaru
from Dai-Shogun - Great Revolution (round 210) Prince
Bardwin Cecil Ifrikia from The World is Still Beautiful
(round 211) Tamaki
Katagiri from Black Bullet (round 212) Mutsumi
Serizawa from La Corda d'Oro: Blue Sky (round 213) Shoma
Nagisawa from Black Bullet (round 214) Toshizo
Hijikata from Samurai Jam-Bakumatsu Rock (round 215) Soji
Okita from Samurai Jam-Bakumatsu Rock (round 216) Virus
from DRAMAtical Murder (round 217) Trip
from DRAMAtical Murder (round 218) Ryoma
Ichijo from Love Stage!! (round 219) Shougo
Sena from Love Stage!! (round 220) Rei
Sagara from Love Stage!! (round 221) Valerio
Calvados from Dog Days (round 222) Tenma
Hidaka from Love Stage!! (round 223) Kojirou
Ryuuzaki from Love Stage!! (round 224) Renji
Hirasaka from Heaven's Memo Pad (round 227) Conrad
Weller from Kyo Kara Maoh (round 228) Son
Hak from Akatsuki no Yona (round 229) Kyouya
Sata from Wolf Girl and Black Prince (round 230) Kokkuri-san
from Gugure! Kokkuri-san (round 231) Wakasa
from Orenchi no Furo Jijo (round 233) Tatsumi
from Orenchi no Furo Jijo (round 234) Takasu
from Orenchi no Furo Jijo (round 235) Yuuji
Kazami from The Fruit of Grisaia (round 236) Tigrevurmud
Vorn from Lord Marksman and Vanadis (round 237) Hajime
Kiryuu from When Supernatural Battles Become Commonplace
(round 238) Assassin
from Fate/stay night: Unlimited Blade Works (round 239)* Taleru
Hibiya from Wolf Girl and Black Prince (round 240)* Tusk
from Cross Ange (round 241)* Shinjiro
Kurama from Kamisama Kiss (round 242)* Kunzite
from Sailor Moon Crystal (round 243)* Jadeite
from Sailor Moon Crystal (round 244)* Nephrite
from Sailor Moon Crystal (round 245)* Zoisite
from Sailor Moon Crystal (round 246)* Pip
Bernadotte from Hellsing Ultimate (round 247)* Susanoo
from Akame ga Kill (round 248)* Run
from Akame ga Kill (round 249)* Tatsumi
from Akame ga Kill (round 250)* Wave
from Akame ga Kill (round 251)* Mitsuki
Aoi from Bonjour Sweet Love Patisserie (round 252)* Gilbert
Hanahusa from Bonjour Sweet Love Patisserie (round 253)* Yoshinosuke
Suzumi from Bonjour Sweet Love Patisserie (round 254)* Headmaster
from Trinity Seven (round 255)* Ukyo
Samonji from Argevollen (round 256)* Akatsuki
Ousawa from Aesthetica of a Rougue Hero (round 257)* Vetti
Lunard Sforza de Roselait from Glass Fleet (round 258)* Rowe
Rickenbacker from Licensed by Royalty (round 259) Jack
Hofner from Licensed by Royalty (round 259) Daryun
from The Heroic Legend of Arsland (round 261) Narsus
from The Heroic Legend of Arslan (round 262) Okuninushi
from Kamisama Kiss 2 (round 263) Suiro
from Kamisama Kiss 2 (round 264) Nobuyuki
Sanada from Samurai Warriors (round 265) Yukimura
Sanada from Samurai Warriors (round 266) Sir
Zechs Lucifer from High Schoo DxD BornN (round 267) Masamune
Matsuoka from Aoharu x Machinegun (round 268) Decim
from Death Parade (round 269) Jun
Satou from Wagnaria!! (round 270) Lindow
Amamiya from God Eater (round 271) Hanamine
Kanade from Makura no Danshi (round 272) Tanaka
Sousuke from Makura no Danshi (round 273) Gieve
from The Heroic Legend of Arslan (round 274) Jin
Ishurugi from Seiken Tsukai no World Break (round 275). Nao
Sasayama from Makura no Danshi (round 276) Shirusu
Mochizuki from Makura no Danshi (round 277) Yonaga
Chigiri from Makura no Danshi (round 279) Yayoi
Chigiri from Makura no Danshi (round 280) Ruki
Mukami from Diabolik Lovers (round 281) Yuma
Mukami from Diabolik Lovers (round 282) Rem
Kaginuki from Dance with Devils (round 284) Mage
Nanashiro from Dance with Devils (round 285) Lindo
Tachibana from Dance with Devils (round 286) Urie
Sogami from Dance with Devils (round 287) Itsuki
Otori from Starmyu (round 288) Xaki
from DearS (round 289) Prince
Julius Lautreamont from Dragonar Academy (round 290) Jek
from Dance with Devils (round 291) Haruto
Tsukigami from Starmyu (round 292) Bekkou
from Zombie Loan (round 293) Souichirou
Sena from Active Raid (round 294) Takeru
Kuroku from Active Raid (round 295) Kyoukai
from Active Raid (round 296) Itsuki
Kagami from Norn9 (round 297) M-21
from Noblesse (round 298) Reiichirou
Shiba from Zombie Loan (round 299) Akito
Syukuri from Norn9 (round 300) The
RahXephon from RahXephon (round 301) Toyohi
Utsumi from This Boy is a Professional Wizard (round 303) Theodor
Eberbach from Schwarzesmarken (round 304) Kakeru
Yuiga from Norn9 (round 305) Izana
Wistalia from Snow White with the Red Hair (round 306) Hakka
from Zombie Loan (round 307) Kaname
Asahina from Brothers Conflict (round 308) Toshiro
Hitusagaya from Bleach (Rescued from Mystic) Tsubaki
Asahina from Brothers Conflcit (round 309) Asuza
Asahina from Brothers conflict (round 310) Simon
from Tengen Toppa Gurren Lagann (Rescued from Mystic) Natsume
Asahina from Brothers Conflict (round 311) Shintaro
Kisaragi from Mekakucity Actors (Rescued from Kyoya) Kyosuke
Kuga from Prince of Stride: Alternative (round 313) Shizuma
Mayuzumi from Prince of Stride: Alternative (round 314) Noctis
Lucis from Brotherhood: Final Fantasy XV (round 315) Yoshitsune
Hiiragi from Big Order (round 316) Lauryn
Wright from Big Order (round 317) Sakuma
from Joker Game (round 318) Tazaki
from Joker Game (round 319) Jirou
Gamou from Joker Game (round 320) Masaomi
Asahina from Brothers Conflict (round 321) Haru
Kaido from Super Lovers (round 322) Reinhard
van Astrea from Re: Zero (round 323) Tachibana
no Tomomasa from Haruka: Beyond the Stream of Time (round 324) Minamoto
no Yorihisa from Haruka: Beyond the Stream of Time (round
235a) Fujiwara
no Takamichi from Haruka: Beyond the Stream of Time (round
235b) Eisen
from Haruka: Beyond the Stream of Time (round 235b) Fuji-hime
from Haruka: Beyond the Stream of Time (round 235c) Abe
no Yasuaki from Haruka: Beyond the Stream of Time (round 235d) Akuram
form Haruka: Beyond the Stream of Time (round 326) Nue
from Haruka: Beyond the
Stream of Time (round 327) Minamoto
no Sanehisa from Haruka: Beyond the Stream of Time (round 328) Oono
Suefumi from Haruka: Beyond the Stream of Time (round 329) Iktidal
from Haruka: Beyond the Stream of Time (round 330) Tomohisa
Kitakado from B-Project (round 331) Ikta
Solork from Alderamin on the Sky (round 332) Jean
Alkiniks from Alderamin on the Sky (round 333) Goushi
Kaneshiro from B-Project (round 334) Mitsuhide
Lowen from Snow White with the Red Hair (round 334) Suji
Daikoku from B-Project (round 336) Sakutarou
Yashamaru from B-Project (round 68 replacement) Cadis
Etrama di Raizel from Noblesse (round 336 gift from Slowhand) Obi
from Snow White with the Red Hair (round 341) Sieghart
Muller from Izetta: The Last Witch (round 344) Van
Kiryuin from Uta no Price-sama Legend Star (round 345) Kira
Sumeragi from Uta no Prince-sama Legend Star (round 345) Sakuya
Ohtori from Rewrite (round 350) Shion
Amakusa from Uta no Prince-sama Legend Star (round 352) Yamato
Hyuga from Uta no Prince-sama Legend Star (round 353) Eichi
Otori from Uta no Prince-sama Legend Star (round 354) Eiji
Otori from Uta no Prince-sama Legend Star (round 355) Rin
Okumura from Blue Exorcist (Rescued from Kyoya) Louis
Anjo from Magic-kyun Renaissance (round 356) Yukio
Okumura from Blue Exorcist (Rescued form Kyoya) Teika
Ichijoji from Magic-kyun Renaissance (round 357) Yamato
Hotsuin from Devil Survivor 2 The Animation (Rescued from
Kyoya) Kanato
Hibiki from Magic-kyun Renaissance (round 358) Hibiki
Kuze from Devil Survivor 2 The Animation (Rescued from Kyoya) Aoi
Suminomiya from Magic-kyun Renaissance (round 359) Kirito
from Sword Art Online (Rescued from Kyoya) Shinra
Ichijouji from Magic-kyun Renaissance (round 360) Masana
Ichijouji from Magic-kyun Renaissance (round 361) Ludvig
van Beethoven from ClassicaLoid (round 362) JS
Bach from ClassicaLoid (round 363) Jyugo
from Nanbaka (round 364) Kenshirou
Yozakura from Nanbaka (round 365) Tsukumo
from Nanbaka (round 366) Uno
from Nanbaka (round 367) Liang
from Nanbaka (round 368) Yamato
Godai from Nanbaka (round 369) Hajime
Sugoroku from Nanbaka (round 370) Honey
from Nanbaka (round 371) Trois
from Nanbaka (round 379) Dezel
from Tales of Zestiria the X (round 382) Mikleo
from Tales of Zestiria the X (round 383) Victor
Putin from Chronos Ruler (round 384a) Kiri
Putin from Chronos Ruler (round 384b) Aisrehdar
from Chronos Ruler (round 384c) Pad-kun
from ClassicaLoid (round 384d) Rokurou
from Tales of Zestiria the X (round 393) Ryu
from Elegant Yokai Apartment Life (round 394) Naomi
Chiaki from
Elegant Yokai Apartment Life (round 395) Akira
Fukase from
Elegant Yokai Apartment Life (round 395) Hase
Mizuki from Elegant Yokai Apartment Life (round 396) Saku
Akechi from Our Love Has Always Been 10 Centimeres Apart
(round 397) Cariot
from Matoi the Sacred Slayer (round 398) Keiichi
Iwase from Rainy Cocoa (round 399) Callo
from Rainy Coca (round 400) Nozomu
from Rainy Coca (round 401) Ranmoku
Ki from Spiritpact (round 403) In
Tetsu from Spiritpact (round 404) Keika
You from Spiritpact (round 405) Rakugetsu
from Spiritpact (round 406) Luke
from Garo: Vanishing Line (round 406) Sandal
from Sakura Quest (round 407) Shion
Koga from Rainy Cocoa (round 408) Villar
Constance from Record of Grancrest War (round 410) Irvin
from Record of Grancrest War
(round 410) Alexis
Deux from Record
of Grancrest War (round 410) Theo
Cornaro from Record of Grancrest War (round 411) Rintaro
Okabe from Steins;Gate (round 412) Shinryuu
Shouken from Spiritpack (round 413) Ryota
Sakuragi from Rainy Cocoa (round 414) Miwako
Sakurada from Paradise Kiss (round 414 gift from Newshawk) Ouka
Kashima from Danmachi (round 415) Earl
Edgar J.C. Ashenbert from Earl and Fairy (round 416) Raven
from Earl and Fairy (round 417) Kelpie
from Early and Fiary (round 418) Taro
Urashima from Okami-san and Her Seven Companions (round 419) Gina
Jerde Dolk Melios Ashley Boeuf from Dances with
Dragons (round 420) Gayus
Levina Sorel from Dances with the Dragons (round 421) Shizuru
Migiwa from Libra of Nil Admirari (round 422) Hayato
Ozaki from Libra of Nil Admirari (round 423) Kuina
from Libra of Nil Admirari (round 424) Akira
Kougami from Libra of Nil Admirari (round 425) Rui
Sagisawa from Libra of Nil Admirari (round 426) Kousuke
Ōshiba from Hitorijime My Hero (round 427) Charles
de Loire from Tada Never Falls in Love (round 428a) Demon
Lord Diablo from How Not to Summon a Demon Lord (round 428b) Nobuyuki
Yazawa from Isekai Izakaya (round 428b) Cecile
von Spitzweg from Kyo Kara Maoh! (round 428c) Ruth
from The Ancient Magus' Bride (round 428d) Odanna
from Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- Ginji
from Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- Byakuya
from Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- Kiyotaka
Yagashira from Holmes of Kyoto (round 432) Vlad
Garfunkel from Phantom in the Twilight (round 433) Luke
Bowen from Phantom in the Twilight (round 434) Tauryu
from Phantom in the Twilight (round 435) White
Blood Cell U-1146 from Cells at Work! (round 346) Kounosuke
from We Rent Tsukumogami (round 437a) Ranmaru
from Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- (round 437b) Fujishiro
Yuuki from Butlers X Battlers (round 437c) Shiratori
Ren from Butlers X Battlers (round 437d) Lindenbaum
from The Ancient Magus' Bride (round 437e) Baron
Meier Link from Vampire Hunter D: Bloodlust (round 437f) Tachibana
Akira from Butlers X Battlers (round 438) Sanetoshi
Watase from Penguindrum (round 440) Prince
Hakim Atawari from Emma: A Victorian Romance (round 441) Takigawa
Masaki from Tsurune (round 442) Douglas
'Doug' Billingham from Double Decker! Doug & Kirill
(round 443) Takato
Saijyo from DAKAICHI (round 444) Derrida
Yvain from RErideD (round 445) Azazel
from As Miss Beelzebub Likes It (round 446) Souei
from That Time I Got Reincarnated as a Sline (round 447) Tsubasa
Hayakawa from Butlers x Battlers (round 448) Shuuichi
Natori from Natsume's Book of Friends (round 449) Yukihito
Yashiro from Skip Beat! (round 450) Avi
of Alstoria from 100 Sleeping Princes and the Kingdom of
Dreams (round 451) Douglas
of Ancura from 100
Sleeping Princes and the Kingdom of Dreams (round 452) Orion
of Aquaria from
100 Sleeping Princes and the Kingdom of Dreams (round 452) Rosso
from 100 Sleeping Princes and
the Kingdom of Dreams (round 452) Lee
Leng Huang from Hanasakeru Seishonen (round 453) Eugene
Alexandr der Volkan from
Hanasakeru Seishonen (round 454) Carl
Rosenthal from
Hanasakeru Seishonen (round
455) Rumaty
Ivan Di Raginei from
Hanasakeru Seishonen (round
456) Isaac
Noei from Hanasakeru Seishonen (round 457) Ougai
Mori from Meiji Tokyo Renka (round 458) Goro
Fujita from Meiji Tokyo Renka (round 459) Klein
from Sword Art Online (rescued from Kyoya) Tosuke
Iwasaki from Meiji Tokyo Renka (round 460 Nova
from La Storia Della Arcana Famiglia (rescued from Kyoya) Ozaki
Koyo from Meiji Tokyo Renka (round 461) Liberta
from La Storia Della Arcana Famiglia (rescued from Kyoya) Otojiro
Kawakami
from Meiji Tokyo Renka (round
462) Anguished
One/Alcor from Devil Survivor 2 (rescued from Kyoya) Charlie
from Meiji Tokyo Renka (round
463) (gifted
to Slowhand in round 466) Ronaldo
Kuriki from Devil Survivor 2 (rescued from Kyoya) Tenshin
Okakura from Meiji Tokyo Renka (round 464) Huehuecóyotl
from Midnight Occult Civil Servants (round 465) Taishakuten
from Namuamidabutsu (round 466) Bonten
from Namuamidabutsu (round 463 replacement) Shaka
Nyorai from Namuamidabutsu (round 467) Amida
Nyorai from
Namuamidabutsu (round 468) Ashura
from Namuamidabutsu (round
469) Dainichi
Nyorai from Namuamidabutsu
(round 470) Fugen
Bosatsu from Namuamidabutsu
(round 471) Waver
Velvet from The Case Files of Lord El-Melloi II (round 472) Kokuzo
Bosatsu from Namuamidabutsu (round 473) Rurou
Arthur from Million Arthur (round 476a) Karuraten
from Namuamidabutsu (round 476b) Gregor
from If It's For my Daughter, I'd Even Defeat a Demon Lord (round 477) Jizo
Bosatsu from Namuamidabutsu (round 478) Mara
from Namuamidabutsu (round 479a) Kannon
Bosatsu from Namuamidabutsu (round 479b) Seishi
Bosatsu from Namuamidabutsu (round 479b) Ibukimaru
from GeGeGe no Kitaro (round 479c) Rail
Zeppelin from The Case Files of Lord El-Melloi II (round 479d) Monju
Bosatsu from Namuamidabutsu (round 480) Yakushi
Nyorai from Nauamidabutsu (round 481) Fukuzawa
Yukichi from Meiji Tokyo Renka (round 482) Yakumo
Koizumi from Meiji Tokyo Renka (round 483) Shirogane
from Monochrome Factor (round 484) Syunso
Hishida from Meiji Tokyo Renka (round 485) Tybalt
Volumnia De Capulet from Romeo x Juiliet (round 486) Francisco
from Romeo x Juliet (round 487) Curio
from Romeo x Juliet (round 488) Okada
Izō from Bakumatsu (round 489) Reiji
Kiriya/You Hasukawa from Domestic Girlfriend (round 490) Katsura
Kogoro from Bakumatsu (round 491) Takasugi
Shinsaku from Bakumatsu (round 492) Sakamoto
Ryoma from Bakumatsu (round 493) Kufa
Vampir from Assassin's Pride (round 494) Siegfried
Kircheis from Legend of the Galactic Heroes (round 495) Reinhard
von Lohengramm from Legend of the Galactic Heroes (round 496) Yang
Wen-li from Legend of Galactic Heroes (round 497) Benno
from Ascendance of a Bookworm (roudn 498) Gray
Fullbister from Fairy Tail (round 499) Kou
Ichinomiya from Arakawa Under the Bridge (round 500a) Alzack
Connell from Fairy Tail (round 500b) Bisca
Moulin from Fairy Tail (round 500b) Tsukasa
Mikogami from High School Prodigies... (round 500c) Masato
Sanada from High School Prodigies... (round 500c) Free
Underbar from Fairy Gone (round 500d) Wolfran
Row from Fairy
Gone (round 500d) Robert
Chase from Fairy
Gone (round 500d) Serge
Tovah from Fairy
Gone (round 500d) Chima
from Fairy Gone (round 500e) Hakuto
Kunai from Demon Lord Retry (round 501) Kei
Matoba from Cop Craft (round 502) Nobunaga
Oda from Kochoki (round 503) Ikeda
Tsuneoki from Kochoki (round 504) Shiori
Ichinose from Special 7 (round 505) Kujaku
Nijo from Special 7 (round 506) Itsuki
Aoyama from Stand My Heroes (round 507) Daisuke
Seki from Stand My Heroes (round 508) Satoru
Watabe from Stand My Heroes (round 509) Seiya
Ryuguin from Cautious Hero (round 510) Haru
Natsume from Stand My Heroes (round 512) Shun
Imaoji from Standy My Heroes (round 513) Kotaro
Yui from Stand My Heroes (round 514a) You
Hattori from Stand My Heroes (round 514b) Hatori
Otani from Stand My Heroes (round 514c) Sosei
Arakida from Stand My Heroes (round 514d) Aki
Kagura from Stand My Heroes (round 514e) Kyosuke
Tsuzuki from Stand My Heroes (round 514f) Makoto
Tsuzuki from Stand My Heroes (round 514g) Koya
Kirishima from Stand My Heroes (round 514h) Tsukasa
Asagiri from Stand My Heroes (round 514i) Takaomi
Hiyama from Stand My Heroes (round 514j) Kiyoshi
Shindo from Stand My Heroes (round 515) Soma
Kujo from Stand My Heroes (round 516) Natsuki
Sugano from Stand My Heroes (round 517) Kaname
Yamazaki from Stand My Heroes (round 518) Go
Miyase from Stand My Heroes (round 519) Keita
Maki from Stand My Heroes (round 520) Lei
En of the Seven Star Knives from True Cooking Master Boy
(round 521) Xie
Lu of the Steel Staff from True Cooking Master Boy (round 522) Alfred
Rainford from 8th Son? Are You Kidding Me? (round 523) Yuriychka
"Yuliy" Jirov from Sirius the Jaeger (round 524) Hideomi
Iba from Sirius the Jaeger (round 525) Bishop
from Sirius the Jaeger (round 526) Nicol
Ascart from My Next Life as a Villainess (round 527) Geordo
Stuart from My Next Life as a Villainess (round 528) Seijuro
Kamiyama from Sakura Wars the Animation (round 529) Reiji
Shiba from Sakura Wars the Animation (round 530) Yuri
from Arte (round 532) Shin
Kazama from Area 88 (round 533) Kanzaki
Sensui from Gibiate (round 534a) Sanada
Kenroku from Gibiate (round
534a) Anos
Voldigoad from The Misfit of Demon King Academy (round 534b) Ferdinand
from Ascendance of a Bookworm (round 534b) Tokugawa
Yoshinobu from Bakumatsu (round 534c) Dr.
Yoshinaga from Gibiate (round 534c) Victor
from Mr. Love: Queen's Choice (round 534d) Lucien
from Mr. Love: Queen's Choice
(round 534d) Gavin
from Mr. Love: Queen's Choice
(round 534d) Kiro
from Mr. Love: Queen's Choice
(round 534d) Madara
from Natsume's Book of Friends (round 534e) Ryunosuke
Akutagawa from Bungo and Alchemist (round 535) Junichiro
Tanizaki from Bungo and Alchemist (round 536) Daisuke
Kambe from The Millionaire Detective (round 537) Lay
Glanzudlii from The Misfit of Demon King Academy (round 538) Haru
Kato from The Millionaire Detective (round 539) Sakunosuke
Oda from Bungo and Alchemist (round 540) Jay
Yun from Last Hope (round 541) Glenn
Litbeit from Monster Girl Doctor (round 542a) Akuto
Sai from Demon King Daimao (round 542b) Zero
Kiryu from Vampire Knight (round 542c) Aleister
Chamber from Black Butler (round 543a) Akio
Furukawa from Clannad (round 543b) Agni
from Black Butler (round 544a) Bernard
from Neo Angelique Abyss (round 544b) Masato
Hijirikawa from Uta no Prince-sama (round 545a) Natsuki/Satsuki
Shinomiya from Uta no Prince-sama (round 545b) Apollon
from Kamigami Asobi (round 546a) Dionysus
Thyrsos from Kamigami no Asobi (round 546b) Hades
Aidoneus from Kamigami no Asobi (round 546c) Kei
Takishima from Special A (round 547a) Takumi
Usui from Maid Sama! (round 547b) Dark
from DN Angel (round 548a) Demon
Eyes Kyo from Samurai Deeper Kyo (round 548b) Fai
D. Flourite from Tsubasa Chronicles (round 549a) Kurogane
from Tsubasa Chronicle (round 549b) Hanabusa
Aidou from Vampire Knight (round 549c) Senshirou
Furuori from Uragiri wa Boku no Namae O Shitteriru (round
550a) Ryusuke
Minami from BECK (round 550b) Yoshiyuki
Taira from BECK (round 550c) Light
Yagami from Death Note (round 551a) Kuroto
Hourai from Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru (round 551b) Kaname
Kuran from Vampire Knight (round 551c) Istavan
from Guin Saga (round 552) Umetarou
Nozaki from Monthly Girls' Nozaki-kun (round 553) Shin
Sawada from Gokusen (round 554) Yojiro
Akizuki from Intrigue in the Bakumatsu (round 555) Trevor
Belmont from Castlevania (round 556) Alucard
from Castlevania (round 557) Prince
Ye Youming from Psychic Princess (round 558) Yu
Zimo from Psychic Princess (round 559) Beitang
Lie from Psychic Princess (round 560) Laurent
Thierry from Great Pretender (round 561) Vicious
from Tales of Crestroia (round 562) Rakeo
from Noblesse (round 563) Nacht
Faust from Black Clover (round 654) Tao
from Noblesse (round 565) Hua
Cheng from Heaven Official's Blessing (round 566) Xie
Lian from Heaven Official's Blessing (round 567) Seiya
Ichijo from Swordgai (round 568) Karias
Blerster from Noblesse (round 569) Rajak
Kertia from Noblesse (round 570) Peter
Grill from Peter Grill and the Philosopher's Time (round 572) Ushio
Tsuzuki from Yes, No or Maybe? (round 573) Kei
Kunieda from Yes, No, or Maybe? (round 574) Thor
from Record of Ragnarok (round 575) Diablo
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 576) Hermes
from Record of Ragnarok (round 577) Veldora
Tempest from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round
578) Glenn
Radars from Akashic Records of Bastard Magic Instructor
(round 579) Adam
from Record of Ragnarok (round 580) Arawn
from Tears to Tiara (round 581) Issei
Ariga from Swordgai: The Animation (round 582) Wei
(Ying) Wuxian from The Founder of Diabolism (round 583) Lan
(Zhan) Wangji from The Founder of Diablolism (round 584) Elias
Hackblade from Log Horizon (round 585) Courier
from Akudama Drive (586) Ryuki
Shi from Colourcloud Palace (round 587) Shuei
Ran from Colourcloud Palace (round 588) Seiran
Si from Colourcloud Palace (round 145 replacement) Koyu
Ri from Colourcloud Palace (round 589) Ensei
Ro from Colourcloud Palace (round 590) Ryuren
Ran from Colourcloud Palace (round 592) Asato
Tsuzuki from Descendants of Darkness (round 593) Lucifer
from Makai Ouji (round 594) Kei
from Fena: Pirate Princess (round 595) Noe
Archiviste from The Case Study of Vanitas (round 596) Vanitas
from The Case Study of Vanitas (round 597) Lan
(Xichen) Huan from The Founder of Diabolism (round 598) Kazumo
from Swordgai (round 599) Lucifer
from Obey Me! (round 600) Mammon
from Obey Me! (round 601a) Asmodeus
from Obey Me! (round 601a) Satan
from Obey Me! (round 601b) Leviathan
from Obey Me! (round 601b) Beelzebub
from Obey Me! (round 601c) Belphegor
from Obey Me! (round 601c) Naoya
Shiga from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round
601d) Osamu
Dazai from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round 601d) Dan
Kazuo from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round 601e) Ango
Sakaguchi from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round 601e) Kan
Kikuchi from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round 601f) Shusei
Tokuda from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round 601f) Masao
Kume from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round 601g) Toson
Shimazaki from Bungo and Alchemist -Gears of Judgement- (round 601g) Muro
Saisei from Bungo and Alchemist (round 602) Haruo
Sato from Bungo and Alchemist (round 603) Sakutaro
Hagiwara from Bungo and Alchemist (round 604) Lev
Leps from Irina: The Vampire Cosmonaut (round 605) Mikhail
Yashin from Irina: The Vampire Cosmonaut (round 606) Abel
Bluefield from Fena: Pirate Princess (round 607) Soma
Asman Kadar from Black Butler (round 608) Song
Ryang-ha from Love of Kill (round 609) Junichiro
Izumida from Ryoko's Case File (round 610) Gilbert
Bougainvillea from Violet Evergarden (round 611) Claudia
Hodgins from Violet Evergarden (round 612) Shido
Tatsuhiko from Nightwalker: The Midnight Detective (round 613) Olivier
from The Case Study of Vanitas (round 614) Loid
Forger / Twilight from Spy x Family (round 615) Ryo
Amakusa from Koikimo (round 616) Zhuge
Kongming from Ya Boy Kongming (round 617) Dietfried
Bougainvillea from Violet Evergarden (round 618) Cain
from Nightwalker: The Midnight Detective (round 619) Luna
from The Case Study of Vanitas (round 620) Saku
Akechi from Heroines Run the Show (round 621) Leo
Fourcade from Tales of Luminaria (round 622) Lucien
Dufaure from Tales of Luminaria (round 623) Hugo
Simon from Tales of Luminaria (round 624) Demon
King Cychreus from I'm Quitting Heroing (round 625) Aleksandr
from The Thousand Mustketeers (round 626) Ali
Pasha from The Thousand Musketeers (round 627) Yuji
from My Isekai Life (round 628) Mahmut
from The Thousand Musketeers (round 629) Riot
Volte from DamePri Anime Caravan (round 630) Vino
von Lomzard from DamePri Anime Caravan (round 631) Shotaro
Hdari from Fuuto PI (round 632) Raito
"Philip Sonozaki from Fuuto PI (round 633) Hangetsu
Shinonome from Lucifer and the Biscuit Hammer (round 634) Jean
Jacquemonde from Spriggan (round 635) Ryu
Terui from Fuuto PI (round 636) Toru
Kirishima from The Yakuza's Guide to Babysitting (round 637) Oboro
from Spriggan (round 638) Chrom
Rem from DamePri Anime Caravan (round 639) Lingyuan
Sheng from Drowning Sorrows in Raging Fire (round 640) Ninja
Master Gara from Bastard!! (round 641) Claude Jean Elmir from I'm the Villianess, So I'm Taming the Final Boss (round 642) Xia Gaojun from Raven of the Inner Palace (round 643) Undertaker from Black Butler (round 644) Zheng Xiao from Drowning Sorrows in Raging Fire (round 645) Alexi Strasser from Bibliophile Princess (round 646) Shalle Fen Shalle from Sugar Apple Fairy Tale (round 647) Irvin Orlanza from Bibliophile Princess (round 648) Rei from Bibliophile Princess (round 649) Ji Xuan from Drowning Sorrows in Raging Fire (round 650) Simeon from Obey Me! (round 651) James Charles from I'm the Villainess, So I'm Taming the Final Boss (round 652) Kyle Elford from I'm the Villainess, So I'm Taming the Final Boss (round 653) Elephas Levi from I'm the Villainess, So I'm Taming the Final Boss (round 654) Barbatos from Obey Me! (round 655) Lord Thunder from The Daily Life of the Immortal King (round 656) Wu Rendai from Bureau of Paranormal Investigation (round 657) Diavolo from Obey Me! (round 658) Solomon from Obey Me! (round 659) Tokisada Kaga from Shinobi no Ittoki (round 660) Theodore Warren Ashelard from Bibliophile Princess (round 661) Glen Eisenach from Bibliophile Princess (round 662) Klaus from Spy Classroom (round 663) Salim from Sugar Apple Fairy Tale (round 664) Christopher Selkirk Ashelard from Bibliophile Princess (round 665) Plum Shuttery from Holy Knight (round 666) Saffor from Legend of Mana (round 667) Alfred Bernstein from Bibliophile Princess (round 668) Kiyoka Kudo from My Happy Marriage (round 669) Alph Hingley from Sugar Apply Fairy Tale (round 670) Hugh Mercury from Sugar Apple Fairy Tale (round 671) Adam Taylor from Why Raeliana Ended Up at the Duke's Mansion (round 672) Naberius Kalego from Welcome to Demon School, Iruma-kun (round 673) Dolce from By the Grace of teh Gods (round 676) Siegwald Fitzenhagen from Endo and Kobayashi Live (round 677) Artur Richter from Endo and Kobayashi Live (round 678) Seth van Dalstein from The Aristocrat's Otherworldly Adventure (round 679) Leon Schache from Endo and Kobayashi Live (round 680) Baldur Riefenstahl from Endo and Kobayashi Live (round 681) Hades from Record of Ragnarok (round 682) Edin von Ribelt from The Aristocrat's Otherworldly Adventure (round 683) Jin von Silford from The Aristocrat's Otherworldy Adventure (round 684) Daim von Gazard from The Aristocrat's Otherworldly Adventure (round 685)
Senko
from The Helpful Fox Senko-san (round 464) Mayuri
Shiina from Steins;Gate (round 465) Perrine
H Closterman from Strike Witches (round 466) Tomari
Kurusu from Kashimashi: Girl Meets Girl (round 467) Selnia
Iori Flameheart from Ladies versus Butlers (round 468) Hazumu
Osaragi from Kashimashi: Girl Meets Girl (round 469) Yasuna
Kamiizumi from Kashimashi: Girl Meets Girl (round 470) Danchou
from Million Arthur (round 471) Dokuro
Mitsukai from Bludgeoning Angel Dokuro-chan (round 472) Ueno
from How Clumsy You Are Ueno-san (round 473) Yuko
Yoshida from The Demon Girl Next Door (round 474) Sanae
Dekomori from Love, Chunibyo and Other Delusions (round 475) Kanon
Nakagawa from The World God Only Knows (round 476a) Misao
Kusakabe from Lucky Star (round 476b) Ayano
Minegishi from Lucky Star (round 477) Saku
Momoi from Wasteful Days of High School Girls (round 478) Lala
Satalin Deviluke from To Love Ru (round 479a) Nana
Astar Deviluke from To Love Ru (round 479b) Shinka
Nibutani from Love, Chunibyo, and Other Delusions (round 479b) Maou
Sadao from The Devil is a Part Timer (round 479c) Ente
Isla from The Devil is a Part Timer (round 479d) Ayame
Reikado from Noucome (round 480)
(gifted
to OneWayDevil) Tsukiumi
from Sekirei (round 481) Kana
Nakamachi from Kanamemo (round 482) Sen
Tarizui from Ben-to (round 483) Emilia
Yusa from The Devil is a Part Timer (round 484) Crunchyroll
Hime from Kemono Friends (round 485) Ristarte
from Cautious Hero (round 486) Hazuki
from Moon Phase (round 487) Dark
Magician Girl from Yu-Gi-Oh! (round 488) Anastasia
Von Drakenvell from My Succubus Girlfriend! (round 489)ẉebtoon Nymph
from Heaven's Lost Property (round 490) Chiho
Sasaki from The Devil is a Part Timer (round 491) Tearju
Lunatique from To Love-Ru (round 492) Golden
Darkness from To Love-Ru (round 493 gift from Newshawk) Mikan
Yuki from To Love Ru (round 494) Chihaya
Kisaragi from The Idolm@ster (round 495) Ameri
Azazel from Welcome to Demon School! Iruma-kun (round 496) Ika
Musume from Squid Girl (round 497) Shino
Saotome from Val x Love (round 498) Hikari
Kokura from Rifle is Beautiful (round 499) Mio
Isurugi from MM! (round 500a) Shiro
Ashiya from The Devil is a Part Timer (round 500b) Marii
Buratei from Joshiraku (round 500b) Mikoto
Misaki from A Certain Scientific Railgun (round 500c) Kuroko
Shirai from A Certain Scientific Railgun (round 500c) Minami
Yamamoto from Wasteful Days of High School Girls (round 500d) Hisui
Kujyo from
Wasteful Days of High School Girls (round 500d) Shiori
Saginomiya from
Wasteful Days of High School Girls (round 500d) Nozomu
Tanaka from
Wasteful Days of High School Girls (round 500d) MgRonalds
from The Devil is a Part Timer (round 500e) Akane
Kikuchi from Wasteful Days of High School Girls (round 501) Alice
from Heaven's Memo Pad (round 502) Yuno
Arashiko from MM! (round 503) Akari
Kirishima from Nyankoi (round 504) Kotone
Kirishima from Nyankoi (round 505) Tsumiki
Miniwa from Place to Place (round 506) Astrea
from Heaven's Lost Property (round 507) Arisa
Ahokainen from Akiba's Trip (round 508) Yaya
from Unbreakable Machine Doll (round 509) Orihime
Inoue from Bleach (round 510) Miss
Monochrome from Miss Monochrome (round 511) Eiko
Magami from Project A-KO (round 512) Catarina
Claes from My Next Life As a Villainess (round 513) Illyasveil
von Einzbern from Fate/Kaleid Liner (round 514a) Mary
Hunt from My Next Life as a Villainess (round 514b) Kanna
Kamui from Miss Kobayashi's Dragon Maid (round 514c) Yozora
from The Helpful Fox Senko-san (round 514d) Saya
Tokido from Little Busters (round 514e) Hackadoll
Ichi from Hackadoll the Animation (round 514f) Hackadoll
Nii from Hackadoll the Animation (round 514g) Hackadoll
San from Hackadoll the Animation (round 514h) Himea
Saito from A Black Rabbit Has Seven Lives (round 514i) Minawa
Andou from Mahoromatic (round 514j) (gifted
to Newshawk in round 526) Chihiro
Shindo from ef: A Tale of Memories (round 515) Chiyo
from The Elder Sister Like One (round 516) (gifted
to Psychopuppet in round 537) Seiko
Yoshida from The Demon Girl Next Door (round 517) Jashin-chan
from Dropkick On My Devil (round 518) (gifted
to OneWayDevil in round 562) Rito
Yuki from To Love-Ru (round 519) Celine
from To Love-Ru (round 520) Akane
Sakurada from Castle Town Dandelion (round 521) Airi
Akizuki from Oni Chichi (round 522) Kanade
Ninomae from Wasteful Days of High School Girls (round 523) Nemesis
from To Love-Ru (round 524) Hayase
Nagatoro from Don't Tease Me, Miss Nagatoro (round 525) (gifted to Psychopuppet in round 657) Nana
Nanase from The Girl in Twilight (round 526) Shana
from Shakugan no Shana (round 514 replacement) Reiko
Arisugawa from Shomin Sample (round 527) Aika
Tenkubashi from Shomin Sample (round 528) Kana
Haoshisato from Hatena Illusion (round 529) Vegan
Eldriel from Peter Grill and the Philosopher's Time
(round 530) Shimakaze
from Kantai Collection (round 531) Ami
Kakei from kakushigoto (round 532) Kohaku
Kujou from Wateful Days of High School Girls (round 533) Lily
Someya from Wasteful Days of High School Girls (round 534a) Lilith
from The Demon Girl Next Door (round 534a) Ren
Elsie Jewelria from To Love Ru (round 534b) Run
Elsie Jewelria from To Love Ru (round 534b) Peach
Maki from Hozuki no Reitetsu (round 534c) (gifted to Newshawk in round 679) Hideyoshi
Kinoshita from Baka and Test (round 534c) Shimakaze's
Rensouhou 1 from Kantai Collection (round 534d) Shimakaze's
Rensouhou 2 from Kantai Collection (round 534d) Shimakaze's
Rensouhou 3 from Kantai Collection (round 534d) Amatsukaze
from Kantai Collection (round 534d) Alice's
Refrigerator from Heaven's Memo Pad (round 534e) Sun
Seto from My Bride is a Mermaid (round 535) Chi
from Chobits (round 536) Katsuragi
from Senran Kagura (round 537) Yomi
from Senran Kagura (round 516 replacement) Oshizu
from To Love-Ru (round 538) Princess
Syalis from Sleepy Princess in the Demon Castle (round 539) Sana
Kashimura from Alice and Zoroku (round 540) Sarasvati
from Is This a Zombie (round 541) Eve
from Black Cat (round 542a) Tearju
Lunatique from Black Cat (round 542b) Mai
Vlad Transylvania from Vlad Love (round 542c) Claudia
Bruford from Warlords of Sigrdrifa (round 543a) Ryoko
Mikado from To Love Ru (round 543b) Iori
Minase from Idolm@ster (round 544a) Nana
from Elfen Lied (round 544b) The
Lunatique from To Love-Ru (round 545a) Ririchiyo
Shirakiin from Inu x Boku SS (round 545b) Suzu
from The Helpful Fox Senko-san (round 546a) Shiori
Momo from 11 Eyes (round 546b) Farris
Nyannyan from Steins;Gate (round 546c) Noa
Hiiragi from MM (round 547a) Konoha
Suetsugi from Engaged to the Unidentified (round 548a) Benio
Yonomori from Engaged to the Unidentified (round 548b Yumi
Mamiya from MM! (round 549a) Shouko
Kirishima from Baka and Test (round 549b) Mizukii
Himeji from Baka and Test (round 549c) Kotori
Itsuka from Date a Live (round 550a) Lieselotte
Sherlock from Trinity Seven (round 550b) Mine
from Akame ga Kill (round 550c) Yuuko
Kinoshita from Baka and Test (round 551a) Minami
Shimada from Baka and Test (round 551b) Ichigo
Kurosaki from Bleach (round 551c) Mariya
Shido from Maria Holic (round 552) Eve
Reese from Redo of Healer (round 553) (gifted
to Series5Ranger) Koizumi
from Ramen Daisuki Koizumi-san (round 554) Saki
Tenjouin from To Love Ru (round 555) Ayumi
Mamiya from Magikano (round 556) Charlotte
E. Yeager from Strike Witches (round 557) Francesca
Lucchini from Strike Witches (round 547b replacement) Jennifer
Peach from Kandagawa Jet Girls (round 558) Akari
from Sachibato (round 559) Emily
Orange from Kandagawa Jet Girls (round 560) Cubey
from Sleepy Princess in the Demon Castle (round 561) Aya
Fujisaki from To Love Ru (round 562) Rin
Kujo from To Love Ru (round 518 replacement) Eve
from Yamibo (round 563) Ritsuko
from Yamibo (round 564) Mika
Kukuri from Let's Make a Mug Too (round 565) (gifted
to Hornet65 in round 568) Sakura
Doumyouji from Chronicles of the Going Home Club (round 566) Yume
Nijino from Aikatsu (round 567) Kate
Shadow from Shadows House (round 568) Emilico
from Shadows house (round 565 replacement) Shouko
Komi from Komi Can't Communicate! (round 569) (gifted
to Newshawk in round 572) Sephie
Michaela Deviluke from To Love Ru (round 570) Millia
from Peach Boy Riverside (round 571) Sachiko
Tanaka from Ultimate Otaku Teacther (round 572) Yuri
Amagake from Battle Game in 5 Seconds (round 569 replacement)
(gifted
to OneWayDevil) Koutarou
Araki from Ultimate Otaku Teacher (round 573) Matome
Nishikujou from Ultimate Otaku Teacher (round 574) Shiny
Magikarp from Pokemon (round 575) Minami
from The Other Side of Secret (round 576) Latifa
from Seirei Gensouki (round 577) Aiko
Wakitani from UFO Ultramaiden Valkyrie (round 578) Female
Magician from Maoyu (round 579) Victorique
De Blois from Gosick (round 580) Tsubaki
Kousaka from Cinderella Nine (round 581) Elma
from Miss Kobayashi's Dragon Maid (round 582) Dalian
from The Mystic Archives of Dantalian (round 583) Thalia
from The Mystical Archives of Dantalian (round 584) Leticia
Draculea from Problem Children are Coming From Another World,
Aren't They? (round 585) Kuriko
Kazetsubaki from Maburaho (round 586) Eri
Shinkai from Agent Akia Zero (round 587) Mao
from Shining Tears X Wind (round 588 Gift from LadyOfWicca) Mio
Sawada from To Love Ru (round 588) Ryuna
from Shining Tears X Wind (round 589) Yumina
from Sound of the Sky (round 590) Yune
from Croisee in a Foreign Labyrinth (round 591) Rin
Kamishiro from Maburaho (round 592) Patty
Lowell from Devil May Cry (round 593) Belle
from Le Chevalier D'eon (round 594) Utao
Kuga from Kamisama Dolls (round 595) Minori
Koganuma from Outbreak Company (round 596) Taiyaki
Stand Owner from To Love Ru (round 597) Pandora
from Because I'm the Goddess (round 598) Mimi
Kagurazaka from Rumble Garandoll (round 599) Suzu
Kanade from Ayakashi Triangle (round 600) Matsuri
Kazamaki from Ayakashi Triangle (round 601a) Yuzuki
Tachibana from Taisho Otome Fairy Tale (round 601a) Momoe
Okonogi from Dusk Maiden of Amnesia (round 601b) Mirai
Andou from A Black Rabbit has Seven Lives (round 601b) Mayuki
Hiiragi from Hinako Note (round 601c) Hinako
Sakuragi from Hinako Note (round 601c) Chiaki
Hagino from Hinako Note (round 601d) Yua
Nakajima from Hinako Note (round 601d) Ayse
Khadim from Ladies Versus Butlers (round 601e) Mimina
Osawa from Ladies Versus Butlers (round 601e) Kuina
Natsukawa from Hinako Note (round 601f) Furan
Takai from Maken Ki (round 601f) Lise
Hariette Meyer from Red Garden (round 601g) Louise
from Red Garden: Dead Girls (round 601g) Ayumi
Matsuoka from The Island of Giant Insects (round 602) Koto
Takanouchi from Accel World (round 603) Kanako
from Mezzo DSA (round 604) Chiro
from Majimoji Rurumo (round 605) Rin
Kaga from Usagi Drop (round 606) Opposite
Alien from Teekyu (round 607) Satomi
Kaizuka from Ryoko's Case File (round 608) Iroha
Miyamoto from Sumomomo Momomo (round 609) Kei
from Dirty Pair (round 610) Yuri
from Dirty Pair (round 611) Mei
Togano from Akebi's Sailor Uniform (round 612) Natsuki
Kamikawa from 18if (round 613) Natsuki
Oikawa from Dance Dance Danseur (round 614) Haru
Arisugawa from Love After World Domination (round 615) Kiki
Majima from Love After World Domination (gift replacement) Itsuka
Yukihira from Deaimon (round 616) Anya
Forger from Spy x Family (gift replacement) Keiko
Furukawa from Squid Girl (round 617) The
Klaxosaur Princess from Darling in the Franxx (round 618) Cindy
from Mr Love: Queen's Choice (round 619) Mirai
from Senran kagura (round 620) Aya
Kurihara from Boys Be (round 621) Sonic
the Hedgehog from Sonic the Hedgehog (round 622) Miles
"Tails" Prower from Sonic the Hedgehog (round 623) Yoshitsugu
Ootani from Sengoku Collection (round 624) Misano
from Battle Programmer Shirase (round 625) Kanade
from Ayakashi Triangle (round 626) Rinne
Amagane from Hells (round 627) Natsumi
Kyouno from Date A Live (round 628) Alas
Ramus from The Devil is a Part Timer (round 629) Manaia
Matawhaura Hato from Luminous Witches (round 630) Miyuki
Hoshizora from Smile Precure (round 631) Arisu
Sakayanagi from Classroom of the Elite (round 632) Rio
Seibu from Shine Post (round 633) Nagisa
Kubo from Kubo Won't Let Me Be Invisible (round 634) Tsumugi
Takanashi from Idolish7 (round 635) Ko
Yamori from Call of the Night (round 636) Fate
Testarossa from Magical Girl Lyrical Nanoha (round 637) May
from Pokemon (round 638) Maki
from When Will Ayumu Make His Move? (round 639) Iggy
from Jojo's Bizarre Adventure (round 640) Blake
Belladonna from RWBY: Ice Queendom (round 641) Karin Istel from Love Flops (round 642) Kirei Kisegawa from Shinobi no Ittoki (round 643) Natsuki Umino from Bang Dream (round 644) Maidena Angers from Immoral Guild (round 645) Ran from Urusei Yatsura (round 646) Niina Yamada from Blue Reflection Ray (round 647) Mion from Battle Game in 5 Seconds After Meeting (round 648 gift from Psychopuppet) Takako Sugiura from Another (round 648) Tokishaikko Dannar from Immoral Guild (round 649) Miu Takanashi from Listen to Me, Girls. I Am Your Father (roujnd 650) Kashima from Kantai Collection (round 651) Mahiro Oyama from Onimai: I'm Now Your Sister (round 652) Yayoi Toba from Ayakashi Triangle (round 653) Koyuzu Shigaraki from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 654) Mihari Oyama from Onimai (round 655) Lucy Tsukioka from Ayakashi Triangle (round 656) Sachie Kogire from To Love Ru (round 657) Mami Nogiwa from To Love Ru (round 525 replacement) Mimihime from Heavenly Delusion (round 658) Misuzu Gundo from Tomo-chan is a Girl (round 659) Miria Katsuragi from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 660) Brigid from Is It Wrong to Try to Pic Up Grils in a Dungeon (round 661) Carol Olsten from Tomo-chan is a Girl (round 662) Marie Nobi from Valvrave the Liberator (round 663) Ludia Leitner from Trigun Stampede (round 664) Xiaoyu Lei from Dead Mount Death Play (round 665) Rika Furude from Higurashi (round 666) Yaeko Fujima from Haruchika (round 667) Elicia Hughes from Fullmetal Alchemist (round 668) Kuro Matsumi from Saki (round 669) Misaki Sakimiya from Dead Mount Death Play (round 670) Nimka from Moribito (round 671) Sitara Kaneshiya from Alice Gear Aegis Expansion (round 672) Kiri Shinomiya from Dead Mount Death Play (round 673) Himeko Katagiri from Pani Poni Dash (round 674) Chiharu Sakurajima from Gintama (round 675) Rebecca Miyamoto from Pani Poni Dash (round 676) Chibi Usagi Tsukino from Sailor Moon (round 677) Yuti from I got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in the Real World Too (round 678) Claire Kagenou from The Eminence in Shadow (round 679) Alexia Midgar from The Eminence in Shadow (round 534c replacement) Daleth from The Duke of Death and His Maid (round 680) Roboco from Me & Roboco (round 681) Natsume Iroha from Blue Archive (round 682) Tsukuyo Aoba from TenPuru (round 683) Angel from Sengoku Collection (round 684) Kagami Kyuuma from Tonikaku Kawaii (round 685)
Athena Glory from Aria
the Animation/Aria the Natural
(carryover) Corticarte
Apa Lagranges (A.K.A. Cortie) from Polyphonica
(carryover)
Miyuki
Kobayakawa from You're Under Arrest!
(carryover)
Nagisa
Furukawa from Clannad/Clannad After Story (carryover) Utena
Tenjou from Revolutionary
Girl Utena
(round 2) Junko
Hattori from Demon King Daimao/Ichiban Ushiro no Daimao
(round 3) Hikari
Hanazono from Special A (round 4/1) Narue
Nanase from The World of Narue (round 4/2) Himiko
Kudou from GetBackers (round 5) Kaname
Chidori from Full Metal Panic! (round 5) Narue
Nanase from The World of Narue (released
in round 5) Roya
from Kiba (round 6) Mashiro
Mito from Tayutama: Kiss on my Deity (round 7) (released in
round 325b) Akira
Takizawa
from Eden of
the East (round 8) Hime
Yarizakura from Yozakura Quartet (round 9) Mizuho
Kazami from Please Teacher! (round 10) Ibuki
Ikaruga from Samurai Harem (round 11) Misaki
Ayuzawa from Maid Sama! (round 12) Sakaki
from Azumanga Daioh (round 13) Rei
Miyamoto from High School of the Dead (round 14a)
(gifted
to OneWayDevil in round 266) Haruna
Sairenji from To Love-ru (round 14b) Riannon
from Tears to Tiara (round 15) Sakura
Rokujo from Tokko (round 16) Henrietta
from Gunslinger Girl/Gunslinger
Girl-Il Teatrino (round
17) Haruka
Shitow from RahXephon (round 18) Hagino
Senkoji (A.K.A. Ekaril) from Blue Drop (round 19) Kagura
Tennouzu from Speed
Grapher (round 20a) Akira
Takizawa from Eden of
the East (released
in round 20b) Kyou
Fujubayashi from Clannad/Clannad After Story (round 20b) Nancy
Hakumari (A.K.A. Miss Deep) from Read Or Die (OAV) (round 20b) Tatsumi
Saiga from Speed Grapher (round 20c) Karada
Iokawa
from Living for the Day After Tomorrow (round 20d) Mikura
Suzuki from Mezzo DSA (round 21) Nakiami
from Xam'd: Lost Memories (round 22) Kahoko
Hino from La Corda d'Oro: Primo Passo (round 23) Lira
Florenz from Tytania (round 24) Maya
Kitajima from Glass Mask/Mask of Glass (round 25) Triela
from Gunslinger Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (round 26) Hilshire
(A.K.A. Victor Hartman) from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (round
27) Rico
from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (round 27) Maria
Osawa from Canaan (round 28) Angelica
from Gunslinger
Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (round 29) Kanetsugu
Naoe from Hyakka Ryouran: Samurai Girls (round 30) Eriko
Futami from Kimikiss-Pure Rouge (round 31) Saki
Morimi from Eden of the East (round 32) Nanase
"Silk" Senjou
from
Yumeria (round 33) Akira
Takizawa from Eden of the East (round 34) Sophia
Forrester
from Last Exile (round 35) Kaoruko
Kinoshita from You're Under Arrest! (round 36) Ayaka
Shigure (AKA Robin) from Gravion/Gravion Zwei (round 37) Nanase
"Silk" Senjou from
Yumeria (gifted to SpaceCobraJoe in round
37) Sinon
Kouzuki from Starship Operators (round 37 gift from
dragonrider_cody) Yuno
from Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 37 replacement) Miyako
from
Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 38) Yoshinoya
from Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (round 39) Claes
from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (received
from Hornet65 in round 40) Jean
Croce from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (received
from Hornet65 in round 40) Jose
Croce from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl-Il Teatrino (received
from Hornet65 in round 40) Kagura
Tennouzu from Speed
Grapher (traded
to LadyOfWicca in round 40) Klein
Sandman from Gravion/Gravion Zwei (received
from LadyOfWicca in round 40) Miyako
from
Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (traded
to Hornet65 in round 40) Sanada
from UFO Ultramaiden Valkyrie (round 40) Suzuka
Kureha from Tokko (received
from LadyOfWicca in round 40) Tatsumi
Saiga from Speed Grapher (traded
to LadyOfWicca in round 40) Yoshinoya
from Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (traded
to Hornet65 in round 40) Yuno
from Hidamari Sketch/Hidamari Sketch x365 (traded
to Hornet65 in round 40) Marco
Toni from Gunslinger Girl/Gunslinger Girl Il Teatrino (round
41) Jean
from Claymore (round 42) (gifted
to KnightDemon in round 413) Houki
Shinonono from IS
(Infinite Stratos) (round
43) Cecelia
Alcott from
IS
(Infinite Stratos) (round
44a) Ichika
Orimura from IS
(Infinite Stratos) (round
44b) Mari
Wakatake from Blue Drop (round 44b) Raballo
from Gunslinger Girl/Gunslinger Girl: Il Teatrino (round 44b) Sophia
Forrester from Last Exile (gifted to LadyOfWicca in round 44b) Charlotte
"Charles" Dunois from IS (Infinite Stratos) (round 45)
(gifted
to OneWayDevil in round 265) Lin
Yin Fang from IS: Infinite Stratos (round 46) Chifuyu
Orimura from
IS: Infinite Stratos (round 47) Maya
Yamada from IS: Infinite Stratos (round 48) Yuuhi
Katagiri from Akane Iro ni Somaru Saka (round 49) Hijiri
Kirishina from Air (round 50) Minato
Nagase from Akane
Iro ni Somaru Saka (round 51a) Jun'ichi
Nagase from Akane
Iro ni Somaru Saka (round 51b) Eucliwood
Hellscythe from Kore wa Zombie Desu ka? (round 51c) Haruna
from Kore wa Zombie Desu ka? (round 51c) Utena
Tenjou from Revolutionary Girl Utena (released in round 51c) Maiku
Kamishiro from Please Twins! (round 51d) Hilda
from Beelzbub (round 51e gift from Froggy) Belldandy
from Ah! My Goddess (round 51e gift from Mystic) Karada
Iokawa from Living For the Day After Tomorrow (gifted to
Slowhand
in round 51e) Karen
Onodera from Please Twins! (round 51e)
(released in round 372) Miina
Miyafuji from Please Twins! (round 51e)
(released in round 372) Miwako
Sakurada from Paradise Kiss (round
51e gift from
LadyOfWicca) Master
Roshi from Dragon Ball Z (round
51e gift from
Gatchaman4ever) Near
from Death Note (round
51e gift from
LadyOfWicca) Professor
from Nichijou/My Ordinary Life (round
51e gift from tonka) Reki
from Haibane Renmei (round
51e gift from
dragonrider_cody) Ryoko
Balta from Tenchi Muyo! GXP (round
51e gift from
ShawnMerrow) Megumi
Morisato
from Ah! My Goddess (round 51f) Allison
Whittington from Allison and Lillia (round 51g) Natsuki
Shinohara from Summer Wars (round 52) Rio
Kinezono from Burn Up!/Burn Up Excess/Burn Up W/Burn Up
Scramble
(round 53) Priss
Asagiri from Bubblegum Crisis OVA/Bubblegum Crisis Tokyo 2040
(round 54) Sylia
Stingray from Bubblegum
Crisis OVA/Bubblegum Crisis Tokyo 2040
(round 55) Akiko
Ogasawara from Taisho Baseball Girls (round 56)
(Released in round 384b) Nagase
(mother) from Akane Iro ni Somaru Saka (round 57) Karen
Ayanokouji from
Akane Iro ni Somaru Saka (round 58) Princess
Valkyrie from UFO Ultramaiden Valkyrie (round 59) Nagomi
Shirashi from Akane Iro ni Somaru Saka (round 60) Jun
Nagase
from The World God Only Knows (round 61) Mamori
Anezaki from Eyeshield 21 (round 62)
(released in round 387) Masami
Iwasawa from Angel Beats! (round 63) Hisako
from Angel Beats! (round 64) Jun
Nagase from The World God Only Knows (gifted to MrBoomba in
round
64) Mao
Mizusawa from Kimikiss-Pure Rouce (round 64 gift from
Hornet65) Megumi
Morisato from Ah! My Goddess (released in round 64) Miyuki
Irie from Angel Beats! (round 64) Shiina
from Angel Beats! (round 64 gift from MrBoomba) Shiori
Sekine from Angel Beats! (round 64) Yui
from Angel Beats! (round 65) Yusa
from Angel Beats! (round 66) Beatrice
from Gunslinger Girl/Gunslinger
Girl Il Teatrino (round
67) Bernardo
from Gunslinger Girl/Gunslinger Girl Il Teatrino (round 68) Petrushka
from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl Il Teatrino (round 69) Alessandro
Ricci from
Gunslinger Girl/Gunslinger Girl Il Teatrino (round 70) Haru
Nishimura from Xam'd: Lost Memories (round 71) Maya
from Azumanga Daioh (round 72) Kinu
Himuro (A.K.A. Okinu) from Ghost Sweeper Mikami (round 73) Nice
Holystone
from Baccano! (round 75) Yoriko
Nikaido from You're Under Arrest! (round 76) Saori
Saga from You're Under Arrest! (round 79) Hazuki
Makino from Loups-Garous (round 80) Kaori
Takano from You're Under Arrest: Full Throttle (round 81) Sakura
Fujieda from You're Under Arrest! (round 83) Marika
Katou
from Bodacious Space Pirates! (round 84) Airi
Sena from Mashiroiro Symphony (round 86) Miu
Amaha from Mashiroiro Symphony (round 87) Sana
Inui from Mashiroiro Symphony (round 88) Ichika
Takasuki from Ano Natsu de Matteru/Waiting in the Summer
(round 89) Angelina
Natsu Sewell from Mashiroiro Symphony (round 90) Marika
Katou from Bodacious Space Pirates (traded to Hornet65 in
round 91) Natsumi
Tsujimoto from You're Under Arrest! (received from Hornet65
in round 91) Kanna
Tanigawa from Ano Natsu de Matteru/Waiting in the Summer
(round 91) Mio
Kitahara from Ano Natsu de Matteru/Waiting in the Summer
(round 92) Remon
Yamano from Ano Natsu de Matteru/Waiting in the Summer (round
93) Ohana
Matsumae from Hanasaku Iroha (round 94) Minko
Tsurugi from Hanasaku Iroha (round 95) Nako
Oshimizu from Hanasaku Iroha (round 96) Yuina
Wakura from Hanasaku Iroha (round 98) Yuko
Nishi from A-Channel (round 99) Run
Momoki from A-Channel (round 100) Tooru
Ichii from A-Channel (round 101) Nagisa
Tennouji from A-Channel (round 102) Fal
from Upotte!! (round 103) Funco
from Upotte!! (round 104) Kanade
Tachibana from Angel Beats! (round 105) Laura
Bodewig from IS (Infinite Stratos) (round 106) Tabane
Shinonono from IS (Infinite Stratos) (round 107a) Jun
Nagase from The World God Only Knows (round 107b) Momoka
Imai from Mysterious Girlfriend X (round 108) Ms.
Thompson from Upotte!! (round 109) Ayuko
Oka from Mysterious Girlfriend X (round 110) Yukiko
from IS (Infinite Stratos) (round 111) Lilliane
Acacia Corazón Whittington Schultz from Allison &
Lillia (round 112) Nanaka
Yatsushiro from Myself; Yourself (round 113) Nana
Chigusa from Nana to Kaoru (round 114) Ryouko
Tachi from Nana to Kaoru (round 115) Lisara
Restall from So, I Can't Play H/Dakara Boku Wa, H Ga Dekinai
(round 116) Youko
Tsubaki from Mysterious Girlfriend X (round 117) Mitsuko
Tachibana from Nana to Kaoru (round 118) Yui
Kiriyama
from Kokoro Connect (round
119) Iori
Nagase from Kokoro Connect (round 120) Strawberry
Cake Fairy from K-ON!! (round 121) Himeko
Inaba from Kokoro Connect (round 122) Safu
from No. 6 (round
123) (released in round 372) Chizuru
Yukimura from Hakuoki (round 124) Kaoru
Akashi from Zettai Karen Children/Psychic Squad (round 125) Shiho
Sannomiya from Zettai Karen Children/Psychic Squad (round 126) Aoi
Nogami from Zettai Karen Children/Psychic Squad (round 127) Nyanpire
from Nyanpire! (round 128) Ritsuko
Mukae from Kids on the Slope (round 129) Naomi
Umegae from Zettai Karen Children/Psychic Squad (round 130) Oboro
Kashiwagi from Zettai Karen Children/Psychic Squad (round 131) Hotaru
Nowaki from Zettai Karen Children/Psychic Squad (round 132) Natsuko
Tokiwa from Zettai Karen Children/Psychic Squad (round 75
replacement) Tsubasa
Kazanari from Senki Zessho Symphogear (round 133) Kanade
Amo from Senki Zessho Symphogear (round 134) Azusa
Sawa
from Girls und Panzer (round 135) Asuza
Sawa from Girls und Panzer (traded to Hornet65 in round 136) Eureka
from Eureka Seven (received from Hornet65 in round 136) Hibiki
Tachibana from Senki Zessho Symphogear (round 136) Miku
Kohinata from Senki Zessho Symphogear (round 137) Karou
Tanamachi from Amagami SS (round 138) Tsukasa
Ayatsuji from Senki Zessho Symphogear (round 139) Sae
Nakata from Amagami SS (round 140) Rihoko
Sakurai from Amagami SS (round 141) Ai
Nanasaki from Amagami SS (round 142) Keiko
Tanaka from Amagami SS (round 143) Hibiki
Tsukahara from Amagami SS (round 144) Misuzu
Kamio from Air (round 145) Kano
Kirishima from Air (round 146) Minagi
Tohno from Air (round 147) Michiru
from Air (round 148) Haruka
Amami from Idolm@ster: Xenoglossia (round 149) Ami
Futami from Idolm@ster: Xenoglossia (round 150) Mami
Futari from Idolm@ster: Xenoglossia (round 152) Yukiho
Hagiwara from Idolm@ster: Xenoglossia (round 153) Ritsuko
Akizuki from Idolm@ster: Xenoglossia (round 156) Aika
Hayakawa from Mysterious Girlfriend X (round 159) Asami
Nakaoka from High School of the Dead (round 160) Gou
Matsuoka from Free! (round 161) Asami
Oikawa from Say "I Love You" (round 163) Alley
Hisaka from
Starship Operators (round 166) Miyuri
Akisato from Starship Operators (round 167) Yoriko
Matsumoto from Yuyushiki (round 182) Kanzashi
Sarashiki from Infinite Stratos 2 (round 186) Sasami
Tsukuyomi from Sasami-san@Gambaranai (round 191) Shiina
Mashiro from The Pet Girl of Sakurasou (round 200) Darjeeling
from Girls und Panzer (round 201) Miya
Tachibana from Amagami SS (round 202) Octavia
from Tears to Tiara (round 203) Nara
Lee from After School War Activities (round 204) Assam
from Girls und Panzer (round 205) Orange
Pekoe from Girls und Panzer (round 206) Mio
Tsukushi from Zettai Karen Children (round 207) Kaori
Fujimiya from One Week Friends (round 208) Cocoa
Hoto from Is the Order a Rabbit? (round 209) Rize
Tedeza from Is the Order a Rabbit? (roudn 210) Chino
Kafuu from Is the Order a Rabbit? (round 211) Chiya
Ujimatsu from Is the Order a Rabbit? (round 212) Sharo
Kirima from Is the Order a Rabbit? (round 213) Megu
from Is the Order a Rabbit? (round 214) Maya
Jōga from Is the Order a Rabbit? (round 215) Aoyama
Blue Mountain from Is the Order a Rabbit? (round 216) Tippy
from Is the Order a Rabbit? (roudn 217) Anko
from Is the Order a Rabbit? (round 218) Fumino
Serizawa from Mayoi Neko Overrun! (round 219) Chise
Umenomori from Mayoi Neko Overrun! (round 220) Otome
Tsuzuiki from Mayoi Neko Overrun! (round 221) Kanae
Naruko from Mayoi Neko Overrun! (round 222) Kaho
Chikumaen from Mayoi Neko Overrun! (round 224) Tamao
Fujino from Mayoi neko overrun! (round 225) Lisa
Mishima from Terror in Resonance (round 227) Sanae
Furukawa from Clannad (round 229) Latifah
Fleuranza from Amagi Brilliant Park (round 230) Isuzu
Sento from Amagi Brilliant Park (round 231) Muse
from Amagi Brilliant Park (round 232) Salama
from Amagi Brilliant Park (round 233) Nanase
Tsukumo from Love, Chunibyo & Other Delusions (round
237) Ayumi
Takahara from The World Gold Only Knows (round 242) Akagi
from Kantai Collection (round 243) Fubuki
from Kantai Collection (round 244) Momoka
Sonokawa from Sabagebu! (round 245) Mutsuki
from Kantai Collection (round 246) Miou
Ootori from Sabagebu! (round 247) Urara
Kasugano from Sabagebu! (round 248) Natsuo
Maki from Love Lab (round 249) Aoi
Miyamori from Shirobako (round 250) Futaba
Yoshioka from Blue Spring Ride (round 251) Midorino
Akira from Reideen (round 255) Yumiko
Sakaki from The Fruit of Grisia (round 263) Kazuki
Kazami from The Fruit of Grisia (round 264) Kaga
Kouko from Golden Time (round 265 gift from OneWayDevil) Aya
Komichi from Kinmoza (round 265) (released
in round 428b) Shinobu
Omiya from Kinmoza (round 42 replacement) (released
in round 428b) Koumi
Haruka from Rail Wars (round 266 gift from OneWayDevil) Alice
Cartelet from Kinmoza (round 266) Karen
Koujo from Kinmoza (round 14a replacement) Shizuki
Kurogane from Chivalry of a Failed Knight (round 282) Ayase
Ayatsuji from Chivalry of a Failed Knight (round 283) Mocha
Hoto from Is the Order a Rabbit? (round 291) Liseharte
Atismata from Saijaku Muhai no Bahamut (round 292) Celistia
Ralgris from Saijaku Muhai no Bahamut (round 293) Krulcifer
Einfolk from Saijaku Muhai no Bahamut (round 294) Philuffy
Aingram from Saijaku Muhai no Bahamut (round 297) Relie
Aingram from Saijaku Mihai no Bahamut (round 300) EVA-01
from Neon Genesis Evangelion (round 301) Silvia
de Alisia from
Genesis of Aquarion (round 303) Hong
"Reika" Lihua from Aquarion (round 305) Sophia
Belin from Aquarion (round 306) Mikono
Suzushiro from Aquarion EVOL (round 307) Mix
from Aquarion EVOL (round 308) Misato
Katsuragi from Neon Genesis Evangelion (Rescued from
ShawnMerrow) Maia
Tsukigane
from Aquarion Logos (round 309) Nozomi
Kiryia from Mayoi Neko Overrun (Rescued from Mystic) Kokone
Kikogami from Aquarion Logos (round 310) Mio
Akiyama from K-On! (Rescued from Kyoya) Nao
Ishiwatari from Flying Witch (round 311) Tsumugi
Kotobuki from K-On (Rescued from Kyoya) Inukai
from Flying Witch (round 312) Yui
Hirasawa from K-On! (Rescued from Kyoya) Mashiro
Munetani from High School Fleet (round 313) Ritsu
Tainaka from K-On (Rescued from Kyoya) Wilhelmina
Braunschweig Ingenohl Friedeburg from High School Fleet
(round 314) Mahoro
Andou from Mahoromatic (Rescued from Shawnmerrow) Minami
Kaburagi from
High School Fleet (round 315) Golden
Darkness from To Love-Ru (Rescued from
ShawnMerrow) (gifted
to MaouSadao in round 493) Hina
from Flying Witch (round 316) Ui
Hirasawa from K-On (Rescued from Kyoya) Aria
Shichijou from Seitokai Yakuindomo (round 317) Suzu
Hagimura from Seitokai Yakuindomo (Rescued from Kyoya) Saya
Sougetsu from Ange Vierge (round 319) Haroma
Bekkel from Alderamin on the Sky (round 320) Almaria
from Ange Vierge (round 321) Elel
from Anve Vierge (round 322) Azusa
Nakano from K-On! (round 325b gift from Hornet65) Theresia
van Astrea from Re:Zero (round 325a) Code
Omega 77 Stella from Re:Zero (round 325b) Nya
Lapucea from Re:Zero (round 325b) Subaru
Natsuki from Re:Zero (round 325c) Assault
Landing Submarine Tuatha de Danaan, TDD-1 from Full Metal
Panic (round 325d) Michiru
Hyodo from Saekano (round 326) Haruka
Morishima from Amagami SS (round 326 gift from KnightDemon) Tokino
Himekawa from Saekano (round 327) Teletha
"Tessa" Testarossa from Full Metal Panic (round 327 gift from
Series5Ranger) Echika
Mizuhara from Saekano (round 328) Ranko
Morioka from Saekano (round 329) Naho
Yakamiya from Orange (round 330) Azusa
Murasaka from Orange (round 331) Hikari
Kaibuchi from Brave Witches (round 332) Nozomi
Kaminashi from Keijo!!!!!!!! (round 333) Rin
Misumi from My Wife is the Student Council President (round
334) Miku
Kobayakawa from Keijo!!!!!!!! (round 336) Kazane
Aoba from Keijo!!!!!!!! (round 337) Kazuha
Shibasaki from Girlish Number (round 338) Sayaka
Miyata from Keijo!!!!!!!! (round 339) Koto
Katakura from Girlish Number (round 340) Asuka
Kurashina from Aokana (round 341) Misaki
Tobisawa from Aokana (round 342) Mashiro
Arisaka from Aokana (round 343a) Rika
Ichinose from Aokana (round 343b) Aoi
Kagama from Aokana (round 343c) Reiko
Satōin from Aokana (round 344) Fuuka
Akitsuki from Fuuka (round 345) Koyuki
Hinashi from Fuuka (round 346) Hikari
Tsuneki from Seiren (round 347) Toru
Miyamae from Seiren (round 348) Kyouko
Touno from Seiren (round 349) Aki
Adagaki from Masamune-kun's Revenge (round 350) Neko
Fujinomiya from Masamune-kun's Revenge (round 351) Yuzuki
Eba from A Town Where You Live (round 352) Aria
Hitotose from The Third Aerial Girls Squad (round 353) Catherine
Weller from The Third Aerial Girls Squad (round 354) Tomoe
Kamita from Seiren (round 355) Nyarlathotep
from Nyarko-san: Another Crawling Chaos (Rescued from Kyoya) Honoka
Sakurai from Suzuka (round 356) Akiko
Himenokoji from OniAi (Rescued from Mystic) Miysuha
Miyamizu from Your Name (round 357) Anastasia
Nasuhara from OniAi (Rescued from Kyoya) Fuuka
Aoi from Fuuka (round 358) Arashi
Nikaido from OniAi (Rescued from Kyoya) (gifted
to OneWayDevil in round 490) Ao
Gennai from Frame Arms Girl (round 359) Ginbei
Sawatari from OniAi (Rescued from Kyoya) Shiori
Shinomiya from Sakura Quest (round 360) Maki
Midorikawa from Sakura Quest (round 361) Rin
Onigawara from Armed Girl's Machiavellism (round 363) Nino
Arisugawa from Fukumenki Noise (round 363) Miou
Suguri from Fukumenki Noise (round 364) Sanae
Kozuki from Sakura Quest (round 365) Ririko
Oribe from Sakura Quest (round 366) Mary
Kikakujou from Armed Girl's Machiavellism (round 368) Hina
Setoguchi from The Moment You Fall In Love (round 369) Natsuki
Enomoto from The Moment You Fall In Love (round 370) Miharu
Mashiki from Convenience Store Boy Friends (round 371) Nozomi
Momijidani from Angel's
3Piece (round 372) Sora
Kaneshiro from Angel's
3Piece (round 372) Jun
Goto from Angel's 3Piece (round 372) Yui
Kashi from My First Girlfriend is a Gal (round 373) Misaki
Takazaki from Love and Lies (round 374) Misaki
Akeno from High School Fleet (round 374 gift from OneWayDevil) Lilina
Sanada from Love and Lies (round 375a) Kohta
Hirano from High School of the Dead (rescued from ShawnMerrow) Sakura
Toriumi from Angel's 3Piece (round 375b) Mina
Nagoshi from A Town Where You Live (rescued from Kyouta) Mami
Mihashi from Convenience Store Boy Friends (round 375c) Chizuru
Akaba from Student Council's Discretion (rescued from Kyoya) Waka
Kisaki from Convenience Store Boy Friends (round 375d) Nozomi
Itokawa from Convenience Store
Boy Friends (round 375e) Aki
Asukai from Convenience Store
Boy Friends (round 375f) Kokona
Minowa from Convenience Store
Boy Friends (round 375g Ayumi
Kamisaka from My First Girlfriend is a Gal (round 375h) Kokoro
Shina from My First Girlfrind is a Gal (round 376) Fuuki
Iinchou from Aho-Girl (round 377) Shu
Igarashi from Love and Lies (round 378) Sayaka
Sumino from Aho-Gril (round 380) Koume
Ogi from Angel's 3Piece (round 381) Yuzuha
Aigae from Angel's 3Piece (round 382) Takagi-san
from Skilled Teaser Takagi (round 383) Kurumi
Nukui from Angel's 3Piece (round 384a) Mio
Naysume from Just Because (round 384b) Hazuki
Morikawa from Just Because (round 384b) Kyo
Nukui from Angel's 3Piece (round 384c) Gita
from K-On! (round 384d) Ena
Komiya from Just Because (round 385) Shelley
Hornet from Fuuka (round 386) Kirie
Motoba from Himouto! Umaru-chan (round 387) Yoshito
Haruno from Fukumenkei Noise (round 62 replacement) Nana
Ebina from Himouto! Umaru-chan (round 388) Rokurou
from Himouto! Umaru-chan (round 389) Mimori
Togo from Yuki Yuna is a Hero (round 390) Yuki
Yuna from Yuki Yuna is a Hero (round 391) Fu
Inubozaki from Yuki Yuna is a Hero (round 393) Itsuki
Inobozaki from Yuki Yuna is a Hero (roiund 394) Yuzu
Aihara from Citrus (round 395) Mei
Aihara from Citrus
(round 395) Hiyori
Jujo from Katana Maidens (round 396) Kanami
Eto from Katana Maidens (round 397) Akira
Tachibana from After the Rain (round 398) Mai
Yanase from Katana Maidens (round 399) Sayaka
Itomi from Katana Maidens (round 400) Haruka
Kyan from After the Rain (round 402) Ellen
Kohagura from Katana Maidens (round 404) Hazuki
Kagimura from Marchen Madchen (round 406) Shizuka
Tsuchimikado from Marchen Madchen (round 407) Igarashi
Iroha from 3D Kanojo (round 408) Violet
Evergarden from Violet Evergarden (round 410) Cattleya
Baudelaire from Violet Evergarden (round 410) Arisa
Ishino from 3D Kanojo (round 410) Ruki
Irokawa from Comic Girls (round 411) Koyume
Koizuka from Comic Girls (round 412) Sheryl
Nome from Macross Frontier (round 413) Ranka
Lee from Macross Frontier (round 42 replacement) Aiko
Tachibana from AICO Incarnation (round 414) Maho
Shiraishi from AICO Incarnation (round 51e replacement) Sara
Nome from Macross Zero (round 415) Hanabi
Natsuno from Love To-LIE-Angle (round 416) Iori
Takamura from Love To-LIE-Angle (round 417) Ririka
Hanazono from Comic Girls (round 418) Rena
Fukami from Grisaia: Phantom Trigger (round 419) Maki
Inohara from Grisaia: Phantom Trigger (round 420) Tohka
Shishigaya from Grisaia: Phantom Trigger (round 421) Rinne
Ohara from Island (round 422) Red
Blood Cell AA 5100 from Cells at Work (round 423) Celestine
Baudelaire from How Not to Summon a Demon Lord (round 424) Sara
Garando from Island (round 425) Megumi
Kumashiro from Grisaia: Phantom Trigger (round 426) Yuki
Hosokawa from Chio's School Road (round 427) Aoi
Yukimura from Encouragement of Climb (round 428a) Hinata
Kuraue from
Encouragement of Climb (round 428b) Kokona
Aoba from
Encouragement of Climb (round 428b) Honoka
Kurosaki from
Encouragement of Climb (round 428b) Aoi
Haruto from Grisaia: Phantom Trigger (round 428c) ARX-7
Arbalest from Full Metal Panic! (round 428d) Kaede
Saito from Encouragement of Climb (round 429) Christina
S Kujirase from Grisaia: Phantom Trigger (round 430) Murasaki
Ikoma from Grisaia: Phantom Trigger (round 431) Karen
Aijou from Revue Starlight (round 432) Hikari
Kagura from Revue Starlight (round 433) Nanami
Touko from Bloom Into You (round 435) Yuu
Koito from Bloom Into You (round 436) Suzuka
Nagami from My Sister, My Writer (round 437a) Mai
Himuro from My Sister, My Writer (round 437b) Reika
Shinozaki from My Sister, My Writer (round 437c) Sakura
Minazuki from My Sister, My Writer (Round 437d) Tomoe
Koga from Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai (round
437e) Kotaro
Tatsumi from Zombie Land Saga (round 437f) Rio
Futaba from Rascal Does not Dream of Bunny Girl Senpai (round
438) Asuka
Tsuchimiya from The Girl in Twilight (round 439) Kirie
from Koya no Kotobuki HIkotai (round 440) Asuka
Tsuchimiya from The Girl in Twilight (round 441) Ayaka
Sunohara from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round 442) Sumire
Yamanashi from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round 443) Yuzu
Yukimoto from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round 444) Kasumi
Toyama from BanG Dream (round 445) Tae
Hanazono from BanG Dream (round 446) Rimi
Ushigome from BanG Dream (round 447) Hina
Tachibana from Domestic Girlfriend (round 448) Rui
Tachibana from Domestic Girlfriend (round 449) Saya
Yamabuki from
BanG Dream (round 450) Chika
Fujiwara from Kaguya-sama: Love is War (round 451) Yukina
Minato from BanG Dream (round 452) Sayo
Hikawa from BanG
Dream (round 452) Lisa
Imai from
BanG Dream (round 452) Arisa
Ichigaya from Bang Dream (round 452 gift from Hornet65) Stella
Shining from The Price of Smiles (round 453) Grea
from Mysteria Friends (round 454) Anne
from Mysteria Friends (round 456) Ako
Udagawa from BanG Dream (round 457) Rinko
Shirokane from BanG Dream (round 458) Emma
from The Magnificent Kotobuki (round 459) Aoi
Futaba from You're Under Arest (rescued from ShawnMerrow) Ao
Horie from Ao-chan Can't Study (round 460) Silica
from Sword Art Online (rescued from Kyoya) Nanako
Yukishiro from Senryu Girl (round 461) Korone
from Demon King Daimao (rescued from Shawnmerrow) Eriko
Takeda from YU-NO (round 462) M-14
from Upotte (rescued from Shakujou) Uruka
Takemoto from We Never Learn: BOKUBEN (round 463) Kaoruko
Jinno from OniAi (rescued from Kyoya) Fumino
Furuhashi from We Never Learn: BOKUBEN (round 464) Rizu
Ogata from We Never Learn: BOKUBEN (round 465) Mafuyu
Kirisu from We Never Learn: BOKUBEN (round 467) Asumi
Kominami from We Never Learn: BOKUBEN (round 469) Nariyuki
Yuiga from We Never Learn: BOKUBEN (round 470) Hiroko
Matsuka from Hataraki Man (round 471) Mana
Shikimiya from RE:STAGE! (round 472) Kazusa
Onodera from O Maidens in Your Savage Season (round 473) Hitoha
Hongou from O Maidens in Your Savage Season (round 474) Sayu
Tsukisaki from RE:STAGE! (round 475) Mizuha
Ichikishima from RE:STAGE! (round 476a) Minori
Hasegawa from RE:STAGE! (round 476b) Kae
Hiiragi from RE:STAGE! (round 477) Kasumi
Honjou from RE:STAGE! (round 478) Fujiko
Mine from Lupin III (round 479a) Keena
Soga from Demon King Daimao (round 479b) Sena
Wakabayashi from You're Under Arrest (round 479b) Goemon
Ishikawa XIII from Lupin III (round 479c) Honda
Today from You're Under Arrest (round 479d) Lynette
Bishop from Strike Witches (round 480) Yuri
Kazami from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round 481) Nishiki
Yatsuho from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round 482) Niina
Sugawara from O Maidens in Your Savage Season (round 483) Rika
Sonezaki from O Maidens in Your Savage Season (round 484) Momoko
Sudō from O Maidens in Your Savage Season (round 485) Misa
Aoi from Kandagawa Jet Girls (round 486) Melida
Angel from Assassin's Pride (round 487) Maiko
Osonoi from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round 488) Mea
Uchifuji from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round
489) Nana
Sunohara from Miss Caretaker of Sunohara-sou (round 490 gift
from OneWayDevil) Yukari
Itsumura from RE:Stage! Dream Days (round 490) Haruka
Itsumura from RE:Stage! Dream Days (round 358 replacement) Elise
Angel from Assassin's Pride (round 491) Ferry
from Granblue Fantasy The Animation (round 492) Mule
la More from Assassin's Pride (round 493) Salacha
Schicksal from Assassin's Pride (round 315 replacement) Rosetti
Pricket from Assassin's Pride (round 494) Rin
Namiki from Kandagawa Jet Girls (round 494 gift from
OneWayDevil) Black
Madia from Assassin's Pride (round 495) Nerva
Martillo from Assassin's Pride (round 496) Kiriko
Yoshitoku from Kandagawa Jet Girls (round 497) Ranka
Okami from Seton Academy (round 499) Cobra
from Cobra the Animation (round 500a) Ayame
Himuro from Science Fell in Love, So I Tried to Prove it
(round 500b) Shinya
Yukimura from
Science Fell in Love, So I Tried to Prove it (round 500b) Rei
Wakana from BanG Dream (round 500c) Misaki
Okusawa from BanG Dream (round 500c) Aya
Maruyama from BanG Dream (round 500c) Masuki
Sato from BanG Dream (round 500d) Reona
Nyubara from BanG
Dream (round 500d) Chiyu
Tamade from BanG
Dream (round 500d) Rokka
Asahi from BanG
Dream (round 500d) Bench-kun
from Oresuki (round 500e) Kotonoha
Kanade from Science Fell in Love, So I Tried to Prove It
(round 501) Ena
Ibarada from Rike Koi (round 502) Kosuke
Inukai from Rike Koi (round 503) Professor
Ikeda from Rike Koi (round 504) Shuka
Karino from Darwin's Game (round 505) Rein
Kashiwagi from Darwin's Game (round 506) Sui
from Darwin's Game (round 507) Kaname
Sudo from Darwin's Game (round 508) Mizuki
Usami from This Art Club Has a Problem (round 509) Colette
from This Art Club Has a Problem (round 510) Rikekuma
from Rike Koi (round 512) Shinako
Morinome from Singe "Yesterday" for Me (round 513) Kokoro
Tsurumaki from BanG Dream (round 514a) Kaoru
Seta from BanG Dream (round 514b) Hagumi
Kitazawa from BanG Dream (round 514c) Kanon
Matsubara from BanG Dream (round 514d) Hina
Hikawa from BanG Dream (round 514e) Chisato
Shirasagi from BanG Dream (round 514f) Maya
Yamato from BanG Dream (round 514g) Eve
Wakamiya from BanG Dream (round 514h) Minare
Koda from Wave, Listen to Me (round 514i) Madoka
Chishiro from Wave, Listen to Me (round 514j) Mizuho
Nanba from Wave, Listen to Me (round 515) Mutsumi
Mitsuba from Seitokai Yakuindomo (round 516) Chihiro
Uom from Seitokai Yakuindomo (round 517) Chika
Yuzuhara from Sing "Yesterday" for Me (round 518) Makie
Tachibana from Wave, Listen to Me! (round 519) Chihiro
Yoshioka from Gleipnir (round 520) Anne
Shelley from My Next Life as a Villainess (round 521) Amalie
from The 8th Son? Are You Kidding Me? (round 522) Chizuru
Mizuhara from Rent-A-Girlfriend (round 523) Ruka
Sarashina from Rent-A-Girlfriend (round 524) Sumi
Sakurasawa from Rent-A-Girlfriend (round 525) Tiara
from Lapis:ReLights (round 526) Minawa
Andou from Mahoromatic (gift from MaouSadao) Rosetta
from Lapis Re:Lights (round 527) Lavie
from Lapis Re:Lights (round 528) Mami
Nanami from Rent-A-Girlfriend (round 529) Watashi
from Mr. Love: Queen's Choice (round 530) Ashley
from Lapis Re:Lights (round 531) Lynette
from Lapis Re:Lights (round 532) Tsukasa
Yuzaki from Tonikaku Kawaii (round 533) Ran
Mitake from BanG Dream (round 534a) Moca
Aoba from BanG Dream (round 534a) Himari
Uehara from BanG Dream (round 534b) Nasa
Yuzaki from Tonikaku Kawaii (round 534b) Tomoe
Udagawa from BanG Dream (round 534c) Tsugumi
Hazawa from BanG Dream (round 534c) Yuri
Ushigome from BanG
Dream (round 534d) Hinako
Nijikki from BanG
Dream (round 534d) Rii
Uzawa from BanG
Dream (round 534d) Nanana
Wanibe from BanG
Dream (round 534d) Galaxy
Live House from BanG Dream (round 534e) Kyoko
Hori from Horimiya (round 535) Lisa
Isaribe from Fire Force (round 536) Setsuna
Subaru from Shingu (round 537) Nayuta
Moriyama from Shingu (round 538) Ino
Sakura from Dropout Idol Fruit Tart (round 539) Sora
Narukami from The Day I Became a God (round 540) Rinku
Aimoto from D4DJ (round 541) Ai
Enma from Hell Girl (round 542a) Akari
Mizunashi from Aria the Animation (round 542b) Roko
Sekino from Dropout Idol Fruit Tart (round 542c) Maho
Akashi from D4DJ (round 543a) Alicia
Florence from Aria (round 543b) Yoshika
Miyafuji from Strike Witches (round 544a) Aria
Pokoteng from Aria (round 544b) Shizuka
Hattori from Strike Witches (round 545a) Jessica
Morishima from Amagami SS (round 545b) Muni
Ohnaruto from D4DJ (round 546a) Hitomi
Tsukishiro from Iroduku: The World in Colors (round 546b) Risa
Kamizaki from Amagami SS (round 546c) Rei
Togetsu from D4DJ (round 547a) Shouji
Toukairin from You're Under Arrest (round 547b) Hayu
Nukui from Dropout Idol Fruit Tart (round 548a) VF-1
Valkyrie from Macross (round 548b) Nina
Maehara from Droput Idol Fruit Tart (round 549a) Daisuke
Jigen from Lupin III (round 549b) Kahono
from Black Clover (round 549c) Hemo
Midori from Dropout Idol Fruit Tart (round 550a) Mimosa
Vermillion from Black Clover (round 550b) Noelle
Silva from Black Clover (round 550c) Akane
Shinoda from Non Non Biyori (round 551a) Fan
Hyulick from Tytania (round 551b) Yukina
from Kabaneri of the Iron Fortress (round 551c) Honoka
Sawada from Horimiya (round 552) Mana
Nagase from Idoly Pride (round 553) Kotono
Nagase from Idoly Pride (round 554) Luna
Healer from The Hidden Dungeon Only I can Enter (round 555) Emfour
from Upotte (round 5.56) Jamie
Hazaford from Argevollen (round 557 gift from MaouSadao) Fuka
Kikuchi from Bottom-tier Character Tomozaki (round 557) Sakura
Kawasaki from Idoly Pride (round 558) Yuzu
Izumi from Bottom-tier Character Tomozaki (round 559) Hanabi
Natsubayashi from Bottom-tier Character Tomozaki (round 560) Koguma
from Super Cub (round 561) Reiko
from Super Cub (round 562) Sawa
Yukimura from Joran (round 563) Yume
Minami from SSSS.Dynazenon (round 564) Sei
Takanashi from The Saint's Magic Power is Omnipotent (round
565) Shirakawa
from Odd Taxi (round 566) Sayu
Ogiwara from Higehiro (round 567) Shirokusa
Kachi from Osamake (round 568) Asami
Yuki from Higehiro (round 569) Mujina
from SSSS.Dynazenon (round 570) Vivy
from Vivy: Floureite Eye's Song (round 571) Shouko
Komi from Komi-san Can't Communicate (round 572 gift from
MaouSadao) Vladilena
Milzé from 86 (round 572) Sutea
Kouroya from Mother of the Goddess' Dormitory (round 573) Aki
Shino from Bokutachi no Remake (round 574) Nanako
Kogure from Bokutachi no Remake (round 575) Eiko
Kawasegawa from Bokutachi no Remake (round 576) Moyako
Konoe from Ane Log (round 577) Nagisa
Minase from Girlfriend, Girlfriend (round 578) Kukuru
Misakino from Aquatope on White Sand (round 579) Liscia
Elfrieden from How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom (round
580) Shia
from The Dungeon of Black Company (round 581) Shizuki
Kitayama from The Ireegular at Magic High School (round 582) Shoko
Futami from Night Head 2041 (round 583) M-4A1
from Grils' Frontline (round 584) Laetitia
from Lupin the III: The Frist (round 585) Haruka
Kotoura from Kotoura-san (round 586) Sky
from The Dungeon of Black Company (round 587) Doki-chan
from Ganbare Doki-chan (round 588) Kouhai-chan
from Ganbare Doki-chan (round 589) Cyclops
from 86 (round 590) Dia
Viekone from The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in
Another World as an Aristocrat (round 591) Touko
Sakurai from My Senpai is Annoying (round 592) Tarte
from from The World's Finest Assassin Gets Reincarnated
in Another World as an Aristocrat (round 593) Maha
from The
World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an
Aristocrat (round 594) Lugh
Tuatha Dé from The
World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an
Aristocrat (round 595) Najimi
Osana from Komi Can't Communicate (round 596) Setsuna
form My Love Dovey Wife is a Stone Cold Killer (round 598) Volley-bu-chan
from Tawawa on Monday (round 599) M16A1
from Girls Frontline (round 601a) ST
AR-15 from
Girls Frontline (round
601a) M4
SOPMOD II from
Girls Frontline(round
601b) Kalina
from Girls Frontline (round
601b) Gentiane
from Girls Frontline (round
601c) Rumiko
Manbagi from Komi Can't Communicate (round 601c) Boss
from The Great Jahy Will Not Be Defeated (round 601d) Landlady
from The Great Jahy Will Not Be Defeated (round 601d) Kyouko
Jingum from The Great Jahy Will Not Be Defeated (round 601e) Suu
from The Great Jahy Will not Be Defeated (round 601e) Saurva
from The Gerat Jahy Will Not Be Defeated (round 601f) Hitohito
Tadano from Komi Can't Communicate (round 601f) UMP-9
from Girls Frontline (round
601g) UMP-45
from Girls Frontline (round
601g) Aya
Kamuro from Cue! (round 602) Shiho
Kano from Cue! (round 603) Fyshe
Blundell from The Genius Prince's Guide to Raising a Nation
Out of Debt (round 604) Riko
Hinakura from Cue! (round 605) Miharu
Yomine from Cue! (round 606) Grete
from Spy Classroom (round 607) Kujo
Yzuha from Cue! (round 608) Mei
Toomi from Cue! (round 609) Satori
Utsugi from Cue! (round 610) (gifted to AnimePoster) Yuuki
Tendo from Cue! (rounde 611) Airi
Eniwa from Cue! (round 612) Lily
from Spy Classroom (round 613) Arcueid
Brunestud from Tsukihime (gift replacement) Eiko
Tsukimi from Ya Boy Konming (round 614) Karen
Mizuki from Miss Kuroitsu from the Monster Development
Department (round 615) Lico
from The Demon Girl Next Door (round 616) Sibylla
from Spy Classrom (round 617) Dianette
from I'm Quitting Heroing (round 618) Misaki
Jinguji from Love After World Domination (round 619) Jerietta
from I'm Quitting Heroing (round 620) Nanami
Kuon from Ya Boy Kongming (round 621) Thea
from Spy Classroom (round 622) Albus
from Dawn of the Witch (round 623) Karasuba
from Prima Doll (round 624) Dryad
from My Isekai Life (round 625) Virginia
Robertson from Luminous Witches (round 626) Asahi
Mogami from Phantom of the Idol (round 627) Haizakura
from Prima Doll (round 628) Yume
Irido from My Stepmother's Daughter is My Ex (round 629) Ayano
Yugiri from Engage Kiss (round 630) Marie
from Is it Wtong to Try to Pick Up girls in a Dungeon (round 631) Zakuro
Fujiwara from Tokyo Mew Mew (round 632) Master
from Doomsday with my Dog (round 633) Akatsuki
Minami from My Stepmother's Daughter is My Ex (round 634) Isana
Higashira from My Stepmother's Daughter is my Ex (round 635) Seri
Kikyo calimed by Newshawk (round 636) Yukine
Gionji from Shine Post (round 637) Shiori
Sakurazaka from More Than a Married Couple, But Not Lovers
(round 638) Mameda
from My Master Has No Tail (round 639) Kanade
from Beast Tamer (round 640) Akane
Nishino from The Eminence in Shadow (round 641) Aoi Izumizawa from Love Flops (round 642) Amelia Irving from Love Flops (round 643) Sara from Spy Classroom (round 644) Irina Ilyukhina from Love Flops (round 645) Lord Tenjin from My Master Has No Tail (round 646) Erna from Spy Classroom (round 647) Sarasa Feed from Managemnet of a Novice Alchemist (round 648) Ai Izawa from Love FLops (round 649) Kuumi from Giant Beasts of Ars (round 651) Romana from Giant Beasts of Ars (round 652) Yoko from Lupin Zero (round 653) Tsubaki Aoyagi from D4DJ Double Mix (round 654) Miyake Aoi from D4DJ Double MIx (round 655) Ria from Farming Life in Another World (round 656) Nagisa Tsukimiyama from D4DJ Double Mix (round 657) Ru Rurushi from Farming Life in Another World (round 658) Shihono Kobayashi from Endo and Kobayashi Live (round 659) Ai Hoshino from Oshi no Ko (round 660) Miyako Saitou from Oshi no Ko (round 661) Pride Royal Ivy from The Most Heretical Last Boss Queen (round 662) Yano Hiiro from D4DJ (round 663) Isaki Magari from Insomniacs After Dark (round 664) Ouka Makuzawa from The Cafe Terrace and its Goddesses (round 665) Ami Tsurugiai from The Cafe Terrace and its Goddesses (round 665+1) Shiragiku Ono from The Cafe Terrace and its Goddesses (round 667) Riho Tsukishima from The Cafe Terrace and its Goddesses (round 668) Ruby Hoshino from Oshi no Ko (round 669) Kana Arisma from Oshi no Ko (round 670) MEM-cho from Oshi no Ko (round 671) Yuki Sumi from Oshi no Ko (round 672) Aquamarine Hoshino from Oshi no Ko (round 673) Frill Shiranui from Oshi no Ko (round 674) Minami Kotobuki from Oshi no Ko (round 675) Eiko Houzuki from Dark Gathering (round 676) Yayoi Houzuki from Dark Gathering (round 677) Aika Natsukawa from The Dreaming Boy is a Realist (round 678) Peach Maki from Hozuki's Coolheadedness (round 679 gift from MaouSadao) Rin Shinomiya from The Dreaming Boy is a Realist (round 679) Rana Kaname from BanG Dream (round 680) Nanaera from The Great Cleric (round 681) Tomori Takamatsu from BanG Dream (round 682) Taki Shiina from BanG Dream (round 683) Anon Chihaya from BanG Dream (round 684) Soyo Nagasaki from BanG Dream (round 685)
Sena
Kashiwazaki from Haganai (round 122) Kurumu
Kurone from Rosario + Vampire (round 123) Ruby
Tojo from Rosario + Vampire (round 124) Ousawa
Miu from Aesthetica of a Rogue Hero (round 125) Neko from K (round 126) Princess
Kushana from Nausicaä of the Valley of the Wind (round 127) Godzilla
from Godzilla (round 128) Lipumira
from Maps (round 129) Mikazuki
Yozora from Haganai (round 130) Mamimi
Samejima from FLCL (round 131) Toka
Takanashi from Love, Chunibyo & Other Delusions
(received from redshirt1 in round 132) Kumin
Tsuyuri from Love, Chunibyo & Other Delusions (round
133) Mao from Shining Tears X
Wind (round 134) Misaki
Kamiigusa from The Pet Girl of Sakurasou (round 135) Doris
Lang from Vampire Hunter D (round 136) Rio
Rorinzu from Rio: Rainbow Gate (round 137)
(released in round 386) Senjougahara
Hitagi from Bakemonogatari (round 138) Hanekawa
Tsubasa from Bakemonogatari (round 139) Kuro
Usagi from Mondaiji (round 140) Mafuyu
Oribe
from Seikon no Qwaser (round 141) Winry
Rockbell from Fullmetal Alchemist (round 142) Mafuyu
Oribe from Seikon no Qwaser (gifted to SpaceCobraJoe in round
142) Rokka
Shimao
from Natsuyuki Rendezvous (round 141 replacement) Miharu
Sena from Girls Bravo (round 143) Rika
Shiguma from Haganai (round 144) Mao
from Shining Tears X Wind (gifted to Hornet65 in round 144) Rin
Tohsaka from Fate/Stay Night (round 134 replacement) Kanako
from Koiito Kinenbi (round 145) (released in round 325b) Kate
Takayama from Haganai (round 146) Suruga
Kanbaru from Bakemonogatari (round 147) Hibino
Shiba
from Kamisama Dolls (round 148) Takane
Shijou from Idolm@ster (round 149) Azusa
Miura from Idolm@ster (round 150) Sengoku
Nadeko from Bakemonogatari (round 151) Niimi
Haruka from Photo Kano (round 152) Mikasa
Ackerman from Attack on Titan (round 153) Tsukiko
Tsutsukakushi from HENNEKO (round 154) Hibachi
from Mushibugyo (round 155) Haru
from Mushibugyo (round 156) Asuka from Senran Kagura (round 157) Yui
Yuigahama from My Teen Romantic Comedy SNAFU (round 158) Bellows
from Gargantia On The Verdurous Planet (round 159) Kiriko
Miyamoto from High School of the Dead (round 160) Aki
Muroto from Photo Kano (round 161) Rina
Yunoki from Photo kano (round 162) Sasha
Braus from Attack on Titan (round 163) Oshino
Shinobu from Bakemonogatari (round 164) Kirihime
Natsuno
from Dog & Scissors (round 165) Mayoi
Hachikuji from Bakemonogatari (round 166) Tsukihi
Araragi from Bakemonogatari (round 167) Karen
Araragi from Bakemonogatari (round 168) Ikaros
from Heaven's Lost Property (round 169) Kagero
from Ninja Scroll (round 170) Julia
Chrichton from Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos
(round 171) Chihaya
Ikaruga from Samurai Harem (round 172) Amelia
Ann McFly from Trigun: Badlands Rumble (round 173) Leila
Marcus from Vampire Hunter D: Bloodlust (round 174) Subaru
Konoe from Mayo Chiki (round 175) Hangi
Zoe from Attack on Titan (round 176) Akatsuki
from Log Horizon (round 177) Fino
Bloodstone from Yu-Sibu (round 178) Tatenashi
Sarashiki from Infinite Stratos 2 (round 179) Mio
Kisaki from Walkura Romanze (round 180) (gifted to Series5Ranger) Kaga
Kouko from Golden Time (round 181)
(gifted
to Newshawk in round 265) Haruna
from Arpeggio of Blue Steel (round 182)
(gifted
to Series5Ranger in round 264) Furano
Yukihira from Noucome (round 183) Marielle
from Log Horizon (round 184) Haruko
Amaya from Maken-Ki (round 185) Noel
Marres Ascot from Walkure Romanze (round 186) Ibara
Naruse from Coppelion (round 187) Mari
Kusakabe from
Tokyo Magnitude 8.0 (round 188) Krista
Lenz from Attack on Titan (round 189) Super
Sonico from Super Sonico (round 190a) Ayaka
Kagari from Witch Craft Works (round 190b) Shino
Amakusa from Seitokai Yakuindomo (round 191) Cecil
Sudou from Wizard Barristers (round 192) Kobeni
Yonomori from Engaged to the Unidentified (193) Onodera
Kosaki from Nisekoi (round 194) Ymir
from Attack on Titan (round 195) Inaho
Kushiya from Maken-ki! (round 196a) Kodama
Himegami from Maken-ki! (round 196b) Kuune
from Cat Planet Cuties (round 197) Aki
Nijou from Maken-ki! (round 198) Seishirou
Tsugumi from Nisekoi (round 199) Faye
Valentine from Cowboy Bebop (round 200) The
Demon Queen from Maoyu (round 201) Kirihime
Natsuno from Dog & Scissors (gifted to LadyOfWicca in
round 201) Cecily
Campbell from The Sacred Blacksmith (round 165 replacement) Gisen
Yagyu from Hyakka Ryouran: Samurai Girls (round 202) Hibino
Shiba from Kamisama Dolls (gifted to tonka in round 202) Koneko
Toujo from High School DxD (round 148 replacement) Makise
Kurisu from Steins;Gate (round 203) Kiriko
Hattori from Dai-Shogun - Great Revolution (round 204) Mari
Kusakabe from Tokyo Magnitude 8.0 (gifted to Hornet65 in
round 204) Neko
Kuroha from Brynhildr in the Darkness (round 188 replacement) Mayumi
Nishikino from The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel
Behavior (round 205) Hana
Mutou from Captain Earth (round 206) Casca
from Berserk (round 206 gift from tonka) Miyuki
Shiba from The Irregular at Magic High School (round 207) Kyouko
Sonan from Daimidaler (round 208) Inori
Yuzuriha from Guilty Crown (round 209) Usagi
Tsukino from Sailor Moon (round 210) Kazumi
Schlierenzauer from Brynhildr in the Darkness (round 211) Akari
Yomatsuri from Captain Earth (round 212) Nanael
from Queen's Blade (round 213) Tsukushi
Tsutsukakushi from HENNEKO(round 214) Natsu
Takasaki from Baby Steps (round 215) Aoi
Sakurai from Rail Wars (round 216) Koumi
Haruka from Rail Wars (round 217)
(gifted
to Newshawk in round 266) Shimei
Ryomou from Ikki Tousen (round 218) Rinka
Urushiba from Tokyo ESP (round 219) Koko
Hekmatyar from Jormungand (round 220) Zessica
Wong from Aquarion EVOL (round 221) Meryl
Stryfe from Trigun (round 222) Junko
Asagiri from Desert Punk (round 223) Misty
from Pokemon (round 224) Rika
Minami from High School of the Dead (round 225) Matsu
from Sekirei (round 226) Black
Widow from Avengers Confidential (round 227) Touka
Kirishima from Tokyo Ghoul (round 228) Birdy
Cephon from Birdy the Mighty: Decode (round 229) Hatoko
Kushikawa from When Supernatural Battles Became Commonplace
(round 230) Kaoru
from I Can't Understand What My Husband Is Saying (round 231) Amane
Suou from The Fruit of Grisaia (round
232) (gifted to Series5Ranger round 645) Ogin
from Requiem from the Darkness (round 233) Ikumi
Mito from Food Wars (round 234) Yuuki
Konno from Sword Art Online 2 (round 235) Honey
from Space Dandy (round 236) Michiru
Matsushima from The Fruit of Grisaia (round 237) Umi
Matsuzaki from From Up on Poppy Hill (round 238) (released
in round 384b) Shizuno
Urushibara from Seiken Tsukai no World Break (round 239) Naruse
Mio from The Testament of Sister New Devil (round 240) Mikoto
Kiba from Triage X (round 241) Utaha
Kasumigaoka from Saekano (round 242) Rokka
Shimao from Natsuyuki Rendevous (gifted to PretearHimeno in
round 243) Atago
from Kancolle (round 141 replacement) Megumi
Katou from Saekano (round 243) Eriri
Spencer Sawamura from Saekano (round 244) Maria
Naruse from The Testament of Sister New Devil (round 245) Miyabi
Hotaka from Absolute Duo (round 246) Kanami
from Log Horizon (round 247) Irinia
Jelavić from Assassination Classroom (round 248) Lilith
Bristol from Absolute Duo (round 249) Hestia
from DanMachi (round 250) Yuko
Sagiri from Triage X (round 251) Sayo
Hitsugi from Triage X (round 252) Miki
Tsurugi from Triage X (round 253) Erina
Nakiri from Food Wars (round 254) Chisato
Hasegawa from The Testament of Sister New Devil (round 255) Kuroka
from High School DXD (round 256) Ais
Wallenstein from Danmachi (round 257) Meguma
Tadokoro from Food Wars! (round 258) Alex
Benedetto from Gangsta (round 259) Oriha
Nashida from Triage X (round 260) Momo
Velia Deviluke from To Love-Ru (round 261) Ayame
Kajou from Shimoseka (round 262) Yukizome
Kukuri from K (round 263) Ruby
Tojo from Rosario + Vampire (gifted to Series5Ranger in round
263) Shinoa
Hiiragi from Seraph of the End (round 124 replacement) Zest
from The Testament of Sister New Devil (round 263 gift from
Series5Ranger) (gifted to Series5Ranger round 643) Sachi
Komine from
The Fruit of Grisaia (round 264) Angela
Balzac from Expelled from Paradise (round 182 replacement) Suguha
Kirigaya from Sword Art Online (round 264 gift from
Series5Ranger) Makina
Irisu from The Fruit of Grisaia (round 265) Meiko
Shiraki from Prison School (round 181 replacement) Charlotte
Dunois from Infinite Stratos (round 265 gift from Newshawk) Tunka
Luna
Marceau from GATE (round 266) Nashetanai
Loei Piena Augustra from Rokka no Yuusha (round 217
replacement) Albedo
from Overlord (round 267) Nancy
Lee from Ninja Slayer (round 268) Umaru
Doma from My Two-Faced Little Sister (round 269) Alphonse
Elric from Fullmetal Alchemist (round 270) Casshern
from Casshern Sins (round 271) Ms.
Smith from Monster Musume (272) Suu
from Monster Musume (round 273) Yukano
Dragon from Ninja Slayer (round 274) Alisa
Ilinichina Amiella from God Eater (round 275) Lecty
Eisenach from Sky Wizards Academy (round 276) Stella
Vermillion from Rakudai Kishi no Cavalry (round 277) Sakurako
Kujou from A Corpse...Feet (round 278) Mari
Kurihara from Prison School (round 279) Hana
Midorikawa from Prison School (round 280) Rachnera
Arachnera from Monster Musume (round 281) Kurumi
Nonaka from Testament of Sister New Devil (round 282) Rico
Brzenska from Attack on Titan (round 283) Saitama
from One Punch Man (round 284) Guts
from Berserk (round 285) Tatsumaki
from One Punch Man (round 286) Elizabeth
Lyonesse from The Seven Deadly Sins (round 287) Chiyo
Kurihara from Prison School (round 288) Fubuki
from One Punch Man (round 289) Claudia
Enfield from The Asterisk War (round 290) Rindo
Kobayashi from Shokugki no Soma (round 291) Alice
Nakiri from Shokugeki no Soma (round 292) Hotaru
Shidare from Dagashi Kashi (round 293) Mai
Kawakami from Myriad Colors Phantom World (round 294) Aqua
from KonoSuba (round 295) Galko
from Please Tell Me! Glako-chan (round 296) Yume
from Grimgar of Fantasy & Ash (round 297) Megumin
from KonoSuba (round 298) Airi
Katagiri from Erased (round 299)
(gifted
to Series5Ranger in round 357) Izumi
Curtis from Fullmetal Alchemist (round 300) The
Big O from The Big O (round 301) Merry
from Grimgar of Fantasy & Ash (round 302) Erin
from Seisen Cerberus (round 303) (released in round 303) Narberal
Gamma from Overlord (round 304) Michiko
Malandro from Michiko & Hatchin (round 305) Ako
Tamaki from And you thought there was never a girl online?
(round 306) Mumei
from Kabaneri of the Iron Fortress (round 307) Suzunoki
Rin from Bakuon! (round 308) Asuna
Yuuki from Sword Art Online (Rescued from Kyoya) Emilia
from Re:ZERO (round 309) Shizuka
Mariwaka from High School of the Dead (Rescued from
SpaceCobraJoe) Misaki
Akeno from High School Fleet (round 310) (gifted
to Newshawk in round 374)) Motoko
Kusanagi from Ghost in the Shell (Rescued from ShawnMerrow) Kyou
Goshouin from And you thought there is never a girl online?
(round 311) Rikka
Takanashi from Love, Chuniboyo & Other Delusions
(Rescued from Kyoya) Akane
Kowata from Flying Witch (round 312) Yoko
Littner from Gurren Lagann (Rescued from Kyoya) Rem
from Re:ZERO (round 313) Haruhara
Haruko from FLCL (Rescued from SpaceCobraJoe) Kyouka
Izumi from Bungo Stray Dogs (round 314) Ryuko
Matoi from Kill la Kill (Rescued from Kyoya) Nosa
Kouko from High School Fleet (round 315 Rurumo
Maji Mojiruka from Magimoji Rurumo (Rescued from Kyoya) Morgiana
from Magi (round 316) Annie
Leonhardt from Attack on Titan (Rescued from Shakujou) Aoi
Asahina from Danganronpa (round 317) Holo
from Spice & Wolf (Rescued from Mystic) Ryoko
Sakaki from Shokugeki no Soma (round 318) Bluesy
Fluesy from Taboo Tattoo (round 319) Ichinose
Touko from Taboo Tattoo (round 320) Tenkawa
Maihime from Qualidea Code (round 321) Aine
Chidorigafuchi from Hybrid X Heart (round 322) Yurishia
Farandole from Hybrid X Heart (round 323) Hayuru
Himekawa from Hybrdi X Heart (round 324) Utara
Canaria from Qualidea Code (round 325a) Lisa
Lovelock from Taboo Tattoo (round 325b)
(released in round 372) Mayuzumi
Yukie from Majikoi Oh! Samurai Girls (round 325b) Jet
Black from Cowboy Bebop (round 325c) Earth
from Cowboy Bebop (round 325d) Fuu
from Samurai Champloo (round 326) Chigusa
Asuha from Qualidea Code (round 327) Hatori
Chise from The Ancient Magus' Bride (round 328) Yunyun
from KonoSuba (round 329) Sohara
Mitsuki from Heaven's Lost Property (round 330) Ortfine
Fredericka Von Eylstadt from Izetta: The Last Witch (round
331)(released
in round 489) Ryoka
Narusawa from Occult;Nine (round 332) Chitose
Karasuma from Girlish Numbers (round 333) Mari
Setogaya from Itadaki! Seieki (round 335) Olminu
from Drifters (round 336) Non
Toyoguchi from Keijo!!!!!!!! (round 337) Anji
from Bloodivores (round
338) (released in round 372) Wiz
from KonoSuba (round 339) Ai
from Tawawa On Monday (round 340) Eris
from KonoSuba (round 341) Tohru
from Miss Kobayshi's Dragon Maid (round 342) Yae
Kugayama from Girlish Number (round 343a) Liliruca
Arde from Danmachi (round 343b) Saya
Endou Dagashi Kashi (round 343c) Matome
Mayonaka from Akiba's Trip (round 344) Tanya
Degurechaff from Saga of Tanya the Evil (round 345) Koiwai
Yoshino from Masamune-kun no Revenge (round 346) Luna
from KonoSuba (round 347) Iwami
Sara from Fuuka (round 348) Quetzalcoatl
from Miss Kobayashi's Dragon Maid (round 349) Leviathan/Envy
from Sin: Nanatsu no Taizai (round 350) Satan/Wrath
from Sin: Nanatsu no Taizai (round 351) Mishima
Asuka from A Town Where You Live (round 352) Lucifer/Pride
from Sin: Nanatsu no Taizai (round 353) Beelzebub/Gluttony
from Sin: Nanatsu no Taizai (round 354) Astorath/Melancholy
from Sin: Nanatsu no Taizai (round 355) Rei
Ayanami from Neon Genesis Evangelion (Rescued from
ShawnMerrow) Tione
Hiryute from Danmachi (round 356) Lisbeth
from Sword Art Online (Rescued from Kyoya) Koharu
Yoshino from Sakura Quest (round 357)
(released
in round 479) Guri
from Love Tyrant (round 299 replacement) Manami
Kinjou from Asobi ni Iku yo! (Rescued from Shawnmerrow) Rumia
Tingel from Akashic Records of Bastard Magic Instructor
(round 358) Yukimura
Kusunoki from Haganai (Rescued from Kyoya) Ann
Takamaki from Persona 5 (round 359) Miniori
Kushieda from Toradora (Rescued from Mystic) Tsukai
Saraka from Kado (round 360) Sagiri
Izumi from Eromanga Sensei (round 361) Izumi
Hashima from Saekano (round 362) Elf
Yamada form Eromanga Sensei (round 363) Farness
De Vandimion from Berserk (round 364) Yukana
Yame from Hajimete no Gal (round 365) Hiyori
Iki from Noragami (round 366) Tiona
Hiryute from DanMachi (round 367) Yumeko
Jabami from Kakegurui (round 368) Ruler
(Jeanne d'Arc) from Fate/Apocrypha (round 369) (gifted to Series5Ranger) Ange
from Princess Principal (round 370) Karen
Tendou from Gamers! (round 371) Aguri
from Gamers! (round 372) Horikita
Suzune from Classroom of the Elite (round 372) Kushida
Kikyou from Classroom of the Elite (round 372) Ranko
Honjou from Hajimete no Gal (round 373) Fujinoki
Nene from Hajimete no Gal (round 374) Helvi
Oberg from Knight's & Magic (round 310 replacement) Sakura
Airi from Classroom of the Elite (round 375a) Eve
Neuschwanstein from Needless (Rescued from ShawnMerrow) Lust
from Fullmetal Alchemist (round
375b) Kurumi
Tokisaki from Date A Live (Rescued
from Kyoya) Madoka
Kiyoko from Gilgamesh (round
375c) Balalaika
from Black Lagoon ((Rescued
from ShawnMerrow) Erza
Scarlet from Fairy Tail (round
375d) Lucy
Heartfilia from Fairy Tail (Rescued
from Mystic) Kotegawa
Yui from To Love-Ru (round
375e) Roberta
from Black Lagoon (Rescued
from ShawnMerrow) Boa
Hancock from One Piece (round
375f) Kneesocks
from Panty & Stocking with Garterbelt (Rescued from Shakujou) Priscilla
from Gun X Sword (round 375g) Scanty
from Panty& Stocking with Garterbelt (Rescued from Shakujou) Zombina
from Monster Musume (round
375h) Durel
from Asobi Ni Iku Yo! (Resued from ShawnMerrow) Watanuki
Fuuri from Super Sonico (round 376) Fujimi
Suzu from Super Sonico (round 377) Chiaki
Hoshinomori from Gamers! (round 378) Leen
from In Another World With My Smartphone (round 379) Mary
Saotome from Kakegurui (round 380) Geist
from MD Geist (round 381) Kousaka
Akiho from My Girlfriend is Shobitch (round 382)
(gifted
to PretearHimeno in round 397) Kaho
Hinata from Blend S (round 383) Sakuranomiya
from Blend S (round 384a) Kani
Nayuta from A Sister's All You Need (round 384b) Shirakawa
Miyako from A Sister's All You Need (round 384b) Inuyashiki
Ichirou from Inuyashiki (round 384c) Ohmu
from Nausicaa of the Valley of the Wind (round 384d) Varley
Angelica from Ancient Magus' Bride (round 385) Ryuk
from Death Note (round 386) Amano
Miu from Blend S (round 137 replacement) Nagisa
Suzuki from Two Car (round 387) Marie
from Dies Irae (round 388) Saber
of Red from Fate/Apocrypha (round 389) Elias
AInsworth from Ancient Magus' Bride (round 390) Kurumi
Ebisuzawa from School Live (round 391) Matsumoto
Rinona from King's Game (round 392) Berserker
of Black from Fate/Apocrypha (round 393) Limalisha
from Lord Marksman and Vanadis (round 394) Lulu
from Death March to the Parallel World Rhapsody (round 395) (gifted to Series5Ranger in round 395) Marientail
Zena from Death
March to the Parallel World Rhapsody (round 395)
(Released
in round 487) Zero
Two from Darling in the Franxx (round 396) Akira
Fudo from Devilman (round 397) Miki
Makimura from Devilman (round 382 replacement) Juri
Yukawa from Kokkoku (round 398) Amatsuki
Michiru from Takunomi (round 399) Bayonetta
from Bayonetta: Bloody Fate (round 399 gift from Series5Ranger) Kiriyama
Nao from Takunomi (round 400) Hitomi
Uzaki from Killing Bites (round 401) Inaba
Ui from Killing
Bites (round 402) Nakanishi
Eruza from Killing
Bites (round 403) Ichigo
from Darling in the Franxx (round 404) Majima
Shouko from Kokkoku (round 405) EvilEye
from Overlord (round 406) Hidomi
from FLCL Progressive (round 407) Pitohui
from Sword Art Online Alternative (round 408) Yuki
Amane from Steins;Gate 0 (round 409) Suzuha
Amane from Steins;Gate (round 410) Sadayo
Kawakami from Persona 5 (round 410) Tae
Takemi from Persona 5 (round 410) Utako
from Hinamatsuri (round 411) Futaba
Sakura from Persona 5 (rojnd 412) Venelana
Gremory from High School DxD (round 413) Asuna
Kangoshi from Comical Psychosomatic Medicine (round 414) Nami
from Full Metal Panic! Invisible Victory (round 415) Shera
L. Greenwood from How NOT to Summon a Demon Lord (round 416) Haruka
Oozora from Harukana Receive (round 417) Kanata
Higa from Harukana
Receive (round 418) Claire
Thomas from
Harukana Receive (round 419) Emiri
Thomas from
Harukana Receive (round 420) Rachel
Gardner from Angels of Death (round 421) Karen
Kurutsu from Island (round 422) Rem
Galeu from How NOT to Summon a Demon Lord (round 423) Miyazaki
Chisaki from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 424) Yurine
Hanazono from Dropkick on my Devil (round 425) Cow
Girl from Goblin Slayer (round 426) Neko
Musume from GeGeGe no Kitaro (round 427) Shinatsu
Azuki from Maken-ki! (round 428a) Miyako
Shiina from Majikoi Oh! Samurai Girls (round 428b) Aria
from The Sacred Blacksmith (round
428b) Ainz
Ooal Gown from Overlord (round 428c) Ohma
from Nausiccaa of the Valley of the WInd (round 428d) Edelgard
from How NOT to Summon a Demon Lord (round 429) Sill
Plain from Rance 01 (round 430) Cloe
from Kuroinu Kedakaki Seijo Wa Hakudaku Ni Somaru (round 431) Eri
Hazama from Meikoku Gakuen Jutai Hen (round 432) Minamoto
Sakura from Zombie Land Saga (round 433) Takarada
Rikka from SSSS.Gridman (round 434) Izawa
Sizue from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 435) Pristess
from Goblin Slayer (round 436) Guild
Girl from Goblin Slayer (round 437a) Ahegao
W Peace Sensei from My Sister, My Writer (round 437b) Shion
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 437c) Shuna
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 437d) Haruna
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 437e) Shinjou
Akane from SSSS.Gridman (round 438) Obsessed
Elf Chick from Hentai Elf to Majime Orc (round 439) Itsuwa
from A Certain Magical Index (round 440) Kaori
Kanzaki from A Certain Magical Index (round 441) Nana
Sunohara from Caretaker of Sunohara-sou (round 442) (gifted
to Newshawk in round 490) Saki
Tsukikawa from Marshmallow, Imouto, Succubus (round 443) Mio
Akagi from Boku to Nurse no Kenshuu Nisshi (round 444) Aisha
from Koiito Kinenbi The Animation (round 445) Sasha
from koiito Kinenbi The Animation (round 446) Itsuki
Nakano from The Quintessential Quintuplets (round 447) Miku
Nakano from The Quintessential Quintuplets (round 448) Ichika
Nakano from The Quintessential Quintuplets (round 449) Nino
Nakano from The Quintessential Quintuplets (roudn 450) Yotsuba
Nakano from The Quintessential Quintuplets (round 451) Ronye
Arabel from Sword Art Online (round 452) Tiese
Schtrinen from
Sword Art Online (round 452) Takarada
Rikka's Mother from SSSS.Gridman (round 452) Trish
from Devil May Cry (round 453) Alexiel
from Angel Sanctuary (round 454) Mirelia
Q Melromarc from The Rising of the Shield Hero (round 455) Kana
Kojima from Nande Koko ni Sensei ga (round 456) Mayu
Matsukaze from Nande
Koko ni Sensei ga (round 457) Hikari
Hazakura from Nande Koko ni Sensei ga (round 458) Tachibana
Chizuru from Nande Koko ni Sensei ga (round 459) Chitoge
Kirisaki from Nisekoi (rescued from Kyoya) Ririko
from The Magnificent Kotobuki (round 460) Konoe
Tsuruma from NAKAIMO (rescued from Kyoya) Marly
Noel from Fairy Gone (round 461)
(released
in round 479) Melissa
Mao from Full Metal Panic (rescued from Shawnmerrow) Kazehana
from Sekirei (round 462) Noloty
Maruchie from The Book of Bantorra (rescued from Shakujou) Shiori
from Aikagi The Animation (round 463) Kisara
Tendo from Black Bullet (rescued from Kyoya) Matsubara
Touka from Gakuen Shinshoku (round 465) Hibiki
Sakura from Dumbbell Nan Kilo Moteru? (round 466) Akemi
Souryuuin from Dumbbell Nan Kilo Moteru? (round 467) Sayuki
Tokihara from Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu
Ka? (round 468) Therese
Alexandrite from Rising of the Shield Hero (round 469)
(gifted
to Series5Ranger in round 475) Mamako
Oosuki from Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target
Attacks? (round 470) Maki
Oze from Fire Force (round 471) Tamaki
Kotatsu from Fire Force (round 472) Senpai
from Tejina-senpai (round 473) Tio
Clarce from Arifureta (round 474) Iris
from Fire Force (round 475) Rin
Azuma from Isekai Cheat Magician (round 469 replacement) Yamato
Mikoto from DanMachi (round 476a) Sanjouno
Hauhime from DanMachi (round 476b) Shia
Haulia from Arifureta (round 477) Artemis
from Danmachi (round 478) Mari
Illustrious Makinami from Neon Genesis Evangelion (round 479a) Stocking
Anarchy from Pany & Stocking with Garterbelt (round
479b) Himiko
from Btooom! (round 479b) Hephaestus
from DanMachi (round 479b) Sugou
Nobuyuki from Sword Art Online (round 479c) (gifted to AnimePoster in round 666) Anglerfish's
Panzer IV Ausf. D from Girls und Panzer (round 479d) Eina
Tulle from Danmachi (round 480) Medhi
from Do You Love Your Mom
and Her Two-Hit Multi-Target
Attacks? (round 481) Wise
from Do You Love Your Mom
and Her Two-Hit Multi-Target
Attacks? (round 482) Kise
Matori from Joshi Luck! 1 (round 483) Ishtar
from Danmachi (round 484) Freya
from Danmachi (round 485) Riruru
from High School Prodigies Have it Easy Even in Another World (round
486) Sanshokuin
Sumireko from Oresuki (round 487) Kanzaki
Keine from High
School Prodigies Have it Easy Even in Another World (round 395
replacement) Rin
Namiki from Kandagawa Jet Girls (round 488) (gifted
to Newshawk in round 494) Belfast
from Azure Lane (round 489) Ariadoa
from Cautious Hero (round 331 replacement) Ayame
Reikado from Noucome (round 489 gift from MaoSadao) Shirase
Masumi from Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target
Attacks? (round 490) Arashi
Nikaido from OniAi (round 490 gift from Newshawk) Winona
from High School Prodigies Have it Easy Even in Another World (round
491) Sakura
Akino from Oresuki (round 492) Sarutobi
Shinobu from High School Prodigies Have it Easy Even in
Another World (round 493) Valkyrie
from Cautious Hero (round 494) Risa
Momioka from To Love-Ru (round 487 replacement) Aki
Hayami from Aibeya the Animation (round 495) Natsuki
from Mayohiga no Onee-san (round 496) Akiba
from Mayohiga no Onee-san (round 497) Ryou
Amagi from Boku to Joi no Shinsatsu Nisshi (round 498) Hina
from Plunderer (round 499) Tomomi
Saikyou from Ladies vs Butlers (round 500a) Stunk
from Interspecies Reviewers (round 500b) Meidri
from Interspecies Reviewers (round 500b) Elma
from Interspecies Reviewers
(round 500c) Okpa
from Interspecies Reviewers
(round 500c) Yotsuki
Ononoki from Monogatari Series (round 500d) Ougi
Oshino from
Monogatari Series (round 500d) Izuko
Gaen from
Monogatari Series (round 500d) Yozuru
Kagenui from
Monogatari Series (round 500d) The
Bebop from Cowboy Bebop (round 500e) Kotoko
Iwanaga from In/Spectre (round 501)) Saki
Yumihara from In/Spectre (round 502) Sugar
from A Little Snow Fairy Sugar (round 503) Mari
from Youma Shoukan e Youkoso (round 504) Yuri from Youma Shoukan e Youkoso (round 395 replacement) Guinea
from Interspecies Reviewers (round 505) Milky
from Interspecies Reviewers (round 506) Satsukitane
Mikako from Heaven's Lost Property (round 507) Jibril
from No Game No Life (round 508) Claire
Aoki from Gleipnir (round 509) Ylva
from Vinland Saga (round 510) Sakura
Hagiwara from Wanna Be the Strongeset in the World (round 511) Elsa
Granhiert from Re:Zero (round 512) Erena
Aoki from Gleipnir (round 514a) Oji
Tanaka from The Legend of Black Heaven (round 514b)
Opal Zalpha from Aoi Sekai no Chuushin de (round 514c) Hana
Uzaki from Uzaki-chan Wants to Hang Out (round 514d) Tsuku
Uzaki from Uzaki-chan Wants to Hang Out (round 514e) Vivi
from Aru Kizoku no Shiawase (round 514f)
Haru Nonaka from Sing "Yesterday" for Me (round 514g) Takao
from Kancolle (round 514h) Mea
Kurosaki from To Love Ru (round 514i) Fasalina
from Gun X Sword (round 514j) Mitsue
from Interspecies Reviewers (round 515) Tomoyo
Sakagami from Clannad (round 516) Kirara
Hoshino from Dokyuu Hentai HxEros (round 517) Maihime
Shirayuki from Dokyuu Hentai HxEros (round 518) Momoka
Momozono from Dokyuu Hentai HxEros (round 519) Sora
Tenkuuji from Dokyuu Hentai HxEros (round 520) Lisa
Alpacas from Peter Grill and the Philosopher's Time (round
521) Ha
Yuri Zahard from Tower of God (round 522) Iroha
Isshiki from My Teen Romantic Comedy SNAFU (round 523) Aloe
from Interspecies Reviewers (round 524) Naoko
Kirino from Pumpkin Night (round 525) Misha
Necron from Maou Gakuin no Futekigousha (round 526) Eleanor
Bianca from Maou Gakuin no Futekigousha (round 527) Xia
Lian Jing from Appare-Ranman (round 528) Asako
Kusakabe from Grisaia Series (round 529) Sasha
Necron from Maou Gakuin no Futekigousha (round 530) Abigail
Jones from Great Pretender (round 531) Phoena
from Chain Chronicle (round 532) Angelina
Kudou Shields from Mahouka Koukou no Rettousei (round 533) Nobara
Kugisaki from Jujutsu Kaisen (round 534a) Iu
Shindou from 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru
(round 534a) Aliceliese
from Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga hajimaru Seisen
(round 534b) Mimi
Alpacas from Peter Grill and the Philosopher's Time (round
534b) Kusue
Hakozaki from 100-man
no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru
(round 534c) Yuka
Tokitate from 100-man
no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru
(round 534c) Loki
from Danmachi (round 534d) Lefiya
Viridis from Danmachi (round 534d) Naaza
Erisuis from Danmachi (round 534d) Wiene
from Danmachi (round 534d) U-1196
from Cells at Work! BLACK (round 534e) Saber
from Fate/Extra Last Encore (round 535) Kotori
Otonashi from Idolm@ster (round 536) Ryouna
from Senran Kagura (round 537) Frey
from King's Raid (round 538) Cloe
from King's Raid (round 539) Noble
Fencer from Goblin Slayer (round 540) Fuyumi
Yanagi from Blood Lad (round 541) D
from Vampire Hunter D (round 542a) Nausicaä
from Nausicaä of the Valley of the Wind (round 542b) Mayumi
Saegusa from The Irregular at Magic High School (round 542c) Rui
Sukiyabashi from Dogeza de Tanondemita (round 543a) Kaneda
Shotaro from Akira (round 543b) Honoka
Mitsui from Mahouka Koukou no Rettousei (round 544a) Mikatan Narugino from
Punch Line (round 544b) Kasahara
Konomi from Iwa Kakeru (round 545a) Aya
Iseshima from Master of Martial Hearts (round 545b) Toyofusa
Urara from Dogeza de Tanondemita (round 546a) Yoruichi
Shihouin from Bleach (round 546b) Tifa
Lockheart from Final Fantasy VII: Advent Children (round 546c) Murakami
Sanami from Dogeza de Tanondemita (round 547a) Skull
Knight from Berzerk (round 547b) Yua
Aneha from Doegeza de Tanondemita (round 548a) Minene
Uryuu from Future Diary (round 548b) Yuuseki
Natsumi from Dogeza de Tanondemita (round 549a) Angel
from The Big O (round 549b) Konomi
Suzie from Triage X (round 549c) Emma
Brightness from The Hidden Dungeon Only I Can Enter (round
550a) Olivia
Servant from The Hidden Dungeon Only I Can Enter (round 550b) Emika
Takatsuki from Ano Natsu de Matteru (round 550c) Illustrious
from Azure Lane (round 551a) Yuno
Gasai from Future Diary (round 551b) Yuriko
Kougami from Beautiful Bones (round 551c) Yuna
from Sword Art Online (round 552) Flare
Arlgrande Jioral from Redo of Healer (round 553) Norn
Clatalissa Jioral from Redo of Healer (round 554) Lola
Metrose from The Hidden Dungeon Only I Can Enter (round 555) Myulan
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 556) Kureha
Krylet from Redo of Healer (round 557) Lumachina
Weselia from How Not to Summon a Demon Lord (round 558) Chun-Li
from Street Fighter II (round 559) Rose
from How Not to Summon a Demon Lord (round 560) Sanae
Shikikagami from Ladies versus Butlers (round 561) Jashin-chan
from Dropkick on my Devil (round 562 gift from MaouSadao) Prinz
Eugen from Azure Lane (round 562) Massachusetts
from Azure Lane (round 563) Reona
Kisaragi from Full Dive (round 564) Grimm
from Combatants will be Dispatched (round 565) Marla
from Megalobox: Nomad (round 566) Zenith
Greyray from Mushoku Tensei (round 567) Nasse
from Platinum End (round 569) Saltorine
Aldike from Peach Boy Riverside (round 570) Kasane
Randall from Scarlet Nexus (round 571) Atena
Saotome from Mother of the Goddess' Dormitory (round 572) Siesta
from The Detective is Already Dead (round 573) Rebecca
Bluegarden from Edens Zero (round 574) Alice
from The Duke of Death and His Maid (round 575) Mei
Kamino from Godzilla Singular Point (round 576) Carrot
from Peach Boy Riverside (round 577) Miku
from The Idaten Deities Know Only Peace (round 580) Paula
from The Idaten Deities Know Only Peace (round 581) Piscalat
from The Idaten Deities Know Only Peace (round 582) Kyoka
Eden from Scarlet Nexus (round 583) Lady
from Devil May Cry (round 592) Blair
from Soul Eater (round 594) Yugihama
Fujin from My Teen Romantic Comedy SNAFU (round 598) Ninim
Raleigh from The Genius Prince's Guide to Raising a Nation
Out of Debt (round 599) Power
from Chainsaw Man (round 601a) Makima
from Chainsaw Man (round 601a) Reze
from Chainsaw Man (round 601b) Denji
from Chiansaw Man (round 601b) Himeno
from Chainsaw Man (round 601c) Higashiyama
Kobeni from Chainsaw Man (round 601c) Quanxi
from Chainsaw Man (round 601d) Bate
Wolf from Monster Development Department (round 601d) Kuroitsu
Touka from Monster Development Dapartment (round 601e) Mio
Kofune from Summer Time Render (round 601e) Ushio
Kofune from Summer Time Render (round 601f) Hizuru
Minakata from Sumemr Time Render (round 601f) Olivia
from Trapped in a Dating Sim (round 601g) Angelica
Rapha Redgrave from Trapped in a Dating Sim (round 601g) Akira
Toudou from World's End Harem (round 608) Natsu
Ichijou from World's End Harem (round 609) Shunka
Hiiragi from World's End Harem (round 610) Desumi
Magahara from Love After World Domination (round 614) Yuri
Amagake from Battle Game in 5 Seconds (round 615 gift from
MaouSadao) Ginny
Fin de Salvan from The Greatest Demon Lord is Reborn as a
Typical Nobody (round 616) Arc
from Skeleton Knight in Another World (round 617) Mylene
Rapha Holford from Trapped in a Dating Sim (round 618) Glenys
Alna Lalatoya from Skeleton Knight in Another World (round
619) Kei
Karuizawa from Classroom of the Elite (round 632) Honami
Ichinose from Classroom of the Elite (round 633) Sae
Chabashira from Classroom of the Elite (round 634) Chie
Hoshinomiya from Classroom of the Elite (round 635) Sharon
Holygrail from Engage Kiss (round 637) Rebecca
from Cyberpunk: Edgerunners (round 638) Uta from One Piece (round 642) Vesta from Harem in the Labyrinth of Another World (round 643) Miria from Harem in the Labyrinth of Another World (round 263 replacement) Mei Misaki from Another (round 644) Kyan Hitamu from Immoral Guild (round 645) Enome from Immoral Guild (round 232 replacement) Bai Mongfa from Love Flops (round 646) Melina from Elden Ring (round 647) Ranni the Witch from Elden Ring (round 648) Ringo Kinoshita from No-Rin (round 649) Yuuko Uchida from Photo Kano (round 650) Malenia from Elden Ring (round 651) Tina Holy from Beast Tamer (round 652) Tia from Farming Life in Another World (round 653) Karin Kakudate from Blue Archive (round 654) Raelza from Handyman Saitou in Another World (round 656) Arue from KonoSuba (round 665) Dodonko from KonoSuba (round 666) Funifari from KonoSuba (round 479c replacement) Wolbach from KonoSuba (round 668) Nerimaki from KonoSuba (round 369 replacement) Akane Hououji from The Cafe Terrace and Its Goddesses (round 669) Lemon Irvine from Mashle (round 180 replacement) Delta from Words Worth (round 669 gift from Series5Ranger) Anarchy from Magical Destroyers (round 670) Blue from Magical Destroyers (round 671) Pink from Magical Destroyers (round 672) Amaryllis from Dr. Stone (round 673) Arnest Flaming from Clasroom for Heroes (round 678) Yuna Yunis from The Legendary Hero is Dead (round 679) Kagura Baldwin from TenPuru (round 680) Yukichi from The Masterful Cat Is Depressed Again Today (round 681) Roxy Hart from Berserk of Gluttony (round 682) Myne from Berserk of Gluttony (round 683) Fio Piccolo from Porco Rosso (round 684)
Ashido
Kanou from
Bleach (carryover)
Haruka from
Tactics (carryover)
Hatsuhara Sohma from Fruits Basket (carryover)
Hayate
from Pretear (carryover)
Kisuke
Urahara from
Bleach (carryover)
Lockon
Stratos (Neil Dylandy) from Mobile Suit Gundam 00 (carryover) Kyo
Sohma from Fruits Basket (round 12) Sasame
from Pretear (round 13) Lockon
Stratos (Lyle Dylandy) from Mobile Suit Gundam 00 (round 14a) Halleuja
Haptism from
Mobile Suit Gundam 00 (round 14b) Li
Xingke from Code
Geass: Lelouch of the Rebellion
(round
15) Setsuna
F. Seiei from Mobile Suit Gundam 00 (round 17) Yuri
Killian from Kaleido Star (round 18) Maya
Natsume from Tenjho Tenge (round 19) Neliel
Tu Oderschvank from Bleach (round 20a) Rangiku
Matsumoto from Bleach (round 20b) Kurz
Weber fromFull Metal Panic!/Full Metal Panic? FUMOFFU/Full Metal
Panic! The Second Raid (round 20c) Cornelia
Li Britannia from Code
Geass: Lelouch of the Rebellion (round 20d) Hatori
Sohma from Fruits Basket (round 21) Anew
Returner from Mobile Suit Gundam 00 (round 22) Haji
from Blood+ (round 23) Solomon
Goldsmith from Blood+ (round 24) Ryusei
"Kenryu" Kenzaki from Bleach (round 25) Hiroshi
Nakano from Gravitation (round 26) Masane
Amaha from Witchblade (round 27) Reiji
Takayama from Witchblade (round 27) Aya
Natsume from Tehjho Tenge (round 28) Soi
Fon from Bleach (round 29) Himeno
Awayuki from Pretear (round 30) Noba
from Bleach (round 31) Sora
Naegino from Kaleido Star (round 32) Sam
Winchester from Supernatural: The Animated Series (round 33) Yuki
Sohma from Fruits Basket (round 34) Gunji
from Togainu no Chi ~Bloody Curs~ (round 35) Shusuke
Amagai from Bleach (round 36) Michael
Trinity from Mobile Suit Gundam 00 (round 37) Shin
Natsume from Tenjho Tenge (round 37 gift from Slowhand) Suzaku
Kururugi from Code
Geass: Lelouch of the
Rebellion
(round 38) Moka
Akashiya from Rosario + Vampire (round 39) Akito
Sohma from Fruits Basket (round 40) Kyoichi
Hiba from Kekkaishi (round 41) Fumi
Roppongi from Miracle Train (round 42) Itsumi
Ruogoku from Miracle Train (round 43) Saki
Tocho from Miracle Train (round 44a) Louise
Halevy from Mobile Suit Gundam 00 (round 44b) Saji
Crossroad from Mobile Suit Gundam 00 (round 44b) Lune
Tachikawa from Miracle Train (round 45) Father
Ewan Remington from Chrono Crusade (round 46) Reiji
Higashi from Miracle Train (round 47) Remu
Iidabashi from Miracle Train (round 48) Sosuke
Aizen from Bleach (round 49) Izayoi
Tsukishima from Miracle Train (round
51e gift from shadycat) Kazuma
Sohma from Fruits Basket (round 51e gift from LadyOfWicca) Rojuro
Otoribashi from Bleach (round 63) Laya
Hamilton from Kaleido Star (round 67) Jonathan
from Kaleido Star (round 72) Sode
No Shirayuki from Bleach (round 85) Izaya
Orihara from Durarara! (round 88) Kasuka
Heiwajima from Durarara! (round 89) Hyorinmaru
from Bleach (round 90) Suzumebachi
from Bleach (round 91) Kagerou
Shoukiin from Inu x Boku Secret Service (round 92) Senbonzakura
from Bleach (round 93) Mayura
Daidouji from Mythical Detective Loki Ragnarok (round 94) Karuta
Roromiya from Inu x Boku Secret Service (round 95) Izumi
Akazawa from Another (round 96) Berinda
Percy from Bodacious Space Pirates (round 97) Gruier
Serenity from Bodacious Space Pirates (round 100) Kyasariro
Totona from The Book of Bantorra (round 102) Sousuke
Kudoh from PP: Pianissimo (round 103) G3
from Upotte!! (round 104) Liliana
from Queen's Blade (round 105) Kyōko
Sakura from Puella Magi Madoka Magica (round 106) Haqua
Du Lot Herminium from The World God Only Knows (round 107a) Kazuma
Yagami from Kaze no Stigma (round 107b) Gilbert
Nightray from Pandora Hearts (round 108) Hosaka
from Minami-Ke (round 109) Mutsuki
Kurama from Kiss of the Rose Maiden (round 110) Ikuto
Tsukiyomi from Shugo Chara (round 111) Airi
from Queen's Blade (round 112) Souji
Okia from Hakuoki (round 113) Asami
Hoshino from Myself; Yourself (round 114) Shito
Tachibana from Zombie Loan (round 115) Shizuka
from Queen's Blade (round 116) Shane
MacDougall from Bodacious Space Pirates (round 117) Queen
Aldra from Queen's Blade (round 118) Quele
Sellier from So I Can't Play H/Dakara Boku wa, H ga Dekinai
(round 119) Ichiko
Sakura from Binbougami ga! (round 120) Godou
Kusanagi from Campione! (round 121) Yuzuru
Otonashi from Angel Beats! (round 123) Kakunojou
Yuyama from Intrigue in the Bakumatsu (round 124) Kuroh
Yatogami from K (round 126) Tatara
Totsuka from K (round 127) Koka
Shuzen from Rosario + Vampire (round 128) Black
Snow Princess from Accel World (round 129) Chiyuri
Kurashima from Accel World (round 130) Fuuko
Kurasaki from Accel World (round 131) Kyoko
Todayama from Ebiten (round 132) Takumu
Mayuzumi from Accel World (round 133) Rikei
Hiromatsu from Ebiten (round 134) Evangeline
Athanasia Katherine McDowell from Negima! (round 138) Setsuna
Sakurazaki from Negima! (round 139) Hibari
Ginza from Speed Grapher (round 141) Louise
Françoise Le Blanc de La Vallière from The Familiar of Zero
(round 142) Amanda
Werner from Blassreiter (round 143) Tohka
Yatogami from Date Alive (round 151) Haru
Yoshida from My Little Monster (round 152) Tomoe
from Kamisama Kiss (round 162) Leviathan
from Leviathan (round 168) Eren
Yeager from Attack on Titan (round 172) Haruka
Nanase from Free! (round 173) Lune
from The World God Only Knows (round 174) Ayato
from Diabolik Lovers (round 175) Subarau
Sakamaki from Diabolik Lovers (round 177) Sasara
from Fantisasta Doll (round 178) Mirai
Kuriyama from Beyond the Boundary (round 179) Aikurou
Mikisugi from Kill la Kill (round 180) Erubia
Hanaiman from Outbreak Company (round 181) Lisa
Eostre from Walkure Romanze (round 182) Akane
Ryuuzouji from Walkure Romanze (round 184) Nui
Harime from Kill la Kill (round 187) Yakushimari
from Kyousougiga (round 189) Miwa
from Strange+ (round 190a) Levi
from Attack on Titan (round 190b) Mitsuhisa
Hachiya from Wizard Barristers (round 191) Mui
Aiba from Magical Warfare (round 192) Itsuka
Shikabane from World Conquest Zvezda Plot (round 193) Honey
from Hamatora (round 194) Satone
Shichimiya from Love, Chunibyo & Other Delusions
(round 195) Mashiro
Mitsumine from Engaged to the Unidentified (round 196a) Hakuya
Mitsumine from Engaged tot he Unidentified (round 196b) Raku
Ichijo from Nisekoi (round 197) Kurumi
Isoshima from Magical Warfare (round 198) Tsuganashi
Aiba from Magical Warfare (round 199) Lucy
from Elfen Lied (round 200) Oka
Chinami from Golden Time (round 201) Tennoji
Asuka from Z/X Ignition (round 202) Aruka
from Blade and Soul (round 203) Tatsuya
Shiba from The Irregular at Magic High School (round 204) Tsukito
Totsuka from Kamigami no Asobi (round 205) Shiro
from No Game No Life (round 206) Nanana
Ryugajo from Nanana's Buried Treasure (round 207) Akane
Mahougasawa from If Her Flag Breaks (round 208) Joseph
Joestar from JoJo's Bizarre Adventure (round 209) Kikuno
Shoukanji from If Her Flag Breaks (round 210) Izuna
Hatsuse from No Game No Life (round 211) Sahoto
Ashisu from The Comic Artist and His Assistant (round 212) Miko
from No Game No Life (round 213) Tensai
Ikkyu from Nanana's Buried Treasure (round 214) Akame
from Akame ga Kill! (round 216) Koujaku
from DRAMAtical Murder (round 217) Aoba
Seragaki from DRAMAtical Murder (round 218) Kuroe
von Einzbern from Fate/kaleid (round 219) Claire
Rouge from Bladedance of the Elementalers (round 220) Leone
from Akame ga Kill (round 221) Enki
from Momo Kyun Swrod (round 222) Terminus
Est from Bladedance of the Elementalers (round 223) Rei
Hino from Sailor Moon (round 224) Najenda
from Akame ga Kill (round 226) Chelsea
from Akame ga Kill (round 230) Lilith
Asami from Trinity Seven (round 232) Lisa
Lisa from JoJo's Bizarre Adventure (round 235) Sayumi
Takanashi from When Supernatural Battles Become Commonplace
(round 238) Yona
from Akatsuki no Yona (round 242) Rokka
Shimao from Natsuyuki Rendevous (round 243 gift from
OneWayDevil) Shizuka
Sakaki from Shirobako (round 244) Ryou
Kouzuki from Bonjour Sweet Love Patisserie (round 245) Roe2
from Log Horizon (round 246)f Shin-ah
from Akatsuki no Yona (round 248) Jae-ha
from Akatsuki no Yona (round 251) Saki
Kawasaki from My Teen Romantic Comedy SNAFU (round 255) Noa
Takigawa from Yamada-kun and the Seven Witches (round 256) Rinko
Yamato from My Love Story!! (round 257) Hana
Kirisaki from Nisekoi (round 258) Urara
Shiraishi from Yamada-kun and the Seven Witches (round 259) Meiko
Ootsuka from Yamada-kun and the Seven Witches (round 260) Nene
Odagiri from Yamada-kun and the Seven Witches (round 261) Maria
Sarushimafrom
Yamada-kun and the Seven Witches (round 263) Mikoto
Asuka from Yamada-kun and the Seven Witches (round 264) Rika
Saionji from Yamada-kun and the Seven Witches (round 265) Adlet
Mayer from Rokka no Yuusha (round 269) Piña
Co Lada from GATE (round 271) Goldof
Auora from Rokka no Yuusha (round 272) Makoto
Sunakawa from My Love Story!! (round 273) Fremy
Speedraw from Rokka no Yuusha (round 276) Yao
Haa Dusi from GATE (round 278) Hyouka
Fuwa from Shimoneta (round 279) Youko
Shiragami from Actually, I Am (round 280) Julis-Alexia
van Riessfeld from The Asterisk War (round 281) Ouka
Ootori from Anti-Magic Academy (round 283) Ikaruga
Suginami
from Anti-Magic Academy (round
284) Mari
Nikaidou from Anti-Magi Academy (round 285) Kate
Takenomiya from Prison School (round 286) Usagi
Saionji from Anti-Magic Academy (round 287) Itori
from Toyko Ghoul (round 289) Kurokami
no Onna from Death Parade (round 293) Kinoa
Ougi from BBK/BRNK (round 298) Ririko
Kagome from Rosario + Vampire (round 304) Izumi
Shinomura from Ajin (round 306) Makoto
Kowata from Flying Witch (round 307) Ochako
Uraraka from My Hero Academia (round 308) Sakamoto
from Haven't You Heard? I'm Sakamoto (round 309) Akane
Segawa from And you thought there is never a girl online?
(round 310) Jotaro
Kujo from JoJo's Bizarre Adventure (round 311) Mina
Ashido from My Hero Academi (round 312) Ram
from Re:ZERO (round 313) Priscilla
Bariel from Re:ZERO (round 315) Felt
from Re:ZERO (round 316) Chizuru
Hishiro from ReLIFE (round 318) Arata
Kaizaki from ReLIFE (round 319) Crusch
Karsten from Re:Zero (round 323) Jousuke
Higashikata from Jojo's Bizarre Adventure (round 328) Koyuki
Himekawa from Mahou Shoujo Ikusei Keikaku (round 331) Viktor
Nikiforov from Yuri!!! on Ice (round 332) Kae
Serinuma from Kiss Him, Not Me (round 333) Asuma
Mutsumi from Kiss Him Not Me (round 339) Mash
Kyrieligh from Fate/Grand Order (round 343a) Kaede
Kayano from Assassination Classroom (round 343b) Yuri
Plisetsky from Yuri!!! on Ice (round
343c) Chiya
from Urara Meirocho (round 344) Satanichia
Kurumizawa McDowell from Gabriel Dropout (round 347) Gabriel
Tenma White from Gabriel Dropout (round 348) Raphiel
Shiraha Ainsworth from Gabriel Droput (round 353) Kiriha
from Tsugumomo (round 358) Cyan
from The Grim Reaper and the Argent Cavalier (round 359) Celestia
Yupitilia from Re: Creators (round 361) Albert
Frazer from Akashic Records of Basterd Magic Instructor
(round 365) Shoto
Todoroki from My Hero Academia (round 367) Izuminokami
Kanesada from Katsugeki Touken Ranbu (round 371) Midari
Ikishima from Kakegurui (round 377) Chinatsu
Hiyama from Welcome to the Ballroom (round 383) Shizuo
Heiwajima's Glasses from Durarara! (round 384d) Kanata
Shinozaki from My Girlfriend is Shobitch (round 385) Kiyoharu
Hyoudou from Welcome to the Ballroom (round 391) Phosphophyllite
from Land of the Lustrous (round 396) Kousaka
Akiho from My Girlfriend is Shobitch (round 397 gift from
OneWayDevil) Matsuri
Mizusawa from Citrus (round 402) Harumi
Taniguchi from Citrus (round 408) Hirotaka
Nifuji from Wotakoi (round 410) Narumi
Momose from Wotakoi (round 410) Hanako
Koyanagi from Wotakoi (round 410) Tarou
Kabakura from Wotakoi (round 417) Kasumi
Nomura from Asobi Asobase (round 423) Himiko
Toga from My Hero Academia (round 428) Saki
Nikaidou from Zombie Land Saga (round 434) Majo
from Goblin Slayer (round 438) Gobllin
Slayer from Goblin Slayer (round 441) Benimaru
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 444) Milim
Nava from That TIme I Got Reincarnated as a slime (round 449) Trish
from JoJo's Bizarre Adventure (round 455) Vruno
Bucciarati from JoJo's Bizarre Adventure (round 461) Tohru
Honda from Fruits Basket (round 468) Saki
Hanajima from Fruits Basket (round 473) Kanao
Tsuyuri from Demon Slayer (round 474) Hibana
from Fire Force (round 475) Ruri
from Dr. Stone (round 476a) Souka
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 476b) Kohaku
from Dr. Stone (round 477) Kanroji
Misuri from Demon Slayer (round 480) Senku
from Dr. Stone (round 481) Homura
from Dr. Stone (round 486) Minami
Hokutozai from Dr. Stone (round 491) Nejire
from My Hero Academia (round 493) Yoru
Briar from Spy x Family (round 497) Kirari
Momobami from Kakegurui (round 501) Camie
from My Hero Academia (roudn 507) Noel
Niihashi from Burn the Witch (round 511) Arisa
Uotani from Fruits Basket (round 517) Keith
Claes from My Next Life as a Villainess (round 520) Alan
Stuart from My Next Life as a Villainess (round 521) Michiru
Kagemori from BNA (round 525) Mori
Jin from God of High School (round 530) Elaina
from Wandering Witch (round 538) Setsuna
from Hanyou no Yashahime (round 540) Seira
J Loyard from Noblesse (round 544) Tsuyu
Asui from My Hero Academia (round 549) Mii
from Bofuri (round 552) Treyni
from That Time I Got Reincarnated As a Slime (round 553) Hwa
Ryun form Tower of God (round 556) Celty
Sturluson from Durarara! (round 557) Noi
from Dorohedoro (round 558) Hitch
Dreyse from Attack on Titan (round 561) Maki
Zenin from Jujutsu Kaisen (round 563) Satoru
Gojou from Jujutsu kaisen (round 564) Momo
Yayorozu from My Hero Academia (round 568) Maou
from The Great Jahy Will Not Be Defeated (round 570) Draken
from Tokyo Revengers (round 575) Yukimaru
from Fena: Pirate Princess (round 581) Mirai
Kakehashi from Platinum End (round 586) Titan
from Takt Op. Destiny (round 591) Saria
from The Fruit of Evolution (round 592) Chateau
Dankworth from Love of Kill (round 595) Kasumi
Miwa from Jujutsu Kaisen (round 596) Nazuna
Nanakusa from Call of the Night (round 597) Umeko
Sawamura from Those Snow White Notes (round 599) Daki
from Demon Slayer (round 601) Yugiri
from Zombie Land Saga (round 606) Tengen
Uzui from Demon Slayer (round 611) Kaoru
Sakurayashiki from Sk8 The Infinity (round 612) Fiona
Frost from Spy x Family (round 616) Juri
from Heroines Run the Show (round 617) Ireena
Litz de Olhyde from The Greatest Demon Lord is Reborn as a
Typical Nobody (round 618) Rishia
Ivyred from The Rising of the Sheild Hero (round 620) Origami
Tobiichi from Date A Live (round 622) Sylvia
Sherwood from Spy x Family (round 624) Kisara
from Engage Kiss (round 626) Tomo
Aizawa from Tomo-chan is a Girl (round 630) Kousetsu
from Shinobi no Ittoki (round 631) Anna
Yamada from The Dangers in My Heart (round 633) Lucy
from Cyberpunk: Edgerunners (round 635) Runa
Shirakawa from Our Dating Story (round 636) Fern
from Frieren: Beyond Journey's End (round 637) Delta from Eminence in Shadow (round 638) Ryuu
Jusetsu from Raven of the Inner Palace (round 639) Samatoki
Aohitsugi from Hypnosis Mic (round 640) Curran
from Apparently, Disillusioned Adventurers Will Save the World (round
641) Monika from Spy Classroom (round 642) Annette from Spy Classroom (round 643) Maya Ikusaba from My One-Hit Kill Sister (round 644) Aki Hayakawa from Chainsaw Man (round 645) W from Arknights (round 646) Shirayuki Himeji from Liar Liar (round 647) Lexia Von Alceria from I Got a Cheat Skill in Another WOrld and Became Unrivaled in the Real World Too (round 648) Marika from Chillin' in my 30's after Getting Fired from the Demon King's Army (round 649) Zebiantes from Chillin' in my 30's after Getting Fired from the Demon King's Army (round 650) Minami Fuyuki from Hokkaido Gals are Super Adorable (round 651) Liza Luna from Too Cute Crisis (round 652) Amelia Rose from The Iceblade Sorcerer Shall Rule the World (round 653) Mahiru Shiina from The Angel Next Door Spoils Me Rotten (round 654) Villhaze from The Vexations of a Shut-In Vampire Princess (round 655) Elf from Uncle from Another World (round 656) Shiori Goshiki from A Galaxy Next Door (round 657) Doroka from The Kingdoms of Ruin (round 658) Sara Valestein from The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel - Nothern War (round 659) Lavian Winslet from The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel (round 660) Bheara from Danmachi (round 661) Lammis from Reborn as a Vending Machine (round 662) Nanao Hibiya from Reign of the Seven Spellblades (round 663) Yori Asanagi from Whisper Me a Love Song (round 664) Eumiella Dolkness from Villainess Level 99 (round 665) Leone from Reborn to Master the Blade (round 666) Himari Kino from Whisper Me a Love Song (round 667) Karane Inda from The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really, Love You (round 668) Miyo Saimori from My Happy Marriage (round 669) Asahi Amagami from Matchmaking of the Amagami Household (round 670) Noah Wynknight from Why Raeliana Ended Up at the Duke's Mansion (round 671) Petra Mille Hubarek from Sweet Reincarnation (round 672) Flay from Am I Actually the Strongest? (round 673) Ibara Ichijou from Ayaka (round 674) Yuzuriha from Hell's Paradise (round 675) Beatrix Amerhauser from Zom 100 (round 676) Shizuka Mikazuki from Zom1 100 (round 677) Hakari Hanazono from The 100 Girlfriends Who Really (x5) Love You (round 678) Hahari Hanazono from The 100 Girlfriends (round 679) Harley Quinn from Suicide Squad Isekai (round 680) Sheryl from Rebuild World (round 681) Carol from Rebuild World (round 682) Yuki Itose from A Sign of Affection (round 683) Shino Kiryuu from Girlfriend, Girlfriend (round 684)
Psychopuppet
Skadi
Dragenfelt from Monster Girl Doctor (round 537) Chiyo
from The Elder Sister Like One (round 537 gift from MaouSadao) Jun
Fudo from Devilman (round 539) Kyoko
Otonashi from Maison Ikkoku (round 538) Araya
Endo from Assault Lily Bouquet (round 540) Shiko
Murasame from Super HxEros (round 541) Nami
from One Piece (round 542a) Meika
Daihatsu from Punch Line (round 542b) Tazusa
Andou from Assault lily Bouquet (round 542c) Yaya
Fushiguro from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 543a) Nekomi
Nabeshima from Medaka Box (round 543b) Miriam
Hildegard von Gropius from Assault Lily Bouquet (round 544a) Ageha
from Rin-ne (round 544b) Kikaijima
Mogana from Medaka Box (round 545a) Kurokami
Medaka from Medaka Box (round 545b) Thi
Mai Yoshimura from Assault Lily Bouquet (round 546a) Rain
Mikamura from Mobile Fighter G Gundam (round 546b) Shalltear
Bloodfallen from Overlord (round 546c) Moyu
Mashima from Assault Lily Bouquet (round 547a) Tamaba
Satori from Armed Girl's Macheiavellism (round 547b) Wang
Yujia from Assault Lily Bouquet (round 548a) Mira
Yurizaki from Dimension W (548b) Kuo
Shenlin from Assault Lily Bouquet (round 549a) Krul
Tepes from Owari no Seraph (round 549b) Yuiko
Kurugaya from Little Busters (round 549b) Fumi
Futagawa from Assault Lily Bouquet (round 550a) Kuuko/Cthugha
from Nyaruko: Crawling with Love (round 550b) Risa
from Pokemon the Movie: The Power of Us (round 550c Elizabeth
Greenhough-Smith from Dimension W (round 551a) Charmy
Papittoson from Black Clover (round 551b) Nao
Sadatsuka from Food Wars (round 551c) Alka
from Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter
Town (round 552) Riho
Flavin from Suppose
a Kid from the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town (round 553) Marie
Azami from Suppose
a Kid from the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town (round 554) Selen
Hemein from Suppose
a Kid from the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town (round 555) Setsuna
from Redo of Healer (round 556) Moena
Wakakusa from Super HxEros (round 557) Mena
from Suppose a Kid from the
Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town (round 558) Phyllo
from Suppose a Kid
from the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town (round 559) Choline
Sterase from Suppose
a Kid from the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter Town (round 560) Mitsugu
Bamba from Vlad Love (round 561) Ilulu
from Miss Koboyashi's Dragon Maid S (round 562) Luhy
Distone from Nyaruko: Crawling with Love (round 563) Shiranui
Hansode from Medaka Box (round 564) Club
President from Don't Toy With Me, Miss Nagatoro (round 565) Jahy
from The Great Jahy Will Not Be Defeated (round 566) Marin
Kitagawa from My Dress-Up Darling (round 567) Rose
from Combatants Will Be Dispatched (round 568) Igarashi
Futaba from My Senpai is Annoying (round 569) Miku
Okazaki from Gal Gohan (round 570) Krebskulm
from How Not to Summon a Demon Lord (round 571) Rim
from Welcome to the Dungeon of Black Company (round 572) Fley
from Mother of the Goddess' Dormitory (round 573) Mineru
Wachi from Mother of the Goddess' Dormatory (round 574) Takane
Takamine from Please Put Them On, Takamine-san (round 575) Mithlim
Netherlant from Peter Grill and the Philosopher's Time (round
576) Kuroageha
from Mushibugyo (round 577) Lilith
from The Maid I Hired Recently is Mysterious (round 578) Mion
from Battle Game in 5 Seconds (round 579) (gifted to MaouSadao round 648) Yui
Saikawa from The Detective is Already Dead (round 580) Serene
Hozumi from Mother of the GOddess' Dormitory (round 581) Ririka
from Drugstore in Another World (round 582) Saki
Saki from Girlfriend, Girlfriend (round 583) Druj
from The Gerat Jahy Will Not Be Defeated! (round 584) Shifuna
Agato from Princess Connect Re:Dive (round 585) Miko
Yotsuya from Mieruko-chan (round 586) Natsumi
Kurobe from My Senpai is Annoying (round 587) Paula
from Drugstore to Another World (round 588) Altria
Grem from The Fruit of Evolution (round 589) Irina
Luminesk from Irina: The Vampire Cosmonaut (round 590) Hana
Yurikawa from Mieruko-chan (round 591) Mona
Tsukishiro from My Senpai is Annoying (round 592) Erika
Amano from A Couple of Cuckoos (round 593) Mafuyu
Hoshikawa from Blend-S (round 594) Yuria
Niguredou from Mieruko-chan (round 595) Ellis
Mcrene from The Fruit of Evolution (round 596) Somali
Longhaired from Boarding School Juliet (round 597) Louise
from The Fruit of Evolution (round 598) Loux
Krystas from The Dawn of the Witch (round 600) Sajuna
Inui from My Dress-Up Darling (round 601a) Shinju
Inui from My Dress-Up Darling (round 601a) Goddess
of Love and Beaury from With a Fogie Reincarnated as a Pretty
Fantasy Girl (round 601b) Hinata
Tachibana from With
a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy Girl (round 601b) Lulune
from The Fruit of Evolution (round 601c) Reina
Aharen from Aharen Is Indecipherable (round 601c) Chiaki
Ichihara from Breasts are My Favorite Things in the World
(round 601d) Hana
Harumi from Breasts are My Favorite Things in the World
(round 601d) Echidna
from I'm Quitting Heroing (round 601e) Holt
from Dawn of the Witch (round 601e) M1918
from Girls Frontilne (round 601f) Model
SP47 from Girls Frontline (round 601f) M500
from Girls Frontline (round 601g) Five-SeveN
from Girls Frontline (round 601g) Reo
Korogi from Ayakashi Triangle (round 602) Menou
from The Execution and Her Way of Life (round 603) Ilya
Ornstein from Pirincess Connect (round 604) Tsugumi
Hattori from Orient (round 605) Sachi
Umino from A Couple of Cuckoos (round 606) Hiro
Segawa from A Coupe of Cuckoos (round 607) Kuuka
Tomi from Princess Connect (round 608) Akari
Tokitou from The Executioner and Her Way of Life (round 609) Shinobu
Kamiki from Princess Connect (round 610) Akari
Kazemiya from Princess Connect (round 611) Yori
Kazemiya from Princess Connect (round 612) Anna
Hiiragi from Princess Connect (round 613) Roxanne
from A Harem in a Fantasy World Labyrinth (round 614) Momo
from The Executioner and Her Way of Life (round 615) Ashuna
from The Executioner and Her Way of Life (round 616) Micchon
Shikimori from Shikimori's Not Just a Cutie (round 617) Mitsuki
Ooshiro from Aharen is Indecipherable (round 618) Toubaru-sensei
from Aharen is Indecipherable (round 619) Yui
Hachimitsu from Shikimori's Not Just a Cutie (round 620) Noriko
Issun from Onipan (round 621) Anna
Houjou from Love After World Domination (round 622) Hikage
from Senran Kagura (round 623) Retzel
from Prima Doll (round 624) Vermeil
from Vermeil in Gold (round 625) Urushi
Yaotome from When Will Ayumu Make His Move? (round 626) Elda
from Otaku Elf (round 627) Chisato
Nishikigi from Lycoris Recoil (round 628) Akira
Asai from Call of the Night (round 629) Sakurako
Mikage from When Will Ayumi Make His Move? (round 630) Ecute
from Dropkick on My Devil (round 631) Myako
Izumo from Princess Connect! Re:Dive (round 632) Oboro
Shintou from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 633) Elianna
Bernstein from Bibliophile Princess (round 634) Persephone
I from Dropkick on My Devil (round 635) Kabura
Honda from Call of the Night (round 636) Anko
Uguisu from Call of the Night (round 637) Sherry
from Harem in the Labyrinth of Another World (round 638) Rutina
from Harem in the Labyrinth of Another World (round 639) Sakura
from Urusei Yatsura (round 640) Ranko
Mannen from Akiba Maid War (round 641) Yumechi from Akiba Maid War (round 642) Zoya from Akiba Maid War (round 643) Akari Watanabe from More than a Married Couple, but Not Lovers (round 644) Shiipon from Akiba Maid War (round 645) Benten from Urusei Yatsura (round 646) Oyuki from Urusei Yatsura (round 647) Runa from Beast Tamer (round 648) Lilia Saijo from Pole Princess (roudn 649) Karen Inukai from My Life as Inukai-san's Dog (round 650) Usagi Tsukishiro from My Life as Inukai-san's Dog (round 651) Mike Nekotani from My Life as Inukai-san's Dog (round 652) Amano Lilysa from 2.5 Dimensional Seduction (round 653) Komori from The Ice Guy and His Cool Female Colleague (round 654) Terakomari Gandesblood from The Vexations of a Shut-In Vampire Princess (round 655) Kaede Hozuki from Onimai: I'm Now Your Sister (round 656) Rochka from Ayakashi Triangle (round 657) Hayase Nagatoro from Don't Toy With me, Miss Nagatoro (round 657 gift from MaouSadao) Lilyza from Handyman Saitou in Another World (round 658) Misaki Nagatoro from Don't Toy with Me, Miss Nagatoro (round 659) Tiana from Ningen Fushin (round 660) Koito Koganei from Otaku Elf (round 661) Koma Sakuraba from Otaku Elf (round 662) Mitama from What God Does in a World Without Gods (round 663) Koyuzu Koganei from Otaku Elf (round 664) Shiori Katase from Story of a Small Senior in My Company (round 665) Kayo Majiba from Machimaho (round 666) Alural/Aruaru from KamiKatsu (round 667) Siluril/Shiruriru from KamiKatsu (round 668) Yolde from Otaku Elf (round 669) Bertrand from KamiKatsu (round 670) Dakini from KamiKatsu (round 671) Eve Callusleader from My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1 (round 672) Yui Yashiya from Rokudo's Bad Girls (round 673) Haira from Otaku Elf (round 674) Isuzu Koimari from Otaku Elf (round 675) Secelia Dote from Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury (round 676) Gaia from KamiKatsu (round 677) Naon Yuno from Chained Soldier (round 678) Hiiragi Utena from Gushing Over Magical Girls (round 679) Aya Rindou from Undead Girl Murder Farce (round 680) Filmina from Reborn as a Vending Machine (round 681) Shizuku Hasei from Undead Girl Murder Farce (round 682) Emily Brown from My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1 (round 683) Cecilia from Saint Cecilia and Pastor Lawrence (round 684) Mikari Tachibana from 2.5 Dimensional Sedcution (round 685)
Satellizer
el Bridget from Freezing (round 104) Elvy
Hadiyaht from RahXephon (round 105) Rider
from Fate/stay night (round 106) Madoka
Ayukawa from Kimagure Orange Road (round 107a) Raquel
Cassul from Scrapped Princess (round 107b) Zefris
from Scrapped Princess (round 108) Winia
Chester from Scrapped Princess (round 109) Pacifica
Cassul from Scrapped Princess (round 110) Yuki
Mori from Yamato: 2199 (round 111) Caster
from Fate/stay night (round 112) Prime
Miniser Yoko Kyabuki from Ghost in the shell: S.A.C. 2nd Gig
(round 113) (round 372) Rana
Linchen from Freezing (round 114) Chiffon
Fairchild from Freezing (round 115) Kaoru
Niimi from Yamato: 2199 (round 116) Akira
Yamamoto from Yamato: 2199 (round 117) Yuria
Misaki from Yamato: 2199 (round 118) Makoto
Harada from Yamato:2199 (round 119) Karina
Lyle from Tiger & Bunny (round 120) Erica
Blandelli from Campione! (round 121) Liliana
Kranjcar from Campione! (round 122) Ena
from Campione! (round 123) Yuri
Mariya from Campione! (round 124) KOS-MOS
from Xenosaga: The Animation (round 125) Mone
from Yumeria! (round 126) Starsha
Iscandar from Yamato: 2199 (round 127) Delta
from Words Worth (round 128) (gifted to OneWayDevil) Rena
from .hack//Legend of the Twilight (round 129) Anthy
Himemiya from Revolutionary Girl Utena (round 130) Melda
Deitz from Yamato: 2199 (round 131) Shizuku
Mizutani from My Little Monster (round 132) Suguha
Kirigaya from Sword Art Online (round 133)
(gifted
to OneWayDevil in round 264) Natsume
Asako from My Little Monster (round 134) Nina
from Words Worth (round 135) Catarina
Sforza from Trinity Blood (round 136) Hild
from Ah! My Goddesss (round 137) Jun
the Swan from Science Ninja Team Gatchaman (round 138) Akane
Isshiki from Vividred Operation (round 139)
(released in round 372) Kuyou
Senjou from Yumeria! (round 140) Airi
from Robotics;Notes (round 141) Aoi
Futaba from Vividred Operation (round 142) Frau
Koujiro from Robotics;Notes (round 143) Jean
Grey from X-Men Anime (round 144) Mio
Sakamoto from Strike Witches (round 145) Sakura
Matou from Fate/stay night (round 146) Minna-Dietlinde
Wilcke from Strike Witches (round 147) Sanya
V. Litvyak from Strike Witches (round 148) Miki
Saijo from Yamato: 2199 (round 149) Misaki
Senomiya from Robotics;Notes (round 150) Akiho
Senomiya from Robotics;Notes (round 151) Nae
Tennouji from Steins;Gate (round 152) Kusano
from Kusano (round 153) Kanata
Shinonome from AKB0048 (round 154) Chieri
Sono from AKB0048 (round 155) Miya
Asama from Sekirei (round 156) Yukino
Yukinoshita from My Teen Romanitc Comedy SNAFU (round 157) Shizuka
Hiratsuka from My Teen Romantic Comedy SNAFU (round 158) Alice
Maresato from High School of the Dead (round 159) Hinata
Hakamada from Ro-Kyu-Bu (round 160) Yoshino
from Date A Live (round 161) Yeti-chan
from Muromi-San by the Shore (round 162) Neneko
from Yumeria! (round 163) Kaori
Minato from Ro-Kyu-Bu! (round 164) Ai
Fuyuumi from Oreshura (round 165) Hajime
Ichinose from Gatchaman Crowds (round 166) Iona
from Arpeggio of Blue Steel (round 167) Takao
from Arpeggio of Blue Steel (round 168) Yurisha
Iscandar from Yamato: 2199 Yamato
from Arpeggio of Blue Steel (round 170) Izumiko
Suzuhara from Red Data Girl (round 171) Princess
Aura from Tenchi Muyo! War on Geminar (round 172) Granmamare
from Ponyo (round 173) (releaed in round 372) Xenovia
from High School DxD (round 174) Bayonetta
from Bayonetta: Bloody Fate (round 175)
(gifted
to OneWayDevil in round 399) Roxanne
Elipton from Freezing (round 176) Saki
Rukino from Valvrave the Liberator (round 177) Utsutsu
from Gatchaman Crowds (round 178) Yui
from Sword Art Online (round 179) Yukina
Himeragi from Strike the Blood (round 180) Myucel
Foaran from Outbreak Company (round 181) Asagi
Aiba from Strike the Blood (round 182) Prinesca
Yugiri from Polyphonica Crimson S (round 183) Sayaka
Kirasaka from Strike the Blood (round 184) Celia
Aintree from Walkure Romanze (round 185) Henrietta
from Log Horizon (round 186) Queen
from Girls of the Wild's (round 187) Masuzu
Natsukawa from Oreshura (round 188) La
Folia Rihavein from Strike the Blood (round 189) Knight
from Maoyu (round 190a) Minori
from Log Horizon (round 190b) Lenessia
from Log Horizon (round 191) Jeanne
Kaguya d'Arc from Nobunaga the Fool (round 192) Uka-no-Mitama-no-Kami
from Inari, Konkon, Koi Iroha (round 193) Nanami
Momozono from Kamisama Kiss (round 194) Natsuki
Minamiya from Strike the Blood (round 195) Shannon
Cassul from Scrapped Princess (round 196a) Kyosuke
Kasuga from Kimagure Orange Road (round 196b) Niko
from Adventures of the Galaxy Rangers (round 197) Chaika
Traban from Hitsugi no Chaika (round 198) Seri
Awashima from K (round 199) Urd
from Ah! Megamisama! (round 200) Akeno
Himejima from High School DxD (round 201) Elizabeth
Mably from Freezing (round 202) Hina
Yumihara from Buddy Complex (round 203) Asia
Argento from High School DxD (round 204) Yuko
Kanoe from Dusk Maiden of Amnesia (round 205) Princess
Nike Lemercier from The World is Still Beautiful (round 206) Lind
from Ah! My Goddess (round 207) Akari
Acura from Hitsugi no Chaika (round 20*) Erika
Chiba from The Irregular at Magic High School (round 209) Matabe
Goto from Hyakka Ryoran Samurai Girls (round 210) Tina
Sprout from Black Bullet (round 211) Fuse
Midori from Black Bullet (round 212) Lum
from Urusei Yatsura (round 213) Yukihime
Fugi from Nanana's Buried Treasure (round 214) Kaguya
Yamai from Date A Live II (round 215) Yuzuru
Yamai from Date A Live II (round 216) Kiyoko
Shimizu from Haikyu! (round 217) Hitomi
Gono from Rail Wars! (round 218) Silfy
Appleton from Argevollen (round 219) Mikage
Kiryuu from Series5Ranger (round 220) Falche,
The Variable Wand from Magicians Academy (round 221) Esdeath
from Akame ga Kill! (round 222) Cassandra
from Freezing (round 223) Yukari
Kohinata from Locodol (round 224) Frederica
from Hitsugi no Chaika (round 225) Irina
Shidou from High School DxD (round 226) Asseylum
Vers Allusia from Aldnoah.Zero (round 227) Saori
Suzushiro from Argevollen (round 228) Harumi
Sakuraba from Invaders of the Rokujyoma!? (round 229) Kiriha
Kurano from Invaders of the Rokujyoma!? (round 230) Sōji
Mitsuka from Gonna be the Twin-Tail!! (round 231) Kaori
Miyazono from your Lie in April (round 232) Levi
Kazama from Trinity Seven (round 233) Eleonora
Vitaria from Lord Marksman and Vanadis (round 234) Aika
Tsube from Gonna be the Twin-Tail!! (round 235) Erina
Shindo from Gonna be the Twin-Tail!! (round 236) Sofya
Obertas from Lord Marksman and Vanadis (round 237) Tomoyo
Kanzaki from When Supernatural Battles Become Commonplace
(round 238) Yui
Furukawa from In Search of the Lost Future (round 239) Neito
from Yumeria! (round 240) Gasper
Vladi from High School DxD (round 241) Twoearle
from Gonna be the Twin-Tail! (round 242) Mikoto
Sakuragawa from Gonna be the Twin-Tail! (round 243) Yuki
Nonoka from The Testament of Sister New Devil (round 244) Julie
Sigtuna from Absolute Duo (round 245) Ryou
Machiro from Gourmet Girl Graffiti (round 246) Salamandinay
from Cross Ange (round 247) Rossweisse
from High School DxD Born (round 248) Lisa
Highwlker from Unlimited Fafnir (round 249) Elena
Arshavina from Seiken Tsukai no World Break (round 250) Yamato
from Kantai Collection (round 251) Noel
from Celestial Method (round 252) Angela
Johnson from Seiken Tsukai no World Break (round 253) Zest
from The Testament of Sister New Devil (round 254)
(gifted
to OneWayDevil in round 263) Ezekiel
from Maria, The Virgin Witch (round 255) Carrera
from Viper GTS (round 256) Yurika
Nijino from Invaders of the Rokujyoma!? (round 257) Kumiko
Oumae from Sound! Euphonium (round 258) Rieze
from Log Horizon (round 259) Miia
from Monster Musume (round 260) Centorea
Shianus from Monster Musume (round 261) Shaa-tan
from Etotama (round 262) Ruby
Tojo from Rosario + Vampire (round 263 gift from OneWayDevil) Riko
Kurahashi from Love Lab (round 263) Tomoyo
Daidouji from Cardcaptor Sakura (round 254 replacement) Haruna
from Arpegio of Blue Steel (round 264 gift from OneWayDevil) Sabella
from Yamato: 2199 (round 264) Piyo-tan
from Etotama (round 133 replacement) Bishamonten
from Noragami (round 265) Shizuku
Sangō from Kampfer (round 266) Ryu
Lion from Danmachi (round 267) Teletha
"Tessa" Testarossa from Full Metal Panic! (round 268) (gifted
to Newshawk in round 327) Tionisia
from Monster Musume (round 269) Miharu
Mitsuka from Gonna be the Twin-Tail!! (round 270) Rory
Mercury from GATE (round 271) Anna
Nishikinomiya from Shimoseka (round 272) Shino
Kuribayashi from GATE (round 273) Tsubaki
Amamiya from God Eater (round 274) Mizuki
Sera from Classroom Crisis (round 275) Ui
Wakana from My Wife is the Student Council President (round
276) Iris
Shirasaki from Classroom Crisis (round 277) Mutsuki
Nakano from Danchigai (round 278) Kagari
from Ushio & Tora (round 279)Mikari Tachibana Chizuru
Minamoto from Kanokon (round 280) Feena
Fam Earthlight from Brither Than the Dawning Blue (round 281) Ludmilla
Lourie from Lord Marksman and Vanadis (round 282) Lapis
from Anti-Magic Academy (round 283) Kuon
from Utawarerumono (round 284) Emi
Kino from Concrete Revolutio (round 285) Kikko
Hoshino from Concrete Revolutio (round 286) Yachi
Hitoka from Haikyu! (round 287) Yoriko
Sudo from Lance N' Masques (round 288) Haruka
Nogizaki from Nogizaki Haruka no Himitsu (round 289) Yukari
Kamishiro from Nogizaki Haruka no Himitsu (round 290) Mayuko
Inoue from Ushio & Tora (round 291) Liala
from The Testament of Sister New Devil (round 292) Reina
Izumi from Myriad Colors Phantom World (round 293) Koito
Minase form Myriad Colors Phantom World (round 294) Athena
from Luck & Logic (round 295) Irisdina
Bernhard from Schwarzesmarken (round 296) Ando
Teruha from Girls Beyond the Wasteland (round 297) Darkness
from KonoSuba (round 298) Ruru
from Myriad Colors Phantom World (round 299) Sachiko
Fujinuma from Erased (round 300) The
Villkiss from Cross Ange (round 301) Nanoko
Usami from Locodol (round 302) Emil
from Hundred (round 303) Yoruka
Kirihime from Undefeated Bahamut Chronicle (round 305) Elizaveta
Fomina from Lord Marksman and Vanadis (round 306) Raimu
Kawasaki from Bakuon! (round 307) Claire
Harvey from Hundred (round 308) Rias
Gremory from High School DxD (Rescued from SpaceCobraJoe) Jesus
from Bakuon! (round 309) Riza
Hawkeye from Fullmetal Alchemist (Rescued from ShawnMerrow) Yui
Saito from And you thougth there is never a girl online?
(round 310) Sinon
from Sword Art Onine (Rescued from Shakujou) Liddy
Steinberg from Hundred (round 311) Meiko
Honma from Anohana (Rescued from Mystic) Arcadia
Aoi from Freezing (round 312) Kobato
Hasegawa from Hagenai (Rescued from Kyoya) Anne
Hinakoizumi from Anne Happy (round 313) Eris
from Cat Planet cuties (Rescued from ShawnMerrow) Bhotan
Kumegawa from Anne Happy (round 314) Reina
Kousaka from Sound! Euphonium (Rescued from fromtheashes) Ruri
Habarigaoka from Anne Happy (round 315) Nepgear
from Hyperdimension Neptunia (Rescued from Kyoya) Takami
Karibuchi from Brave Witches (round 316) Anjo
Naruko from Anohana (Rescued from Mystic) Kodairu-Sensei
from Anne Happy (round 317) Mizore
Shirayuki from Rosario + Vampire (Rescued from ShawnMerrow) Anzu
Shiina from Flying Witch (round 318) Yuinshiel
Asteria from Regalia (round 319) Yatorishino
Igsem from Alderamin on the Sky (round 320) Mato
Katori from Amanchu (round 321) Chamille
Kitra Katvarnmaninik from Alderamin on the Sky (322) Hifumi
Takimoto from New Game! (round 323) (gifted
to Hornet65 in round 325b) Velvet
Crowe from Tales of Zestiria the X (round 324) Kotori
Lida from Sweetness and Lightning (round 325a) Chaika
Bhodan from Chaika the Coffin Princess (round 325b) Vivi
Holopainen from Chaika the Coffin Princess (round 325b) Ranma
Saotome from Ranma 1/2 (round 325c) Planet
Iscandar from Yamato: 2199 (round 325d) Reiri
Hida from Hybrid x Heart (round 326) Julia
Bardera from The Fruit of Grisaia (round 327) Futaba
Ooki from Amanchu! (round 268 replacement) Ai
Ninomiya from Amanchu (round 328) Matoi
Sumeragi from Matoi, The Sacred Slayer (round 329) Granat
Needakitta from Tales of Wedding Rings (round 330) Krystal
Novaty Nokanatika from Tales of Wedding Rings (round 331) Luciela
Haruka from Matoi, The Sacred Slater (round 332) Ibaraki
Doji from Onigiri (round 333) Papika
from Flip Flappers (round 334) Shamsiel
Shahar from Kyonyu Fantasy (round 335) Akkiko
Tachibana from Anime de Training (round 336) Clarus
Tonitrus from Matoi the Sacred Slayer (round 337) Yuma
Kusanagi from Matoi, The Sacred Slayer (round 338) Kiki
Seiran from Snow White with the Red Hair (round 339) Chidori
from Ninja Girl and Samurai Master (round 340) Kitsunemen
no Onna from Kiitaro's Yokai Picture Diary (round 341) Yuki-Musume
from Kiitaro's Yokai Picture Diary (round 342) Bind
from Hand Shakers (round 343a) Riri
from Hand Shakers (round 343b) Kodama
from Hand Shakers (round 343c) Shiki
Mori from Minami Kamakura High School Girls Cycling Club
(round 344) Sakie
Saito from Interviews with Monster Girls (round 345) Hikari
Takanashi from Interviews with Monster Girls (round 346) Katalina
from Granblue Fantasy (round 347) Vignette
April Tsukinose from Gabriel Dropout (round 348) Mirage
Farina Jenius from Macross Delta (round 349) Mikumo
Guynemer from Macross Delta (round 350) Nina
Mikhailovna Pavlova from elDLIVE (round 351) Senes
Lur Giat from Scrapped Princess (round 352) Eirote
Borchard from Scrapped Princess (round 353) Sandy
McDougal from MInami Kamakura High School Girls Cycling Club
(round 354) Viktoriya
Ivanovna Serebryakov from Saga of Tanya the Evil (round 355) Yawara
Inokuma from Yawara (round 356) Airi
Katagiri from Erased (round 357 gift from OneWayDevil) Sistine
Fibel from Akashic Records of Bastard Magic Instructor (round
357) Shampoo
from Ranma 1/2 (Rescued from ShawnMerrow) Zero
from Grimoire of Zero (round 358) Sanae
Kashimura from
Alice and Zouroku (round 359) Celica
Arfonia from Akashic Records of Bastard Magic Instructor
(round 360) Shizuku
Ichijo from Alice and Zouroku (round 361) Re=L
Rayford from Akashic Record of Bastard Magic Instructor
(round 362) Riviera
Ljos Alf from Danmachi Sword Oratoria (round 363) Chiwa
Harusaki from Oreshura (round 364) Filvis
Chalia from Swrod Oratoria (round 365) Eru
Chitanda from Hyouka (round 366) Anna
Kushina from K (round 367) Lyria
from Granblue Fantasy (round 368) Narmaya
from Granblue Fantasy (round 369) Alette
from Restaurant to Another World (round 370) Sarah
Gold from Restaurant to Another World (round 371) Saaphir
Maasa from
Tales of Wedding Rings (round 372) Nephrites
Lomka from
Tales of Wedding Rings (round 372) Amber
Indonokkan from Tales of Wedding Rings (round 372) Dorothy
from Princess Principal (round 373) Shizuku
Hanaoka from Welcome to the Ballroom (round 374) Milliela
Stanfield from Eden of Grisaia (round 375a) Stephanie
Dola from No Game No Life (Rescued from Kyoya) Chise
Todo from Princess Principal (round 375b) Princess from Princess
Principal (round 375c) Roko
Kuroki from Action Heroine Cheer Fruits (round 375d) Kaname
Buccaneer from Macross Delta (round 375e) Makina
Nakajima from
Macross Delta (round 375f) Reina
Prowler from Macross Delta (round 375g) Reyja
Wion from Macross
Delta (round 375h) Beatrice
from Princess Principal (376) Alicetaria
February from Recreators (377) Ellis
Valentine from Godannar (round 378) Yumina
Urnea Belfast from In Another World with my Smartphone (round
379) Riko
from Made in Abyss (round 380) Ryoko
Hakubi from Tenchi Muyo (round 381) Sasami
from Tenchi Muyo (round 382) Fox
Saber Kiri from Konohana Kitan (round 383) Satsuki
from Konohana Kitan (round 384a) Yuzu
from Konohana Kita (round 384b) Susumu
Kodai from Yamato 2199 (round 384c) Space
Battleship Yamato from Yamato 2199 (round 384d) Misaki
Nagai from Two Car (round 385) Chiyuki
Shohara from Two Car (round 386) Chisato
Mizusawa from Love is Like a Cocktail (round 387) Titania
from Ancient Magus' Bride (round 388) Sawako
Yamanaka from K-On (round 389) Diane
from Seven Deadly Sins (round 390) Mizuki
Takase from Comic Party (round 391) Schwi
from No Game, No Life (round 392) Yuuna
Yunohana from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 393) Valentina
Glinka Estes from Lord Marksman and Vanadis (round 394) Sariel
from The Seven Heavenly Virtues (round 395) Siluca
Meltes from Record of Grancrest War (round 395) Aisela
from Record of Grancrest War (round 396) Lacia
from Beatless (round 397) Mikochi
from Hakumei & Mikochi (round 398) Emma
from Record of Grancrest War (round 399) Luna
from Record of Grancrest War (round 175 replacement) Arisa
Tachibana from Death March to the Parallel World Rhapsody
(round 400) Eiko
Tokura from Slow Start (round
401) Maria
Inomata from School Babysitters (round 402) Shion
Kyozuka from Slow Start (round
403) Kaika
Kiyotaki from The Ryo's Work is Never Done (round 404) Kokoro
from Darling in the Franxx (round 405) Margaret
Odius from Record of Grancrest War (round 406) Scathach
from Fate/Grand Order (round
407) Alexandra
Margritte from Tada Never Falls in Love (round 408) Teresa
Wagner from Tada Never Falls in Love (round 409) Silence
Suzuka from Uma Musume (round
410) Asirpa
from Golden Kamuy (round 410) Hinaka
Hasegawa from Tada Never Falls in Love (round 410) Hitomi
Mishima from Hinamatsuri (round 411) Suzuran
from Kakuriyo Bed and Breakfast for Spirits (round 412) Captain
Cha from Amanchu (round 413) Hikari
Kohinata from Amanchu (round 414) Morion
Ravri Nokanatika from Tales of Wedding Rings (round 415) Rise
from Alice or Alice (round 416) Airi
from Alice or Alice (round 417) Shiori
Kaidai from Beatless (round 418) Mejiro
McQueen from Uma Musume (round 419) Ramius
Dreissen from Evenicle (round 420) Aoi
Mashiro from Holmes of Kyoto(round 421) Erena
Fujisawa from Hanebad! (round 422) Nonko
Arahabaki from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 423) Sagiri
Ameno from Yuuna and the Haunted Hot Springs (round 424) Macrophage
from Cells at Work(round 425) La
Hire from Ulysses (round 426) High
Elf Archer from Goblin Slayer (round 427) Marissa
Thomas from Harukana Receive (round 428a) Sword
Maiden from Goblin Slayer (round 428b) Hazuki
Sakurazaka from Haruka Nogizaka's Secret (round 428b) Daisuke
Shima from Yamato: 2199 (round 428c) The
C-Ball from Princess Principal (round 428d) Alice
Zuberg from Sword Art Online (round 429) Gazelle
from Princess Principal (round 430) Evelyn
Celebrian from Youkoso! Sukebe Elf no Mori e (round 431) Mai
Sakurajima from Seishun Buya Yaro (round 432) Tsubame
Kamoi from UzaMaid! (round 433) Yuki
Hazomon from Release the Spyce (round 434) Beelzebub
from As Miss Beelzebub Likes (round 435) Reone
from Conception (round 436) Hasuki
Komai from Boarding School Juliet (round 437a) Juliet
Persia from Boarding School Juliet (round 437b) Kouka
from Beatless (round 437c) Kumagoro
from Uzamaid (round 437d) Sargatana
from As Miss Beelzebub Likes (round 437e) Ohime
from Amanchu (round 437f) Zeke
from High School of the Dead (round 438) Female
Knight from Goblin Slayer (round 439) Sortiliena
Serlut from Sword Art Online (round 440) Saki
Toudo from Space Battleship Yamato: 2202 (round 441) Clare
McFadden from Brave Soul (round 442) Alicia
McFadden from Brave Soul (round 443) Marine
from Brave Soul (round 444) Ruby
from Brave Soul (round 445) Carrol
from Brave Soul (round 446) Shiki
Ryouji from The Garden of Sinners (round 447) Ellinore
Seiran from ENDRO! (round 448) Yulia
Chardiet from ENDRO! (round 449) Eagle
from Girly Air Force (round 450) Gripen
from Girly Air Force (round 451) Fai
Fai from ENDRO!
(round 452) Mei
from ENDRO! (round 452) Princess
Rona from ENDRO! (round
452) Toko
Aozaki from The Garden of Sinners (round 453) Asuka
Otori from Magical Girl Spec-Ops Asuka (round 454) Phantom
from Girly Air Force (round 455) Ai
Hayasaka from Kaguya-sama Love is War (round 456) Hanna
from Mysteria Friends (round 457) Sonata
from Bermuda Triangle (round 458) Zara
from The Magnificent Kotobuki (round 459) Reona
from The Magnificent Kotobuki (round 460) Nezuko
Kamado from Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (round 461) Sizilien
von Klode from The Wiseman's Grandchild (round 462) Makomo
from Demon Slayer: Kmetsu no Yaiba (round 463) Akio
Fudo from Trinity Seven (round 464) Shiro
from The Helpful Fox Senko-san (round 465) Veronica
Thorne from Fairy Gone (round 466) Yuri
Carlton from Wiseman's Grandchild (round 467) Tamayo
from Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (round 468) Michiko
Ooji from Tamako Market (round 469) Kamuri
Sengoku from Slow Start (round 470) Skuld
from Oh! My Goddess (round 471) Hilda
from Cross Ange (round 472) Ayu
from Maou-sama Retry! (round 473) Tilarna
Exedelica from Cop Craft (round 474) Therese
Alexandrite from Rising of the Shild Hero (round 475 gift
from OneWayDevil) Myura
from Isekai Cheat Magician (round 475) Gray
from The Case Files of Lord El-Melloi II (round 476a) Remiya
from Isekai Cheat Magician (round 476b) Add
from The Case Files of Lord El-Melloi II (round 477) Momo
Chiyodo from The Demon Girl Next Door (round 478) Hime
from Princess Resurrection (round 479a) Reiri
Kamura from Princess Resurrection (round 479b) Panty
Anarchy from Panty & Stocking with Garterbelt (round
479b) Wolf
Flakken from Yamato: 2199 (round 479c) Bokuto
Precinct from You're Under Arrest! (round 479d) Luviagelita
Edelfelt from The Case Files of Lord El Melloi II (round 480) Charlotte
Elistain from Isekai Cheat Magician (round 481) Mari
Tsubakihara from Master Piece The Animation (round 482) Nina
Tsubakihara from Master Piece The Animation (round 483) Muromi
from Muromi-san on the shore (round 484) Levia-chan
from Muromi-san on the Shore (round 485) Rikka
Isurugi from Black Fox (round 486) Natsuke
Saotome from Val x Love (round 487) Enterprise
from Azure Lane (round 488) Miki
Kashihara from Qualiaffordance (round 489) Ana
from Fate Grand Order (round 490) Ishtar
from Fate Grand Order (round 491) Ereshkigal
from Fate Grand Order (round 492) Quetzalcoatl
from Fate Grand Order (round 493) Seira
A Senga from Love x Holic Miwaku no Otome to Hakudaku Kankei
(round 494) Ushiwakimaru
from Fate Grand Order (round 495) Gorgon
from Fate Grand Order (round 496) Kuon
Aoe from Love x Holic (round 497) Suzuku
Kijou from Love x Holic (round 498) Maple
from Nekopara (round 499) Hikari
from Sekirei (round 500a) Nemesis
from Infinite Dendrogram (round 500b) Ray
Starling from Infinite Dendrogram (round 500b) Chocola
from Nekopara (round 500c) Vanilla
from Nekopara (round 500c) Hibiki
Tokai from Vandread (round 500d) Dita
Liebely from
Vandread (round 500d) Meia
Gisborn from
Vandread (round 500d) Jura
Basil Elden from
Vandread (round 500d) The
Nirvana from Vandread (round 500d) Azuki
from Nekopara (round 501) Cinnamon
from Nekopara (round 502) Shigure
Minaduki from Nekopara (round 503) Lulu from Death march to the Parallel World Rhapsody (round 504 gift from OneWayDevil) Lucie
Menelumia from Youkoso! Sukebe Elf no Mori e (round 505) Eri
from My Hero Academia (round 506) Beatrice
from Re:ZERO (round 507) Peorth
from Ah Megamisama! (round 508) Princess
Chartreux Westia from Boarding School Juliet (round 509) Suzu
from Kiitaro's Yokai Picture Diary (round 510) Kan'u
Unchou from Ikki Tousen (round 511) Hime
Goto from Kakushigoto (round 512) Kokkoro
from Princess Connect! (round 513) Karyl
from Princess Connect! (round 514a) Sophia
Ascard from My Next Life As a Villainess (round 514b) Hibiki
from Sekirei (round 514c) Princess
Pecorine from Princess Connect! (round 514d) Kuro
from Restaurant to Another World (round 514e) Aka
no Joou from Restaurant to Another World (round 514f) Ren
from DearS (round 514g) Miu
from DearS (round 514h) Mizuki
Shibata from The Irregular at Magic High School (round 515) Yuna
Tsubakihara from Master Piece the Animation (round 516) Maria
Campbell from My Next Life as a Villainess (round 517) Akira
E. Ferrari from Aria the Animation (round 518) Shiori
from Princess Connect Re: Dive (round 519) Hatsune
from Princess Connect Re: Dive (round 520) Celis
Reinhardt from The Testament of Sister New Devil (round 521) Shizune
Hoshino from Princess Connect Re: Dive (round 522) Akira
Mosakuji from Princess Connect Re: Dive (round 523) Saphentite
Neikes from Monster Girl Doctor (round 525) Liu
Lilly from The Journal of the Mysterious Creatures (round 526) Vivian
from The Journal of the Mysterious Creatures (round 527) Chloe
Love from Ghost Reaper Girl (round 528) Piglette
Pancetta from Peter Grill and the Philosopher's Time (round
530) Yui
Takamura from Muv-Luv Alternative (round 532) Roka
Shibasaki from D-Frag (round 533) The
Arcadia from Space Pirate Captain Harlock (round 534e) Cryska
Barchenowa from Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (round 536) Satella
from Re:Zero (round 538) Irisviel
von Einzbern from Fate/Zero (round 539) Welanna
from By the Grace of the Gods (round 541) Hakufu
Sonsaku from Ikki Tousen (round 542a) R.
Dorothy Wainwright from The Big O (round 542b) Miya
Catt from By the Grace of the Gods (round 452c) Angelise
Ikuruga Mitsurugi from Cross Ange (round 543a) Mizelia
from By the Grace of the Gods (round 543b) Myne
Arai from Toppu GP (round 545) Saber/Artoria
Pendragon from Fate/stay night Elletear
Lou Nebulis IX from Our Last Crusade or the Rise of a New
World (round 548) Mitsuki
Nase from Beyond the Boundary (round 549) Miyako
Muguruma from Warlords of Sigdrifa (round 550a) Sonoka
Watarai from Warlords of Sigdrifa (round 550b) Lancer
/ Altira Pendragon from Fate Grand Order: Divine Realm of the
Round Table Camelot (round 551) Kanon
Kanase from Strike the Blood (round 552) Sarariya
Tsuleu Arte Cowen from Log Horizon (round 553) Suphia
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 554) Minami
Nanami from Bottom Tier Character Tomozaki-kun (round 555) Sylphiette
from Mushoku Tensei (round 556) Ghislaine
from Mushoku Tensei (round 557) Alpha
from The Eminence in Shadow (round 558) Aoi
Hinami from Bottom Tier Character Tomozaki-kun (round 559) Roxy
Migurdia from Mushoku Tensei (round 560) Eris
Boreas Greyrat from Mushoku Tensei (round 561) Mercelida
Ygvar from Astarotte's Toy (round 562) Porhelga
Svarthaeo from Astarotte's Toy (round 563) Alice
Kisaragi from Combatants Will Be Dispatched (round 564) Snow
from Combatants Will Be Dispatched (round 565) Fanis
Laminitus from How Not to Summon a Demon Lord Omega (round
566) Heine
from Combatants Will Be Dispatched (round 567) Yukime
from The Eminence in Shadow (round 568) Beta
from The Eminence in Shadow (round 569) Meme
Towa from Ground Control to Psychoelectric Girl (round 571) Erio
Towa from Ground Control to Psychoelectric Girl (round 572) Nagisa
Natsunagi from The Detective is Already Dead (round 578) Tomoe
from Tsukimichi: Moonlit Fantasy (round 579) Mio
from Tsukimichi: Moonlit Fantasy (round 580) Tomoe
Inui from How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom (round 581) Aisha
Udgard from How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom (round 582) Karin
from Fena: Pirate Princess (round 583) Frey
from My Next Life as a Villainess (round 584) Albis
from That Time I Got Reincarnated as a Slime (round 585) Cayna
from In the Land of Leadale (round 586) Aishia
from Seirei Gensouki (round 587) Mira
Suou from World's End Harem (round 588) Adelheid
II from Restaurant to Another World (round 589) Juna
Doma from How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom (round 591) Amelia
Rosequartz from My Status as an Assassin Obviously Exceeds
the Hero's (round 592) Gracefeel
from The Faraway Paladin (round 593) Christina
Morgan from Princess Connect: Re:Dive (round 594) Yarandrala
from Banished from the Hero's Party (round 595) Elinalise
Dragonroad from Mushoku Tensei (round 596) Maetel
from Galaxy Express 999 (round 601) Aleksandra
Ivanovna Pokryshkin from Brave Witches (round 607) Makoto
Aki from Princess Connect (round 608) Mimi
Akane from Princess Connect (round 609) Rei
Shijo from Princess Connect (round 611) Mummy
from Miss Kuroitsu from the Monster Development Department (round 612) Shutina
from I'm Quitting Heroing (round 614) Yurei-chan
from Miss Shachiku and the Little Baby Ghost (round 615) Olivia
vel Vine from The Greatest Demon Lord is Reborn as a Typical
Nobody (round 616) Eve
Reese from Redo of Healer (round 616 gift from MaouSadao) Bond
Forger from Spy x Faimly (round 617) Mukuro
Hoshimiya from Date A Live (round 618) Eclair
Seyaette from The Rising of the Shield Hero (round 619) Myako
from Miss Sachiku and the Little Baby Ghost (round 620) Fa
from RPG Real Estate (round 621) Tokai
Teio from Uma Musume (round 622) Raph-chan
from The Rising of the Shield Hero (round 623) Gobuko
Nggeill from Peter Grill and the Philosopher's Time (round
625) Kotone
from RPG Real Estate (round 626) Takina
Inoue from Lycoris Recoil (round 627) Melfina
from Black Summoner (round 628) Rose
Oriana from The Eminence in Shadow (round 629) Sera
Baal from Black Summoner (round 630) Ellen
Bonnefoi from Parallel World Pharmacy (round 631) Efil
from Black Summoner (round 632) Otome
Okunomiya from PrimaDoll (round 633) Shis
from Utawarerumono: Mask of Truth (round 634) Atuy
from Utawarerumono (round 637) Kyouka
Hikawa from Princess connect Re: Dive (round 638) Nada
from Smile of the Arsnotoria (round 639) Sasha
from Yamato: 2205 (round 640) Tania from Beast Tamer (round 642) Kate Starven from Management of a Novice Alchemist (round 643) Zest from Testament of Sister New Devil (round 643 gift from OneWayDevil) Mary from Princess Principal (round 644) Florence Nightingale from Fate Grand Order (round 645) Amane Suou from The Fruit of Grisaia (round 645 gift from OneWayDevil) Hiroe Hannen from Slow Start (round 648) Misogi Hidoka from Princess Connect Re: Dive (round 651) Lieselotte Reifenstahl from Endo & Kobayashi Live (round 653) Yifa from The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another World (round 654) Inglis Eucus from Reborn to Master the Blade (round 655) Yuki-Onna from In/Spectre (round 656) Miyabi Saionji from By the Grace of the Gods (round 657) Tsurugi from Giant Beasts of Ars (round 658) Laidy the Hero from Chillin' In my 30's After Getting Fired From the Demon King's Army (round 659) Princess Ririha from Kaina and the Great Snow Sea (round 660) The Elder from Tales of Wedding Rings (round 661) Ya from Farming Life in Another World (round 663) Kilmaria from My One Hit Kill Sister (round 666) Meimi Haneoka from Saint Tail (round 667) Seira Mimori from Saint Tail (round 668) Ruler from Fate/Apocrypha (round 668 gift from OneWayDevil) Mio Kisaki from Walkura Romanze (round 669 gift from OneWayDevil) Ranna Himawari from Rokudo's Bad Girls (round 669) Velvet from Bofuri (round 128 replacement) Dezas from Summoned to Another World for the Second Time (round 670) Dame Ansley froom Why Raeliana Ended Up At the Duke's Mansion (round 673) Kuon from My One Hit Kill Sister (round 676) Frieren from Frieren: Beyond Journey's End (round 678) Night from I Gained a Cheat Skill in Another World, and Became Unrivaled in the Real World Too (round 679) Ariel Anemoi Asura from Mushoku Tensei (round 680) Michela McFarlane from Reign of the Seven Spellbaldes (round 681) Hulemy from Reborn as a Vending Machine (round 683) Queen Shalashade from In the Land of Leadale (round 684) Kaede Tamamo from A Warrior Exiled by the Hero and his Lover (round 685)
Anna
Aoi Saruwatari from Godannar (round 14a) Canaan
from Canaan (round 17) Duke
Togo from Golgo 13 (round 8) Kirika
Yuumura from Noir (round 10) Kiriko
Aoi from
Godannar
(round 14b) "Minnie"
May Hopkins from Gunsmith Cats (round 9) Meg
from Burst Angel (round 12) Misaki
Kureha from Divergence Eve/Misaki Chronicles (round 15) Mylene
Hoffman from 009-1 (round 6) Rally
Vincent from Gunsmith Cats (round 7) Rushuna
Tendo from Grenadier (round 11) Saeko
Busujima from High School of the Dead (round 18) Sei
from Burst Angel (round 19) Shizuru
Fujimura from Godannar (round 13) Yohko
Mano from Devil Hunter Yohko (round 16) Risty
from Queen's Blade (round 20a) Reina
from
Queen's Blade (round 20b) Dante
from Devil May Cry (round 20c) Tomoe
from
Queen's Blade (round 20d) Ishu
Benikawa from Xam'd: Lost Memories (round 21) Lyuze
from Casshern Sins (round 22) Margery
Daw from Shakugan no Shana (round 23) Liang
Qi from Canaan (round 24) Carmen
99 from Gun×Sword (round 25) Jubei
Yagyu from
Hyakka Ryouran Samurai
Girls (round 26) Chikane
Himemiya from Destiny of the Shrine Maiden/Kannazuki no Miko
(round
27) Himeko
Kurusugawa from Destiny of the Shrine Maiden/Kannazuki no
Miko
(round 27) Sen
Tokugawa from Hyakka Ryouran Samurai Girls (round 28) Yoshinari
Hattori Hanzo from Hyakka
Ryouran Samurai Girls (round 29) Rei
Tachibana from Pani Pony Dash (round 30) Mizuki
Tachibana from Gravion/Gravion Zwei (round 31) Sawa
from Kite (round 32) Monaka
Noguchi from Kite Liberator (round 33) Gally/Alita
from Battle Angel (round 34) Naomi
Armitage from Armitage III (round 35) Rukia
Kuchiki from Bleach (round 36) Tokiko
Tsumura from Buso Renkin (round 37 gift from Mystic) Ginrei
Hanken from Giant Robo: The Day the Earth Stood Still (round
37) Reiko
Mikami from Ghost Sweeper Mikami (round 38) Merrill
from Rune Soldier (round 39) Kan'u
Uncho from Koihime Muso (round 40) Ryofu
Hosen
from Koihime Muso (round 41) Setsuna
from Needless (round 42) Black
Rock Shooter from Black Rock Shooter (round 43) Dead
Master from Black Rock Shooter (round 44a) Kotonoha
Katsura from School Days (round 44b) Makoto
Ito from School Days (round 44b) Black
Gold Saw from Black Rock Shooter (round 45) Chocolate
Misu from Sorcerer Hunters (round 46) Yuri
Nakamura from Angel Beats (round 47) Echidna
from Queen's Blade (round 48) Deunan
Knute from Appleseed (round 49) Fatina
from Tower of Druaga (round 50) Shizuka
from Queen's Blade (round 51a) Dark
Schneider from Bastard!! (round 51b) Thunder
Empress Arshes Nei from Bastard!! (round 51c) Hakko
from Cannan (round 51d) Kanako
Miyamae from
Maria Holic/Maria Holic Alive (given to LadyOfWicca in round 51e) Kuchinashi
from
Needless (round
51e gift
from LadyOfWicca) Mio
from
Needless (round
51e gift
from LadyOfWicca) Pirotess
from Record of Lodoss War (round 51e) Professor
from Nichijou/My Ordinary Life (given to Newshawk in round 51e) Menace
from Queen's Blade (round 51f) Thundercloud
General Claudette from Queen's Blade (round 51g) Strength
from Black Rock Shooter (round 52) Yukina
Sonogi from Senko no Night Raid/Night Raid 1931 (round 54) Shiro
from Deadman Wonderland (round 55) Miyu
from Vampire Princess Miyu (round 56) Elna
from Queen's Blade (round 57) Aruka
Schild from Needless (round 58) Lady
Amnelis from Guin Saga (round 59) Casca
from Berserk (round 60) Nyx
from Queen's Blade (round 61) Irma
from Queen's Blade (round 62) Balot
from Mardock Scramble (round 63) Elle
Ragu from Shadow Skill (round 65) Lisa
Sakakino from eX-Driver (round 66) Lorna
Endou from eX-Driver
(round 67) Saya
Kisaragi from Blood-C (round 68) Princess
Minerva from Princess Minerva (round 71) Pikachu
from Pokémon (round 72) Miyako
Komagusu from Ghost Hound (round 73) Rue/Princess
Kraehe from Princess Tutu (round 74) Duck/Princess
Tutu from Princess Tutu (round 75) Tamamo
from Kanokon (round 77) Momoyo
Kawakami from Majikoi
Oh! Samurai Girls (round 78) Mari
Katsuragi from The World God Only Knows (round 79) Misa
Anehara from Modern Magic Made Simple (round 80) Ray
Kasugano from Ray the Animation (round 81) Yumiko
Cristina Ichinose from Modern Magic Made Simple (round 82) Nonoha
Itou from Phi Brain (round 84) Chiaki
Kurihara from Bodacious Space Pirates (round 86) Ririka
Katou from Bodacious Space Pirates (round 87) Sigyn
Erster from Broken Blade (round 89) Hamyutsu
Meseta from The Book of Bantorra (round 90) Sonoshee
Mclaren from Redline (round91) Yuriko
Akatsuki from Towa no Quon (round 94) Merry
Nightmare from Dream Eater Merry (round 95) Mimei
from Ozma (round 96) Runa
Noguchi from Ozma (round 98) Captain
Bainas from Ozma (round 100) Mikoto
Urabe from Mysterious Girlfriend X (round 101) Kaaya
from Tower of Druaga (round 103) Al
Azif from Demonbane (round 106) Cutey
Honey from Cutey Honey (round 109) Saori
Shikijo from Mahoromatic:
Automatic Maiden/Mahoromatic: Something
More
Beautiful (round 111) Nakura
Narumi from Mayo Chiki (round 113) Tiara
from Shamanic Princess (round 115) Lena
from Shamanic Princess (round 116) Ireia
Kitty from The Book of Bantorra (round 118) Titaniva
Mu Koshigaya from Plastic Little: The Adventures of Captain
Tita (round 120) Pharangese/Farangis
from The Heroic Legend of Arslan (round 121) Yuri
Nikiado from The World God Only Knows (round 122) Fujiko
Tsubomi from Psychic Squad/Zettai Karen Children (round 123) Sando
from Blade of the Phandom Master (round126) Kanade
Suzutsuki from Mayo Chiki (round 133) Scherazard
Harvey from The Legend of Heroes: Trials in the Sky (round
136) Masako
Natsume from Penguindrum (round 138) Ran
Tsukikage from Carried by the Wind: Tsukikage Ran (round 141) Oda
Nobunaga from Battle Girls: Time Paradox (round 145) Mahiru
Hyuga from Kamisama Dolls (round 147) Ihrie
from Ruin Explorers (round 153) Fam
from Ruin Explorers (round 154) Francoise
Arnoul from Cyborg 009 (round 165) Luna
Kazuki from Casshan (round 176) Riquinni
Nonderaiko from Royal Space Force: Wings of Honneamise (round
185) Coco
from Tsuritama (round 189) Hidemi
Kinoshita from Btooom! (round 191) Tima
from Metropolis (round 192) Nadia
La Arwall from Nadia: The Secret of Blue Water (round 201) Hibino
Shiba from Kamisama Dolls (round 202 gift from OneWayDevil) Nureha
from Log Horizon (round 205) Lee
from Broken Blade (round 206) Casca
from Berserk (gifted to OneWayDevil in round 206) Nike
from Broken Blade (round 60 replacement) Keiji
Maeda from Hyakka Ryouran: Samurai Bride (round 212) Rieka
Saionji from Majestic Prince (round 218) Shizuku
Ninomiya from Beyond the Boundary (round 227) Chiharu
from Dai-Shogun Great Revolution (round 232) Houkouin
from Dai-Shogun Great Revolution (round 233) Deedlit
from Record of Lodoss War (round 238) Shiris
from Record of Lodoss War (round 242) Nagisa
Saito from Squid Girl (round 245) Cindy
Campbell from Squid Girl (round 246) Reina
from Legends of the Dark King (round 249) Chain
Sumeragi from Blood Blockade Battlefront (round 250) K.K.
from Blood Blockade Battlefront (round 251) Yuka
Okitsu from Shirobako (round 260) Kaede
Kagayama from Non Non Biyori (round 261) Paladin
from Bikini Warriors (round 263) Dark
Elf from Bikini Warriors (round 265) Wakako
from Wakaka Zake (round 272) Haruka
Gracia from Basquash! (round 275) Izana
Shinatose from Knights of Sidonia (round 276) Akiko
Yosano from Bungo Stray Dogs (round 291) Rasha
from Ruin Explorers (round 299) Luna
Luna from Queen's Blade (round 313) Melona
from Queen's Blade (Rescued from Shakujou) Amida
Arca from MSG: Iron Blooded Orphans (round 327) Valkyrie
from Bikini Warriors (round 339) Sasaki
from Knights of Sidonia (round 347) Yure
Shinatose from Knights of Sidonia (round 350) Cibo
from Blame! (round 364) Zuru
from Blame! (round 367) Sana-Kan
from Blame! (round 368) Momiji
Kano from The Unlimited (round 377) Dr.
Gecko from Cross Ange (round 381) Eiko
Aizawa from Squid Girl (round 395) Chizuru
Aizawa from Squid Girl (round 395) Sorena
from Grimoire of Zero (round 396) Lamika
Lee from Vampire Hunter D (round 402) Carmilla
from Vampire Hunter D (round 408) Emma
Bronson from Cross Ange (round 418) Welwitschia
from Flip Flappers (round 426) Liu
Shenmei from Kuromukuro (round 427) Caroline
from Vampire Hunter D Bloodlust (round 430) Carrie
Dunham from Kuromukuro (round 432) Shibana
from The Dragon Dentist (round 437a) 7
from Princess Principal (round 439) Zelda
from Princess Principal (round 440) Lyza
from Made in Abyss (round 447) Jun
Moritsuna from Ushio and Tora (round 448) Maki
from Burn Up! (round 454) Rasa
from Birth (round 461) Sayaka
Rama from Demon City Shinjuku (round 464) Makie
from Wicked City (round 471) Claudia
Dodge from Chaika the Coffin Princess (round 472) Rosetta
from Granblue Fantasy (round 478) Susan
Sommers from Venus Wars (round 481) Tia
Noto Yoko from Bastard!! (round 485) Master
from Kino's Journey (round 486) Yuuri
from Girls' Last Tour (round 487) Chito
from Girls' Last Tour (round 488) Ishiii
from Girls' Last Tour (round 491) Ashe
from Amagi Brilliant Park (round 493) Dr.
Regina Babylon from In Another World with My Smartphone
(round 496) Leaf
from Record of Lodoss War (round 498) Marvel
Frozen from Aura Battler Dunbine (round 499) Demeter
from Is It Wrong To Pick Up Girls in a Dungeon (round 501) Tsubaki
Collbrande from Is it Wrong to Pick Up Girls in a Dungeon
(round 502) Ridget
from Gargantia on the Verdurous Planet (round 503) Aya
Kobayashi from Super Robot Wars (round 504) Sakuya
Tachibana from God Eater (round 505) Kutz
from Brave Story (round 510) Loretaa
Oratorio from Wild Arms (round 525) Hitomi
from Appleseed (round 530) Hannah
from Dragon's Dogma (round 537) Mitchie
from Peter Grill and the Philosopher's Time (round 539) Aina
Ardebit from Promare (round 542) Heris
Ardebit from Promare (round 543) Lucia
Fex from Promare (round 544) Aila
from Rune Soldier (round 547) Melissa
from Rune Soldier (round 548) Ami
Asai from Uzaki-chan Wants to Hang Out (round 559) Eira
from Ellcia (round 563) Shirogane
Elenore Saiga from Karakuri Circus (round 565) Kiriya
Sensho from Mother of the Goddess' Dormitory (round 582) Octavia
from Mardock Scramble (round 592) Elise
Crimson from Edens Zero (round 599) Seiko
Fuji from Police in a Pod (round 607) Mizuki
Akitoma from Kotaro Lives Alone (round 624) Princess
Sheila Metallicana from Bastard (round 629) Bunko
Daikokutei from My Master Has No Tail (round 639) Lucy Grill from Peter Grill and the Philosopher's Time (round 643) Princess Kuruma from Urusei Yatsura (round 645) Nell from Reincarnated as a Sword (round 646) Fruitalia Eldriel from Peter Grill and the Philosopher's Time (round 651) Akemi Aizawa from Tomo-chan is a Girl (round 658) Zenia from Level 1 Demon Lord & One Room Hero (round 680) Demon Lord from Level 1 Demon Lord & One Room Hero (round 681) Saori Ootori from Zom 100 (round 683)